searchengines.bg # Оставка ?

От: searchengines.bg # Оставка ?

Да почти е кат да даваш от НАШИТЕ пари по 30-50лв на убитаци да врещят 120 дена залудо :D
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Да почти е кат да даваш от НАШИТЕ пари по 30-50лв на убитаци да врещят 120 дена залудо :D

Е не знам дали са убитаци и 30-50 лева ама поне са български ГРАЖДАНИ!

P.S.

Можеше и да не е залудо ама той Сталин трудно се дава ...
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Специално за Фифи и всички останали дето се правят на бити лисици - Били против правителството ама не били за ГРОБ

Айде обяснете ми с какво ще спечели БГ от нови избори ??? - Последните проучвания сочат че към момента влизат само 3 партии БСП ГРОБ ДПС -

като ГРОБ вече са втора политическа сила

Реално даже и да има избори ГРОБ не може да се върне на власт, тоест ще се получи ново правителство БСП+ДПС но вече без да е зависимо от Атака което даже е и по зле защото сега поне двете партии трябва да се съобразяват с Атака

Та нека един да даде някакъв логичен довод за какво и е на БГ оставка на правителството в момента.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Оставката на правителството е нужна, тъй като многократно излъга гражданите на Република България, а когато са на лице лъжи има дума наречена МОРАЛ, която е ясна предпоставка за това да се скриеш в миша дупка и да не се обаждаш повече ако имаш поне капчица достойнство. Що се касае до Атака тази "партия" ми е ясна още от времето на Владо Кузов и мисля, че просто няма смисъл да коментирам нататък.
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Наричани за краткост - ПРОДАЖНИЦИ

Ако гражданското общество за теб е равно на продажници и предпочиташ автобусите от село и анадола това си е твой проблем, аз обаче не съм съгласен с теб и с хората, които мислят като теб!
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Странно е за мене собствениците на форума да изразяват политическа позиция, па да не дават на потребителите да си изявяват политическите пристрастия
Ей туй е 'свободен пазар', който има възможност да се изявява:rolleyes:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

А тия черните мутри и резани патки дето ги гледаш на тоя КОНТРА протест как действат бе. Ти трябва да си сляп за да не видиш, че 90% от там са купени, това и дете у 3 клас да го види ще ти го каже ... Бе кво ти давам обяснения и аз не знам ... Стига с тоя БОКО тоя вече никой не го бръсне за слива разбери го и не вярвай на соц. проучвания и анализи щото те са по-червени от знамето дето вееш на Бузлужда!
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

А тия черните мутри и резани патки дето ги гледаш на тоя КОНТРА протест как действат бе. Ти трябва да си сляп за да не видиш, че 90% от там са купени, това и дете у 3 клас да го види ще ти го каже ... Бе кво ти давам обяснения и аз не знам ... Стига с тоя БОКО тоя вече никой не го бръсне за слива разбери го и не вярвай на соц. проучвания и анализи щото те са по-червени от знамето дето вееш на Бузлужда!
Ами като не разбирам нещо, си казвам :mrgreen:
Ний за ква тема спорим? за Боко или за форуми и полит агитации???
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Ами като не разбирам нещо, си казвам :mrgreen:
Ний за ква тема спорим? за Боко или за форуми и полит агитации???


Ама приятелю аз по темата се изказах. Отправих специален поздрав към форума за банера и смятам, че всеки, който притежава собствен сайт, форум, блог и т.н. може да заеме някаква позиция без да го вълнува дали ти или съседа е съгласен нещо друго да ме питаш имаш ли ? Или да си говориме за Волен с пистолета?

P.S.

Между другото аз съм потребител на searchengines.bg от когато съм и тук, така че не знам друго кво искаш да ти кажа.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Абе кво се потите толкова, турете си ги на дедовия :) И тия и ония, винаги ще ни правят яко шибия :D

Ами по-добре се върнете на темата - що ИТ-форум пропагандира дадена политическа сила - убеждава, натяква или само дерзае да убеди потребителите си в правата вяра, или просто го правят и те за пари :twisted:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Абе кво се потите толкова, турете си ги на дедовия :) И тия и ония, винаги ще ни правят яко шибия :D

Ами по-добре се върнете на темата - що ИТ-форум пропагандира дадена политическа сила - убеждава, натяква или само дерзае да убеди потребителите си в правата вяра, или просто го правят и те за пари :twisted:

Не знам какъв е мотива на собствениците от форума, но аз не виждам да "пропагандират дадена политическа сила"?
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Ама приятелю аз по темата се изказах. Отправих специален поздрав към форума за банера и смятам, че всеки, който притежава собствен сайт, форум, блог и т.н. може да заеме някаква позиция без да го вълнува дали ти или съседа е съгласен....

Тоест считат потребителите си за безгласни букви и им дреме за тяхното мнение, въпреки, че РЕАЛНО форумът е имено техен...те го тъпчат с контент - това ли искаше да кажеш всъщност?? :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Тоест считат потребителите си за безгласни букви и им дреме за тяхното мнение, въпреки, че РЕАЛНО форумът е имено техен...те го тъпчат с контент - това ли искаше да кажеш всъщност?? :)

Ами ако потребителите не са сългасни нека бойкотират форума и да не го тъпчат със съдържание. Какъв е проблема? Ама истината май е друга нали?

Само по времето на ваще хора (БКП) не можеше да си изразяваш свободно мнението и е тия диалози дето ги водим в момента тук нямаше как да бъдат осъществени и ти го знаеш това. Знаеш ли го?
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Не знам какъв е мотива на собствениците от форума, но аз не виждам да "пропагандират дадена политическа сила"?
Еми то 'пропаганда' и 'антипропаганда' са брат и сестра
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Не знам какъв е мотива на собствениците от форума, но аз не виждам да "пропагандират дадена политическа сила"?

Еми то е същият ... Две политически сили има....айде стига с куците постановки :)

Аз така го разбирам - всички които участват във форума искат оставка на правителството, за да дойде куцият кон отново да ви гнете :twisted: А ако не е така, то значи самите те са куци коне :wink:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Ами ако потребителите не са сългасни нека бойкотират форума и да не го тъпчат със съдържание. Какъв е проблема? Ама истината май е друга нали?

Само по времето на ваще хора (БКП) не можеше да си изразяваш свободно мнението и е тия диалози дето ги водим в момента тук нямаше как да бъдат осъществени и ти го знаеш това. Знаеш ли го?
Аз не съм съгласен с това, че там няма форум за полит. обсъждания, но те ни го турят този банер, който е с ясно полит. послание
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Аз не съм съгласен с това, че там няма форум за полит. обсъждания, но те ни го турят този банер, който е с ясно полит. послание



Добре де на мен като не ми харесва bTV гледам Нова телевизия или обратното, кой те кара тебе да съобразяваш с тоя или оня форум. Да не говорим, че нищо не ти пречи за минути да си инсталираш един форум, за години да го развиеш и да си сложиш банер на Волен Сидеров пред джамията например.
 

Горе