searchengines.bg # Оставка ?

От: searchengines.bg # Оставка ?

Забравил си лидера който подкрепяш и дори не е желаел да скъса с партията. ;)

За вас комунолюбителите има има само черно и бяло. Ако не си с нас, то си против нас. Сигурно другаря Сталин го е изрекъл, пращайки стотина хиляди в Сибир.

Не подкрепям никой. Не разбрахте ли? Просто не искам да ме управляват комуняги, турски комуняги и фашаго-комуняги.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Значи тиквич може ама друг не може. ;)

За вас комунолюбителите има има само черно и бяло. Ако не си с нас, то си против нас. Сигурно другаря Сталин го е изрекъл, пращайки стотина хиляди в Сибир.

Не подкрепям никой. Не разбрахте ли? Просто не искам да ме управляват комуняги, турски комуняги и фашаго-комуняги.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Значи тиквич може ама друг не може. ;)

@Алъна 2. Ще се поседемнайстя: Не подкрепям никой. И предполагам много хора мислят като мен. Включително и тия, за които е темата.

Очакван отговор: "Абе ти не подкрепяш, ама Тиквича това, ГРОБ онова, Мутрафона трето..."
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

@Алъна 2. Ще се поседемнайстя: Не подкрепям никой. И предполагам много хора мислят като мен. Включително и тия, за които е темата.

Очакван отговор: "Абе ти не подкрепяш, ама Тиквича това, ГРОБ онова, Мутрафона трето..."

И аз това се опитвам да обясня. Това, че не подкрепяш едните, не означава, че подкрепяш другите. :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Тогава както плюеш едните така трябва да плюеш и другите нали така?

Щото гореспоменатите не съм ги чул да кажат лоша дума за тиквич, а норта преди го правеше а сега не.

И аз това се опитвам да обясня. Това, че не подкрепяш едните, не означава, че подкрепяш другите. :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Тогава както плюеш едните така трябва да плюеш и другите нали така?

Щото гореспоменатите не съм ги чул да кажат лоша дума за тиквич, а норта преди го правеше а сега не.

Е за какво да ги плюя? Те вече не са на власт. По твоята логика да плюя и НДСВ?
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Той, и Бай Тошо не е даже сред живите вече ама всички го плюят. :D


Е за какво да ги плюя? Те вече не са на власт. По твоята логика да плюя и НДСВ?
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

А колко е дразнещ и пречи не е истина

Точно. Аз го проверявах форума веднъж седмично. Сега само заради това се разреди на веднъж месечно.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Тествай и ще разбереш :lol:


Смешно е да се плюе и в един форум за друг, като толкова те интересува, питаш там.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Така са преценили, така са го сложили. Във много други сайтове го има същия банер. Всеки има право да показва позиция както намери за добре. По време на протестите, тези които не протестираха не им беше удобно навсякъде да има задръствания и смут, но не са търсили сметка на другите защо протестират и ги "притесняват". Е и на мен не ми харесва този черен квадрат, но не ми пречи да влизам във форума.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

В searchengines.bg нещата стоят по съвсем друг начин:). Там нещата се пишат изрично ''по темата'' и се разискват дискусии, които наистина са свързани с бранша. Докато тук е доста по-либерално отношението на същите тези ''личности от бранша'' и се получават далеч, по-стойностни теми. Докато Скайфокса банва и предупреждува наляво-надясно в searchengines.bg, заради скапания офтопик, то тук от шибания офтопик се извличат далеч по-големи дивиденти, та и за това там ще продължават да си пишат едни и същи, докато не се саморепортнат, както стана в едно от последните теми там:)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Честно казано не знам каква им е идеята на сърча, ама банера е адски грозен. Както уни-уеб писа, едно е да имаш тема за политика, където хората да се кълват, друго е да лепнеш тази гадна чернилка. Аз рядко влизам там, даже ги бях позабравил :p ама не е лошо като се иска оставка да се каже защо или какво ще се промени :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Влизах рядко там... но от как видях убитият им банер не съм и стъпвал :twisted:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Влизах рядко там... но от как видях убитият им банер не съм и стъпвал :twisted:
За тяхна и моя радост, не си стъпвал в другия форум:)
 
Re: От: searchengines.bg # Оставка ?

Смешно е да се плюе и в един форум за друг, като толкова те интересува, питаш там.

Да бе пич, защо не ги питаш там. Ние тук от къде да знаем защо са си лепнали този банер? :)

Ако питате мен, оня форум си има чар, който е специфичен за него. Аз лично го чета, но не пиша, защото ми е малко стерилен. Такъв стил води, а на мен не ми допада. Но това определено не означава, че не е добър, даже напровит. Банерът си е пак казвам техен избор, а това, че някой не е ОК с него, си е лично негов проблем. ;)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Специални поздрави на searchengines.bg за банера! Браво момчета защитавайте позициите си, дано и потребителите на форума ви мислят като вас, само това е начина да оцелеем!

P.S.

Банер срещу акта имаше!
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

За тяхна и моя радост, не си стъпвал в другия форум:)

И не само съм стъпвал ами съм и участвал...и не само това... :) ама ти си ЛАМЕР и няма как естествено да знаеш :twisted:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Специални поздрави на searchengines.bg за банера! Браво момчета защитавайте позициите си, дано и потребителите на форума ви мислят като вас, само това е начина да оцелеем!

Е те СТРАШНА позиция имат....яко гъзене и лизане :D
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Е те СТРАШНА позиция имат....яко гъзене и лизане :D



Е не е като да събираш подписите на тъмните субекти пред НДК ама пак бива айде молЕти се!
 

Горе