OLX изцяло се променя....

От: OLX изцяло се променя....

Защо да е пренебрежително отношението ми и към кой?

цитирам:
Логично е, 20-на са достатъчни на БГ мамите за парцали.

така го казваш, все едно ти продаваш апаратура за колонизация на марс :cry: :cry: :cry:
 
От: OLX изцяло се променя....

Публикуването на обяви в OLX-а на практика вече не е безплатно, какво мислите за лимита на безплатни обяви в категории, аз днес го видях, вече май трябва да се цака за всяка 2-ра обява
 
От: OLX изцяло се променя....

Преминавам към собствен сайт за обявите ми. Колкото има безплатно в олх-а ще си го ползвам, но ням да им плащам за безплатни обяви!
 
От: OLX изцяло се променя....

Абе тея ми се струва, че обичат да си правят ритуално сепуко, преди с аукро и сега с преевалника, не знаят ли, че Българина не е свикнал да плаща за обяви
 
От: OLX изцяло се променя....

Сега са публикувани 2 048 274, ще видим утре по същото време какъв ще е броя
 
От: OLX изцяло се променя....

Няма да намалеят рязко. Аз имам публикувани повече обяви от позволеното и като дадох едит на една, веднага ми отиде при задържаните и ми поиска пари. Така, че повече никакъв едит. :)
 
От: OLX изцяло се променя....

Има някаква идея в новия им дизайн и в това което целят с тези промени, НО:
- Бяха лидер в областта, въпреки че промениха перфектния бранд продавалник с невероятната тъпотия OLX
- Сайта им работеше безпроблемно и много хора се издържаха от него, бизнеси се развиваха вътре в него - колкото и тъпо да звучи.
- Беше разбираем за средностатистически идиот([email protected]) и т.н. които си проверяват мейла веднъж на век докато не си направи нов([email protected])
- Рейтинга е нещо не което НЕ се разчита, НО хората го гледат и за тях е важен и мненията към потребителите и сделките се гледаше.
- Стария дизайн не беше перфектен, но беше добър и достатъчен и разбираем.

Понякога найстина е добре нещо което работи и е полезно и НЯМА нужда от ГЕНЕРАЛНИ промени просто да НЕ се пипа.

Те явно просто искат базара да стане лидер и с последните промени може би ще го постигнат.

Това е мое лично мнение, ако не Ви се струва реално и не се вписва във Вашата реална преценка не го взимайте на сериозно и не му обръщайте внимание - Благодаря!
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Има някаква идея в новия им дизайн и в това което целят с тези промени, НО:
- Бяха лидер в областта, въпреки че промениха перфектния бранд продавалник с невероятната тъпотия OLX
- Сайта им работеше безпроблемно и много хора се издържаха от него, бизнеси се развиваха вътре в него - колкото и тъпо да звучи.
- Беше разбираем за средностатистически идиот([email protected]) и т.н. които си проверяват мейла веднъж на век докато не си направи нов([email protected])
- Рейтинга е нещо не което НЕ се разчита, НО хората го гледат и за тях е важен и мненията към потребителите и сделките се гледаше.
- Стария дизайн не беше перфектен, но беше добър и достатъчен и разбираем.

Понякога найстина е добре нещо което работи и е полезно и НЯМА нужда от ГЕНЕРАЛНИ промени просто да НЕ се пипа.

Те явно просто искат базара да стане лидер и с последните промени може би ще го постигнат.

Това е мое лично мнение, ако не Ви се струва реално и не се вписва във Вашата реална преценка не го взимайте на сериозно и не му обръщайте внимание - Благодаря!

Подкрепям напълно! ОЛХ направиха огромна услуга на базара. За съжаление в базара хвърлят луди пари за реклама, а не искат да ги дадат на хора, които могат да подобрят визията и ползваемостта на сайта им...
 
От: OLX изцяло се променя....

И на мене ми писаха в олкс ама от друг сайт - eturgovec.com, даже ми прехвърлиха обявите - 36 бройки за има няма час. Ще е добре поне една от алтернативите да се развие на добро ниво, че много намаляха продажбите в олкс...
 
Последно редактирано:
От: OLX изцяло се променя....

Това с промяната на дизайна може да им изиграе лоша шега!
Само погледнете америкнския "Продавалник". Сайта е много посещаван и хората продават... Когато го видях за първи път бях много шокиран! Според мен дизайна му е останал непромен от 2000 год, но пък е на HTML 5! ТУК една примерна обява! ТУК е началната страница за New York.

Ко' мислите, а?
 
От: OLX изцяло се променя....

Аз пробвах да редактирам една обява, в която има няколко цифри и ми изписва- Грешка, не може да се поставят тел. номера в описанието. В началото и края на всяко изречение в текста се е появило това "<p>", него също не ми позволява да изтрия. Пълно дърво от всякъде, по-зле и от базара станаха.
 
От: OLX изцяло се променя....

Аз заради тази смяна на облика, сайта в подписа ми вместо за групово пазаруване го направих за обяви. Който желае, може да се регистрира и да си публикува колкото обяви иска. Няма платени опции и ограничения, всичко е напълно безплатно. Има опция за обновяване(препубликуване) на всички обяви веднъж на 24 часа. Може да се публикуват обяви и без регистрация, но при нерегистрираните я няма опцията за обновяване(препубликуване). Ще съм благодарен на всеки, който иска да си добави обявите в сайта ми. :)
 
От: OLX изцяло се променя....

Това с промяната на дизайна може да им изиграе лоша шега!
Само погледнете америкнския "Продавалник". Сайта е много посещаван и хората продават... Когато го видях за първи път бях много шокиран! Според мен дизайна му е останал непромен от 2000 год, но пък е на HTML 5! ТУК една примерна обява! ТУК е началната страница за New York.

Ко' мислите, а?

Прилича ми на изоставен домейн. Винаги са ми били неразбираеми тия синьо на бяло неща, примерно рекламите на Google, а това е цял сайт дето прилича на реклама на Google. Липсват ми картинки.

Продължавам да смятам името им за малоумно, но OLX сега ми по-удобен за търсене, което май няма много общо с дизайна. Преди имаше такъв проблем, че ако избера категория и накрая сложа град, то ми чисти избора на категория. Сега някак си не ме е страх да си изгубя някъде настройките за търсене. Има си картинки, всичко е точно :)
 
От: От: OLX изцяло се променя....

И на мене ми писаха в олкс ама от друг сайт - eturgovec.com, даже ми прехвърлиха обявите - 36 бройки за има няма час. Ще е добре поне една от алтернативите да се развие на добро ниво, че много намаляха продажбите в олкс...

Лесно може да се направи софтуер който да свали всички обяви от олх и да ги качи в друг.
Ако някой направи сайт за обяви, може да предложи тази услуга - потребителите се регистрират и добавят линк към профила им в олх и от там вие ги сваляте със софтуер за нула време.
За изпращане на съобщения до потребителите на олх също може да се измисли нещо. :)
Но без реклама няма как.. кой ще ползва сайт който не се посещава...
 
От: От: От: OLX изцяло се променя....

Да, така е , трябва да рекламират.

Лесно може да се направи софтуер който да свали всички обяви от олх и да ги качи в друг.
Ако някой направи сайт за обяви, може да предложи тази услуга - потребителите се регистрират и добавят линк към профила им в олх и от там вие ги сваляте със софтуер за нула време.
За изпращане на съобщения до потребителите на олх също може да се измисли нещо. :)
Но без реклама няма как.. кой ще ползва сайт който не се посещава...
 
От: От: OLX изцяло се променя....

И на мене ми писаха в олкс ама от друг сайт - eturgovec.com, даже ми прехвърлиха обявите - 36 бройки за има няма час. Ще е добре поне една от алтернативите да се развие на добро ниво, че много намаляха продажбите в олкс...

Пробвах го, но няма трафик нещо. 6-7 преглеждания за 24ч. като обявите са ми на първа страница от както съм ги качил. При теб как е?
 
От: От: OLX изцяло се променя....

И при мен засега е слабо, но доколкото разбрах сайта е стартирал на 10 юни. ..

Пробвах го, но няма трафик нещо. 6-7 преглеждания за 24ч. като обявите са ми на първа страница от както съм ги качил. При теб как е?
 
От: OLX изцяло се променя....

Абе то в базара е слабо където хвърлят толкова пара за рекалма, та какво остава за малки сайтове, хората си бяха свикнали с преевалника, но след промените се наблюдава рязък спад в продажбите, явно и посещаемости е спаднала.
 
От: OLX изцяло се променя....

Промотирах една обява онзи ден до днес има 12 преглеждания, платил съм за промо на страница на категория, категорията е спортни уреди, тоест не е каруца в Каспичан та да няма интерес или може би за каруцата повече преглеждания ще има:), преди с такава промоопция имах над 100 преглеждания на ден, смятайте за какъв спад става въпрос, над 10 пъти е намаляла видимостта въпреки, че си цакаш или просто това е защото е лято не знам , имам чувството, че вече нищо не можеш да продадеш в преевалника.
 

Горе