searchengines.bg # Оставка ?

От: searchengines.bg # Оставка ?

Сайтът е частен, могат да слагат каквото си искат. Аз се радвам, че тук няма подобно нещо, защото различните потребители сме на различни мнения. Политическите различия пречат както на познанства/приятелства, така и на бизнес отношенията..
 
От: Re: searchengines.bg # Оставка ?

Ами, не Братле, въобще не съм целял някакво разединение или нещо подобно. Просто се издразних на начина по който ми се натяква политическото мислене на собствениците, иначе който си го кефи да си джитка из сайта това не е моя работа.

И моля те, не ме карай да се аргументирам повече защото тотално трябва да изместим темата в политика.

Юни .. търсиш под вола - теле. Изобщо не мога да разбера за какъв Х си я пуснал тая тема? Да става разединение? Да се завърти някаква интрига?
 
От: Re: searchengines.bg # Оставка ?

Юни .. търсиш под вола - теле. Изобщо не мога да разбера за какъв Х си я пуснал тая тема? Да става разединение? Да се завърти някаква интрига?

Каква ирония само, във същото обвиниха президента, тези хора които автора подкрепя - комунистите :)
 
Абе теглиш му хикса и това е. Всеки има право на собствения си сайт да слага каквото си иска. За форуми и социални сайтове, силно се надяват и аудиторията ти да е на същото мнение, защото иначе е дразнещо, но както от това, преживява се някак. И да знаете от мен... всеки е добре при определени управляващи. Трябва да си много добър, ако си добре при всички. :) Не го казвам за конкретния случаи, а просто така. И мисля, че темата е за политиката. :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Уни просто споделя своето виждане което мисля че не е забранено в този форум. Ако админите вкарат в правилата че не може да се говори за другият форум няма да се говори, но до тогава всеки има право да си казва мнението.

Всеки има право да си прави каквото си иска с неговите сайтове обаче и на мен ми седи малко странно подкрепа за ГРОБ (оставка на това правителство означава връщане на ГРОБ на власт) във сайт който се говори за сайтове интернет и тн.

Да припомня на тези които са били малки преди 10г. как Буда правеше показни акции като залавяха хлапета на по 15-16 години че имали дискове. Как затвориха почти всички големи интернет клубове - как разбиха множество тракери - Затварянето на читанки митанки - как се опитаха да ни набутат АКТА МАКТА СОПА и други
тояги.
Към това добавете договорите за стотици хиляди за ФБ страници и милиони за куци сайтове раздадени на свои хора.

И сега някой от този бранш да ги подкрепя на мен ми говори само за две неща или Пари или Къса Памет
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Ххах... ето кой се ранква по думата оставка НА ПЪРВА ПОЗИЦИЯ В GOOGLE

П.П.: Уни, да не би да подкрепяш правителството? Ако е така, може би затова така те дразни тоя банер - демек "пристрастен си", примерно.

П.П. 2: Най-мразя изказванията, че който не е за правителството на Орешаро и бейовете, значи е за мутрата Бойчо - да, ама не. Това е МНОГО ТЪПА ГЛЕДНА ТОЧКА!!! И никой няма да ме убеди в обратното. :cry:

П.П. 3: Такъв банер съм виждала и в няколко други сайта (ама не помня кои точно бяха) - аз не виждам проблем. Между другото е похвално, че са го лепнали това нещо във форума. Огин също го е лепнал в личния си блог. Похвално е, защото използват ДЕМОКРАЦИЯТА - тоест, не ги е страх да си изразят мнението за "Силните на деня" или пък, че ще загубят някой друг клиент, примерно, защото както спомена един колега по-горе, политическите пристрастия се отразяват на бизнес отношенията и стандартните взаимоотношения между потребителите. :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Аз наистина не мога да разбера някои хора от форума няма да цитирам по никнейми, но всеки ясно знае и надали има толкова къса памет за да си спомни за мизериите и простотиите които правеше тиквата, не ме карайте да ви вадя темите в които сме го обсъждали и мненията в които сте били несъгласни с това! Просто матряла е толкова много, че трябва да му отделя седмица, а може и да не ми стигне все-пак това са 3,5 години диктат!!!!

Манта, точно ти не споменавай "пари" и "къса памет".
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

обаче и на мен ми седи малко странно подкрепа за ГРОБ (оставка на това правителство означава връщане на ГРОБ на власт) във сайт който се говори за сайтове интернет и тн.

това колко пъти ще го кажеш :lol: вижда се, че не си прав

питай Огнян Младенов (Оги от seom.bg -където също има банер и собственик на другия форум) защо човек като него - един от най-големите специалисти в сферата иска оставката на правителството

щом толкова ти е интересно..търси отговорa

П.П. 2: Най-мразя изказванията, че който не е за правителството на Орешаро и бейовете, значи е за мутрата Бойчо - да, ама не. Това е МНОГО ТЪПА ГЛЕДНА ТОЧКА!!! И никой няма да ме убеди в обратното. :cry:

To на практика се получава почти така
защото БСП и Герб са най-големите партии

иначе има още много причини поради които да искаш оставката (дори да НЕ подкрепяш ГЕРБ)
една от тях е, че в момента управлява тройна коалиция от партии с коренно различни идеологии
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Върни си тато на власт тогава щом е похвално.

Или просто искаш да направиш пореден спор както с Ремайнд?

Ххах... ето кой се ранква по думата оставка НА ПЪРВА ПОЗИЦИЯ В GOOGLE

П.П.: Уни, да не би да подкрепяш правителството? Ако е така, може би затова така те дразни тоя банер - демек "пристрастен си", примерно.

П.П. 2: Най-мразя изказванията, че който не е за правителството на Орешаро и бейовете, значи е за мутрата Бойчо - да, ама не. Това е МНОГО ТЪПА ГЛЕДНА ТОЧКА!!! И никой няма да ме убеди в обратното. :cry:

П.П. 3: Такъв банер съм виждала и в няколко други сайта (ама не помня кои точно бяха) - аз не виждам проблем. Между другото е похвално, че са го лепнали това нещо във форума. Огин също го е лепнал в личния си блог. Похвално е, защото използват ДЕМОКРАЦИЯТА - тоест, не ги е страх да си изразят мнението за "Силните на деня" или пък, че ще загубят някой друг клиент, примерно, защото както спомена един колега по-горе, политическите пристрастия се отразяват на бизнес отношенията и стандартните взаимоотношения между потребителите. :)
 
От: От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Кой е Огнян и кой не е чувал за него? Защо превъзхваляте някое име току така ти си един от хората които не ога да разбера все-още плюеше тиквата и после почна да го защитаваш, и така и не си ми отговорил защо?

това колко пъти ще го кажеш :lol: вижда се, че не си прав

питай Огнян Младенов (Оги от seom.bg -където също има банер и собственик на другия форум) защо човек като него - един от най-големите специалисти в сферата иска оставката на правителството

щом толкова ти е интересно..търси отговорa
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Е той и Coolice сподели преди време, че ще гласува за Ванчето Костов, но всичко мина и замина :) Така, че всеки с правото си на избор, като си собственик имаш избор да направиш такова нещо :)
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Върни си тато на власт тогава щом е похвално.

Или просто искаш да направиш пореден спор както с Ремайнд?

Не ме дразни, ще се скараме, а си ми симпатичен и не искам!

НЕ ИСКАМ ТЪПАЦИТЕ, КОИТО САМИ СЕ НАТРЕСОХА И НИ ЗАВЛЯКОХА С ДЪЛГ, ЗА ДА СИ ГО ПРИБЕРАТ ПО ДЖОБЧЕТАТА ЗА НАША СМЕТКА ДА НИ УПРАВЛЯВАТ - НЕ СТАВАТ НА МАТРИАЛ - ТОВА Е!!!! ТОВА, ОБАЧЕ НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ПОДКРЕПЯМ ПРЕДИШНОТО ПРАВИТЕЛСТВО. "...защото правителството, ако паднело щял да се върне Бойко, да ама като върне той, пак ще има протести, понеже виждам много негативи в интернет се изливат по негов адрес, така че и той няма да е на власт. Ето защо, не ме плаши тея да се махнат!

ТОВА ИЗКАЗВАНЕ
Или просто искаш да направиш пореден спор както с Ремайнд?

Ще се радвам да ми го разтълкуваш на лично, за да не се спами излишно тук.

питай Огнян Младенов (Оги от seom.bg -където също има банер и собственик на другия форум) защо човек като него - един от най-големите специалисти в сферата иска оставката на правителството

А ти знаеш ли? Би ли споделил - интересно ми е? :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Банерът е изключително натрапчива и агресивна политическа агитация. При всяка прегледана страница ти "крещи" какво е мнението на собственика и какво трябва да е твоето. Заради такива неща сме дори след африканските държави по свобода на медиите. Форумите са част от гражданските медии и като такива не трябва да натрапват политически идеи на потребителите си. В случая няма абсолютно никакво значение дали банерът призовава за оставка или подкрепа на правителството. Самото наличие на такава агресивна агитация е достатъчно, за да срути авторитета на форума, ако изобщо му е останал някакъв.

Сравнението на този банер с онзи срещу АКТА не е коректно, тъй като в текущия случай става въпрос за политическа агитация, а при АКТА протестът беше срещу световния заговор на няколко от големите държави за ликвидиране на свободата на информация в интернет.

Много правилно беше отбелязано, че форумът е частен и собственикът има законно право да взима колкото си иска тъпи и глупави решения за развитието му, но това не променя факта, че ние пък също имаме право да ги коментираме на различни места в нета.
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Кой е Огнян и кой не е чувал за него? Защо превъзхваляте някое име току така ти си един от хората които не ога да разбера все-още плюеше тиквата и после почна да го защитаваш, и така и не си ми отговорил защо?

Toва, че не знаеш кой е Огнян говори само за себе си
спокойно!! нЕма се плашиш :) почти всички симпатизанти на БСП не знаят :lol: (само че не знам дали това те успокоява - не би трябвало..но знае ли човек?)

аз не съм гласувал за ГЕРБ на последните избори и виж какво стана
много хора предпочитат ГЕРБ пред БСП (и то нормално да е така) - въпреки, че не подкрепят ГЕРБ (както аз)

А ти знаеш ли? Би ли споделил - интересно ми е? :)

няма да споделям нищо
Ако толкова те интересува (като mantata) - свържи се с него.

За мен стига това,
че решението със сиг е негово лично - а не е драскач като един изявен тук
постигнал е много и е независим
използва собствените си сайтове да изрази мнението си - не го е страх, че ще загуби потребители/клиенти (това е много важно и не всички може да си го позволят)
и агитация да е - няма значение, положението е такова, че изисква спешни мерки
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Е ти пък, Дразнене симпатии, остава и да започнем да се сваляме. :)

Не, че има лошо, но това няма да промени мнението ми за Бойко и коНпания.

И аз не искам тъпаци и тем-подобни в управлението, но както търпяхме физкултурник и и бивш пожарникар да мачкат народа както си поискат така и ще може да потърпим какво може да направи това правителство.

В противен случай отиваме на избори днес герб пак фалшифицират и ситуацията е почти същата няма да е по-различна всички социологически проучвания сочат това.

Който иска ново дясно (Не, че Гроб някога са били десни) то ще трябва доста да се постарае и ще му трябва време.

Не ме дразни, ще се скараме, а си ми симпатичен и не искам!

НЕ ИСКАМ ТЪПАЦИТЕ, КОИТО САМИ СЕ НАТРЕСОХА И НИ ЗАВЛЯКОХА С ДЪЛГ, ЗА ДА СИ ГО ПРИБЕРАТ ПО ДЖОБЧЕТАТА ЗА НАША СМЕТКА ДА НИ УПРАВЛЯВАТ - НЕ СТАВАТ НА МАТРИАЛ - ТОВА Е!!!! ТОВА, ОБАЧЕ НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ПОДКРЕПЯМ ПРЕДИШНОТО ПРАВИТЕЛСТВО. "...защото правителството, ако паднело щял да се върне Бойко, да ама като върне той, пак ще има протести, понеже виждам много негативи в интернет се изливат по негов адрес, така че и той няма да е на власт. Ето защо, не ме плаши тея да се махнат!

ТОВА ИЗКАЗВАНЕ

Ще се радвам да ми го разтълкуваш на лично, за да не се спами излишно тук.



А ти знаеш ли? Би ли споделил - интересно ми е? :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

няма да споделям нищо

Ок, недей.

Ако толкова те интересува (като mantata) - свържи се с него.

Бих, но не го познавам. :)

----------------------------------------

Не, че има лошо, но това няма да промени мнението ми за Бойко и коНпания.
Не се и опитвам. :)

На мен ми паднаха в очите след АКТА и ПР акциите срещу тинейджъри дето са си направили торент сайтове. :lol:

--------------------

Забелязала съм едно и също при всички правителства - все вдигат пенсиите...............................с по 5лв, майчинствата..................................от другата година и заплатите.....................................като се обсъдят възможностите.

Когато се появи някоя различна партия, която казва нещо смислено от стандартното "бля-бля", може и да се замисля да я подкрепя.

П.П.: Малко се отклоних то темата - извинявам се. :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Айде едно поздравче да успокоим малко страстите. ;)

[video=youtube;GF2-TKfQOsk]http://www.youtube.com/watch?v=GF2-TKfQOsk#[/video]
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Аз наистина не мога да разбера някои хора от форума няма да цитирам по никнейми, но всеки ясно знае и надали има толкова къса памет за да си спомни за мизериите и простотиите които правеше тиквата, не ме карайте да ви вадя темите в които сме го обсъждали и мненията в които сте били несъгласни с това! Просто матряла е толкова много, че трябва да му отделя седмица, а може и да не ми стигне все-пак това са 3,5 години диктат!!!!

Къса памет - значи ... къса памет.

Нагледал съм се (и преживял) мизериите на всички от Тодор Живков до сегашните назначени от мафията "експерти".
Ще ти цитирам някои:
Тодор Живков - БКП
Андрей Луканов - БКП
Любимеца на всички Жан.
И още много бивши и настоящи кадри на БКП.

Ти можеш ли да се похвалиш с тая съмнителна чест?

Аз не виждам никаква разлика между тях. Така, че ако иска оставка на сегашните, не е задължително да иска предишните да се връщат.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Забравил си лидера който подкрепяш и дори не е желаел да скъса с партията. ;)


Къса памет - значи ... къса памет.

Нагледал съм се (и преживял) мизериите на всички от Тодор Живков до сегашните назначени от мафията "експерти".
Ще ти цитирам някои:
Тодор Живков - БКП
Андрей Луканов - БКП
Любимеца на всички Жан.
И още много бивши и настоящи кадри на БКП.

Ти можеш ли да се похвалиш с тая съмнителна чест?

Аз не виждам никаква разлика между тях. Така, че ако иска оставка на сегашните, не е задължително да иска предишните да се връщат.
 

Горе