SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Ами 250 точки и от мен. Колко въпроса има още до края?
 
От: SEO Olympics 2012

защо някои не направи една фейсбук страница? (или там както се казваха - не обикновенна страница а нещо като публикация ли как да го нарека...)
остава още малко време и всяка точка е важна :)

Братле шервам на всякъде, но явно не сме хич единни изключвам хората от темата.

Между другото днес гледах много готино клипче с аватара ти дано си бил ти. :)
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Ами 250 точки и от мен. Колко въпроса има още до края?
Още една остава, дано и тия мамути отчетат това, което сме натрупали, защото нещо USA много съмнително бяха ни минали по едно време. :)

Но и от началото до сега май някой от нашите е напуснал кораба на БГ отбора.
 
От: SEO Olympics 2012

Your Score: 260 + 2520 points
(14 friends invited)
Обаче според мен не е отчело тези от поканите ....
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Има една страница за българите или нещо такова с над 19К фена, ама там само платени става, нищо което е тематика БГ победи....

Аз думкам в не на акта "23 233 участници" :)
 
От: SEO Olympics 2012

Между другото днес гледах много готино клипче с аватара ти дано си бил ти. :)
ХА, и аз попаднах преди няколко дни на неговия аватар във ФБ, докато спамех с един от профилите там:). Питам го: ''Нортрант, ти ли си от предприемача?''. Послед пича се бил разровил из нета и ми отговаря - ''Бъркаш ме с някакъв nortrant от един форум":)
 
От: SEO Olympics 2012

Тези от Щатите, ако почнат да спамят, за отрицателно време ще чукнат 50к поинтс, че са много говеда на един клон:)
 
От: SEO Olympics 2012

Тези от Щатите, ако почнат да спамят, за отрицателно време ще чукнат 50к поинтс, че са много говеда на един клон:)
Те и Бангладеш са 150 милиона ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Country # of participants Total score
Bulgaria 269 11610
Bangladesh 573 11505
United States 231 10215
Щатите май ни минават по ефективност...
 
От: SEO Olympics 2012

Аз мисля, че точките които събрахме от покани няма да се добавяткъм общите на отбора и че са само лични за нас.... може и да бъркам :)
 
От: SEO Olympics 2012

Между другото днес гледах много готино клипче с аватара ти дано си бил ти. :)

Не съм бил аз, това клипче нещо за България ли е било? дай да го видя ако може да го намериш...

ХА, и аз попаднах преди няколко дни на неговия аватар във ФБ, докато спамех с един от профилите там:). Питам го: ''Нортрант, ти ли си от предприемача?''. Послед пича се бил разровил из нета и ми отговаря - ''Бъркаш ме с някакъв nortrant от един форум":)

:mrgreen:
аватара ми не е уникален, или поне не съвсем :) Благодаря на Alf

image.php
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Честито 1-во място Българи :)
Да, и 2ри в The fasters growing SEO team, което пак е нещо, защото се организираме точно накрая, когато са ни нужни всякакви точки.

Много се надявам сега да дръпнем много, както и ще седнем тук да измислим някаква стратегия, защото има странното чувство, че и тия няма да се кротнат, докато не се заковат убедително на първата позиция по точки в състезанието. За това след това, като всеки се отчете, ще трябва да измислим стратегия, с която да станем №1. Интелигентно, както се вика. Не виждам как иначе. Маймуняка ще се събуди и утре ше даде резултат, а като гледам и те растат. ;)
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Да, и 2ри в The fasters growing SEO team, което пак е нещо, защото се организираме точно накрая, когато са ни нужни всякакви точки.

Много се надявам сега да дръпнем много, както и ще седнем тук да измислим някаква стратегия, защото има странното чувство, че и тия няма да се кротнат, докато не се заковат убедително на първата позиция по точки в състезанието. За това след това, като всеки се отчете, ще трябва да измислим стратегия, с която да станем №1. Интелигентно, както се вика. Не виждам как иначе. Маймуняка ще се събуди и утре ше даде резултат, а като гледам и те растат. ;)

Масова реклама с нотки на закачка с национализма. Знам ли и аз какво друго не ми идва на ума пробвахме да споделяме да каним и тем подобни ама явно не става.
 

Горе