SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Не знам за вас, ама аз определено ревнувам! Ние взехме златото, а на нас няма такива "ВЕЛИКОЛЕПНИ МЕДАЛИ". :lol:

Премиерът на република България г-н генерал Бойко Борисов направи трогателен жест и реверанс към усилията, които българските спортисти положиха по време на участието си в олимпийската надпревара в Лондон. По лично негова инициатива на специална церемония в министерски съвет всички български спортисти участвали на олимпиадата бяха наградени със златни медали. Медалите са изработени от личен познат на културния министър Вежди Рашидов, а златото за изработката им е предоставено безвъзмездно от главния спонсор на излъчването на олимпиадата по БНТ, както и на отбора ни по художественна гимнастика – Дънди Прешъс Металс. На медалите е изобразен от едната страна ликът на Бойко Борисов, а от другата зала “Армеец”. Бойко Борисов с присъщата за него откровенност отбеляза, че тези медали са по-тежки от олимпийските и златото е с по-голяма чистота, така че въпросните отличия тежат повече не само веществено, но и като признание за успехите на българските спортисти постигнати по време на неговото управление.

:D
Вие имате медал който е и по-тежък от олимпийските и утре когато дойде време да се пенсионирате, ще има какво да заложите в заложната къща за да преживеете.

Източник: http://neverojatno.wordpress.com/2012/08/14/medali/

Ох още не мога се спра. :lol:
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Тези http://pressbulgaria.com/ някой пробвал ли ги е ?
НЕ, тези не сме ги пробвали. Някакъв фидбек от някой ползвал ги някога? Интересно, ще го букмаркна. Изглежда добро, поне това, което виждам на пръв поглед.

За жалост и PR няма, за да качим там. ;)
 
Re: SEO Olympics 2012

Още един малък PR, но ще стигне до доста хора: България взе златен медал на SEO олимпийските игри. :)

Ако се сетите за някое местенце, на което да се публикува, ще се радвам да ви чуя. Не ми е за друго, но това ще предаде 2 основни послания на четеца:

1. Задружно можем да направим чудеса, което е и най-важното.
2. България е една от лидерите, когато става дума за IT познания.
 
От: SEO Olympics 2012

Не знам за вас, ама аз определено ревнувам! Ние взехме златото, а на нас няма такива "ВЕЛИКОЛЕПНИ МЕДАЛИ". :lol:



:D


Източник: http://neverojatno.wordpress.com/2012/08/14/medali/

Ох още не мога се спра. :lol:

между другото - това е художествена измислица, някои да не помисли, че е вярно :lol:

казвам го това защото ако не знаете, че в този блог са само такива - няма да се очудите, че Бойко пак е надробил някакви глупости
защото това е нещо нормално за него, и на никой няма да помисли, че е измислено :lol:
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Малко да се похваля :D. Днес статийката ми http://www.dimitech.net/news.php?readmore=50251 е била публикувана в страницата на host.bg във фейсбук. Не, че е нещо, но пак е добре :)

Честито. И напротив, нещо е. И то голямо. Всяко нещо е добре дошло и положително. Ще ни я пуснеш ли? Говорих с Митака от Креативен и той ми каза, че интереса към тази статия е доста голяма. Аз лично не се учудвам. Знам, че ще предизвика интерес, най-малкото, защото българина иска да види къде сме спечелили златото, имайки предвид, че е изгледал истинската олимпиада с мъка в сърцето.

Някой друг ще драсне ли нещо. Ако искате, дайте ще се кооперираме за един общ PR. Все ще даде нещо от себе си и ще го сглобим що няма някой копирайтър да даде едно рамо. Както казах, това ще е доста силна реклама и за тях, защото новината не е суха, мрачна и скучна, както е по всички медии последно време. :)

След време ще видите, че нещата ще се обърнат и това си личи от интереса към тази. Толкова много черни и безполезни новини ще има последно време, че статия за успехи и нещо положително ще предизвиква голям интерес и ще се игнорира всичко друго, не за друго, а защото на българина му трябват положителни неща. ;)
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Честито. И напротив, нещо е. И то голямо. Всяко нещо е добре дошло и положително. Ще ни я пуснеш ли? Говорих с Митака от Креативен и той ми каза, че интереса към тази статия е доста голяма. Аз лично не се учудвам. Знам, че ще предизвика интерес, най-малкото, защото българина иска да види къде сме спечелили златото, имайки предвид, че е изгледал истинската олимпиада с мъка в сърцето.

Някой друг ще драсне ли нещо. Ако искате, дайте ще се кооперираме за един общ PR. Все ще даде нещо от себе си и ще го сглобим що няма някой копирайтър да даде едно рамо. Както казах, това ще е доста силна реклама и за тях, защото новината не е суха, мрачна и скучна, както е по всички медии последно време. :)

След време ще видите, че нещата ще се обърнат и това си личи от интереса към тази. Толкова много черни и безполезни новини ще има последно време, че статия за успехи и нещо положително ще предизвиква голям интерес и ще се игнорира всичко друго, не за друго, а защото на българина му трябват положителни неща. ;)

Не разбрах, в какъв смисъл да ви я пусна? Ако става въпрос за линка във фейсбук, то тогава изтрийте това съобщение, тъй като вече видях, че си го сложил :)
 
Re: SEO Olympics 2012

Има нужда от такива PR-и, защото после хората говоря и пишат за това:

IT & Software. The development of the IT & Software industry is part of the key priorities of the government. It has stable growth of around 30% per year. Bulgaria ranks 3rd in world for certified IT professionals per capita and 8th in the world in terms of absolute numbers.

Източник: http://eng.spb-venchur.ru/regions/43.htm

Аз бих добавил "сертифицирани и не чак толкова сертифицирани IT специалисти". :)

Така, че колко повече медии раздухат, толкова по-добре ще се класираме в тази насока, а като гледам е приоритет и на самото правителство. ;)
 
Re: SEO Olympics 2012

аз единствено имам да вметна че понеже темите в първия си пост са с еднакво съдържание при търсене за SEO Olympics 2012 излиза тази в сърч енджинса която няма и 30 поста а не нашата с 575 ама... малко е пеналайзната.... Ама нали си знам това е Г... те са умни умни умни не повече от алгоритмите си :D... поне не могат да засекат отбора което е добре :)

Иначе честито на всички :) A Hristina Ivanova се е счупила от инвайти :)
 
Re: SEO Olympics 2012

Едно гласче и от мен. Нека да не я намира, това ни подсигури и победата. А Г са толкова зле, че не знам какво точно имали в предвид с това? Но живи и здрави да са и те покрай нас. :)


Ако никой не го направи, ще седна тези дни да драсна една - ще ми е може би 5-та. :) Хахаха. Но си струва. Това е нещо добро и положително, не е като да пиша за хейт и глупости. :)
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Едно гласче и от мен. Нека да не я намира, това ни подсигури и победата. А Г са толкова зле, че не знам какво точно имали в предвид с това? Но живи и здрави да са и те покрай нас. :)

You must spread some Reputation around before giving it to Blinky again.

Дам много си прав братле, ако не се бяхме обединили така здраво потребителите тук, щяхме да сме в дъното на таблицата, а не със злато и бронз. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Браво на всички! Поздравления за жените участнички. Виждам, че са начелото.

dimitar_ak честито! :beer:

Браво и на Poltargaista за зарибяването и силното представяне. :beer:

Интересното е, че като цяло мислим нестандартно, но и логически. Това явно е някаква национална особеност.
Това ми направи най-голямо впечатление.
 
Re: SEO Olympics 2012

Абе ние сме номер едно. Това се е доказвало многократно през годините. Не е изненада за никой, че в IT-то сме толкова добри. Няма никакви съмнения в това. Днес се свързах и с Hicomm, дано намерят новината за добра, за да ни дадат едно рамо в разпространението на тази добра новина. И като гледам класацията, наистина сме се справили добре. Видях се малко назад, но какво толкова, важното е, че бях част от голям отбор с мисия и цели.

А дали ще позволят една статия и в 3те сайта? Имам предвид една и съща на 3те места, да не е уникална за всяко едно място? Чудно ми е, защото това ще е доста лесно, ако е възможно. :)
 
От: Re: SEO Olympics 2012

А дали ще позволят една статия и в 3те сайта? Имам предвид една и съща на 3те места, да не е уникална за всяко едно място? Чудно ми е, защото това ще е доста лесно, ако е възможно. :)

Що да не ? Нали прес съобщенията са на този принцип :)
 

Горе