searchengines.bg # Оставка ?

От: searchengines.bg # Оставка ?

Онзи форум е много добър, но интелектуално и политически са 'пази боже'
Да си направят секция 'политика' и ще може да се обсъжда демократично:mrgreen:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Онзи форум е много добър, но интелектуално и политически са 'пази боже'
Да си направят секция 'политика' и ще може да се обсъжда демократично:mrgreen:


Вие използвате тази дума "демократично" само, когато ви отърва, а когато някой проговори за декомкрация започвате със супер изтърканите лафове Гроб, Боко и либерасти дето си ги повтаряте като папагали. За каква власт на народа можем да говорим при положение, че вие и с референдуми не се съобразявате. Е тая мания за власт не мога да я проумея, да бъдете на власт на всяка цена.

Пак не разбирам какво му е на форума, я виж анкетата в тази тема тук в този форум http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43866 (където в пост #215 съобщаваш за партийната си принадлежност, в която аз не съм се съмнявал никога) погледни анкетата, в която 48 човека са гласували за това, че правителството трябва да си подаде оставката и само 15 "интелигентни" хора са гласували, че трябва да останат 100 дни. Ти и тия цифри ако ги обориш нямам думи.

Напиши една гневна "телеграма" до оня форум, че те дискриминират на политическа основа, знам ли може да се трогнат и току виж сутринта банера изчезнал.

P.S.

4 потребителя са гласували, че правителството трябва да си изкара целия мандат и ние ги знаеме кои са, кво да ти разправям.
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Вие използвате тази дума "демократично" само, когато ви отърва, а когато някой проговори за декомкрация започвате със супер изтърканите лафове Гроб, Боко и либерасти дето си ги повтаряте като папагали. За каква власт на народа можем да говорим при положение, че вие и с референдуми не се съобразявате. Е тая мания за власт не мога да я проумея, да бъдете на власт на всяка цена.

Пак не разбирам какво му е на форума, я виж анкетата в тази тема тук в този форум http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43866 (където в пост #215 съобщаваш за партийната си принадлежност, в която аз не съм се съмнявал никога) погледни анкетата, в която 48 човека са гласували за това, че правителството трябва да си подаде оставката и само 15 "интелигентни" хора са гласували, че трябва да останат 100 дни. Ти и тия цифри ако ги обориш нямам думи.

Напиши една гневна "телеграма" до оня форум, че те дискриминират на политическа основа, знам ли може да се трогнат и току виж сутринта банера изчезнал.

Е кво, да давам линкове към мои постове на тази тема?
Не мисля, защото съм си казал мнението и то в този форум, а не в онзи!
Демократично може да се използва само ако имаме демократичен спор, който не е доминиран от собственически реклами
Като почнете да защитавате частното, в случая е форум и ставате много смешни, ама направо идиотски смешни
АБЕ ДЕМОКРАТИ ТАКИВА НАЛИ ФОРУМА Е ИМЕННО ЗА СВОБОДНИ РАЗИСКВАНИЯ
КАК ВИ ХРУМНА ЧЕ ЩОМ САЙТА Е ПЛАТЕН ОТ НЯКОЙ, АЗ ТРЯБВА ДА МУ ПОПИВАМ ПОЛИТИЧЕСКИТЕ БАНЕРИ!?!
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Не съм гледал другият форум но някой някъде видял ли е дали са си направили труда да направят някаква обосновка на това си действие

Например ние искаме оставка на правителството поради - това, това и това

Очакваме че след оставката ще се случи това и това


Или просто са плеснали тоя банер щото някой им е казал че е готино или пък са взели едни пари
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

dintronix, не си прав. Няма значение, че е форум, че е форум за бизнес и сео, или пък за китки, или пък за тоалетна хартия или на каквато и да е друга тема. Въпросния форум е на някого, а не на държавата. В случая този някого има пълни права над сайта и може да прави каквото си иска. Ако иска може да налага цензура, да банва наред, да плесне 50 изкачащи прозореца, да сложи шарен фон с розов хедър и син футър или каквито се сетиш още простотии - да, може да не е редно, да може да няма демокрация и т.н., НО този форум е на някого и този някого решава как да го използва. В случая като не те кефи - зарязваш го и толкова.

И тук не ти говоря конкретно за searchengines, а по принцип И за сайтове. Аз например имам няколко сайта, за които ежедневно хвърлям доста труд - става дума за писане и поддръжка и отделно финанси за поддръжката. В този смисъл откъде-накъде ще се появи някакъв потребител, за да ми казва, че бутона х, банера у или фона z не го кефят и иска да се сменят или махнат? Какъв е той, че да ми казва какво съдържание да си плющя в сайтовете? Остава единствения вариант моите сайтове дразнят дадения потребител, не го кефят и той решава, че повече няма да ги посещава и ще съветва всеки свой познат да не ги посещава щото са такива и такива.

...., АЗ ТРЯБВА ДА МУ ПОПИВАМ ПОЛИТИЧЕСКИТЕ БАНЕРИ!?!

Прав си, не си длъжен и щом не искаш това - знаеш къде се намира бутона Х, нали?

Не знам защо чак такова внимание му отделяте.

Значи по тази логика, ако примерно Блинки реши да сложи един такъв банер в предприемач, само че вместо оставка да пише "Къци е номер 1", то това означава, че се опитва да ни агитира да харесаме Къци ли? :shock:

П.П.: Не ги познавам лично собствениците на другия форум, но като им знам репутацията, не ми се вярва да са взели някакви пари, а ако са :Х :Х
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Фифи всеки има право да си слага каквито си поиска банери в неговият си сайт но да слагаш банер който по някакъв начин облагодетлества ГРОБ в сайт който се занимава с УЕБ бизнес е все едно в сайт за потребители прасета да рекламираш кланица за прасета.

Няма как човек който е в този бизнес и не е на ясла в ГРОБ да иска да им прави услуги ей тъй на щото са симпатяги - ГРОБ (БУДА) целенасочено работят срещу свободното интернет пространство от над 10 години и няма сила която да ме убеди че всичко това с тия банери се прави от чисто сърце.

Ако приемем че това не е платена поръчка що не си сложат и един банер на политическата партия която подкрепят !?!?!?!? Много е лесно да слагаш етикети без да даваш визия за това какво очакваш.

Някой даваше пример с Блинки - Да каза какво мисли но каза кой и защо го подкрепя - Не сложи банер против някой и да се прави на ударен че е безпристрастен
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Някой даваше пример с Блинки - Да каза какво мисли но каза кой и защо го подкрепя - Не сложи банер против някой и да се прави на ударен че е безпристрастен

Да, така е. Няма да ги хваля, за да не прозвучи като "мазен курбан", само искам да вметна, че тука админите преди да направят каквото и да е мислят първо как биха го приели масата потребители от форума, така че си съчетават интересите с тези на потребителите. (Така, де поне с такова впечатление съм останала, четейки разни коментари в различни теми - не става дума само за политически).
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Малееее кво убаво се развила темата цели 6 страници и голям процент от тях не по темата ама няма нищо. :)
Адмирации за всички които са против банерчето. :)
 
Re: От: searchengines.bg # Оставка ?

Някой даваше пример с Блинки - Да каза какво мисли но каза кой и защо го подкрепя - Не сложи банер против някой и да се прави на ударен че е безпристрастен

Ааа, изпуснал съм примера с мен. Но по никакъв начин не бих ангажирал другите с мнението си. Все пак сме се събрали да правим бизнес. Нали? :) За политиката и е точно през левия, та до към десния джоб. А това, че си имам мнение, нормално - всеки има. :)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Ако ГЕРБ идват след БСП - циганите и пенсионерите ще излязат на протест, нЕма се плашите! :lol:
на едните им трябват помощи, а на другите пенсии. Какво повече му трябва на човек за да живурка? :mrgreen:
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Няма да са само те, ако се върнат ГРОБ и аз ще излезна и ще сложа и аз банер # Оставка. :D

Ако ГЕРБ идват след БСП - циганите и пенсионерите ще излязат на протест, нЕма се плашите! :lol:
на едните им трябват помощи, а на другите пенсии. Какво повече му трябва на човек за да живурка? :mrgreen:
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Само, че ще барна банера да е много по-готин, даже може и да го анимирам за да е по-интересен за публиката. :lol:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

За политическия банер в аполитичен форум нямам какво да кажа, обаче затова, че същия тоя банер ми закрива част от съдържанието и трябва да скролвам постоянно заради него мога да кажа, че това граничи с груба селска проява. Ако собствениците следят темата ще ги помоля да му сменят позицията, че много дразни. Като толкова много искат оставка да го турят на мястото на банера на суперхостинг:p
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

:D Да ама ще се изучи, а моята лично го ползва :p

Твоята таргет група не ползва интернет :p
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Поне едно хубаво нещо научихме от сегашното правителство - "Нищо лошо не може да се случи ако просто игнорираш хората които ти искат оставката." Най-вероятно това е добър урок за следващите управляващи.

Лошото е за нормалните хора е, че остава една гадно чувство за безсилие и като че ли нищо не зависи от теб, точно както беше при комунизма като не се съмнявам, че има индивиди на които им харесва това.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Браво :D Твоят "лидер", слушаше докога ще го натяквате едно и също постоянно?

Само да ти кажа, че тогавашните протести наистина бяха протести не като сегашните всички инсценирани.

Помниш ли писмото "О Бойко велики слез до нас и викни и ти оставка, че да ни подкрепиш" :lol:

Поне едно хубаво нещо научихме от сегашното правителство - "Нищо лошо не може да се случи ако просто игнорираш хората които ти искат оставката." Най-вероятно това е добър урок за следващите управляващи.

Лошото е за нормалните хора е, че остава една гадно чувство за безсилие и като че ли нищо не зависи от теб, точно както беше при комунизма като не се съмнявам, че има индивиди на които им харесва това.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Биоз да сравняваш февруарските протести с тази лятна полюция за пиене на кафе е като да сравняваш банерите против Акта с банера от другият форум.

От където и да го погледнеш изнасилена работа - жалка история

Протестите февруари бяха спонтанни в цялата страна и постоянно ескалираха - То и за това тиквоча вдигна бялото знаме - И банерите по сайтовете против акта също бяха спонтанни и постигнаха своята цел.

Протестите това лято бяха само в София и можеха да минат за спонтанни само първите няколко дни - За това и постигнаха своята цел - След това всичко беше платено и видяхте как леко по леко тия дето не са взимали пари се усетиха че ги правят на балъци и се оттеглиха.

С тоя банер историята е същата това не е акт на спонтанна постъпка на организаторите му, а дали тези дето са си ги наслагали по сайтовете са взели пари е отделен въпрос, но скоро сигурно ще се запитат абе дали някой не лапна едни кинти от тая кампания а пък ние абдалите въртиме банери за купата на съветската армия.

През последните няколко месеца се видя как видните ни блогъри и протестери всъщност са на заплата в Отворено общество получавайки стотици хиляди долари за смешни проекти които не струват пукната пара. Логичен е въпросът за какво тогава се дават тези пари ?!?!?!?!?! Можете и сами да си отговорите
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Манта, хайде кажи си най накрая твоите излияния в поне 10 теми от какво са подтикнати, след като говориш кой бил платен и кой не?
Седиш си там в английско, нито заплата в БГ получаваш, нито пенсия, нито данъци плащаш, нито здравни осигуровки, нито имаш нещо общо с живота тук.

Нещо родолюбието ли те подтиква, носталгия ли имаш или кво?
 

Горе