Svejo.net с Нов Ъпдейт ( Live )

работи се по новата регистрация, ще е малко по-специфична от обикновената, ще има въпроси, също ще се одобрява всеки в зависимост от това какво иска да публикува, опитваме се да избегнем максимално спама

Благодаря за търпението
 
работи се по новата регистрация, ще е малко по-специфична от обикновената, ще има въпроси, също ще се одобрява всеки в зависимост от това какво иска да публикува, опитваме се да избегнем максимално спама

Благодаря за търпението
Махнете това със 150 символа, голяма простотия е.
 
простотия
не само че трябва да е 150 символа, но също трябва да е уникален текст , това е задължително условие, реално това е статия на нашия сайт която линква към ваша статия, която искам да се класира и в Google, респективно ще е добре и за двете страни
 
Последно редактирано:
работи се по новата регистрация, ще е малко по-специфична от обикновената, ще има въпроси, също ще се одобрява всеки в зависимост от това какво иска да публикува, опитваме се да избегнем максимално спама

Благодаря за търпението
Бих ви посъветвал в началото да поотпуснете цедката и когато заработи с пълни обороти да стегнете, иначе ще откажете доста нови потребители.
А ако вече си работи сайта ви на пълен капцитет, то правилно постъпвате, че затягате правилата.
 
не само че трябва да е 150 символа, но също трябва да е уникален текст , това е задължително условие, реално това е статия на нашия сайт която линква към ваша статия, която искам да се класира и в Google, респективно ще е добре и за двете страни
За уникалният текст от 150 символа да кажем добре, ама като заглавието на самата публикация е 1:1 дали ще се класира кой знае колко добре
 
За уникалният текст от 150 символа да кажем добре, ама като заглавието на самата публикация е 1:1 дали ще се класира кой знае колко добре
Коя публикация да се класира на потребителя или в Свежо?

Когато линквам 1:1 заглавие с линк от мой сайт в редит, туитър или фейса при търсене в Гошо показва първо резултатите от социалките, обикновено редита е първи и някъде 3-4 на самият сайт. Не знам какво сте се хванали за това уникално съдържание в БГ Гошо няма никакво значение от години това.
 
Бих ви посъветвал в началото да поотпуснете цедката и когато заработи с пълни обороти да стегнете, иначе ще откажете доста нови потребители.
А ако вече си работи сайта ви на пълен капцитет, то правилно постъпвате, че затягате правилата.
и да не рекламират сайт който тепърва в бъдеще някъде там ще се довършва и засега половината му функции не работят.
 
Все пак не е лоша идеята за уникално описание, опцията е улеснена с генератор, а заглавието може да се промени. Отнема секунди. :)
 
Все пак не е лоша идеята за уникално описание, опцията е улеснена с генератор, а заглавието може да се промени. Отнема секунди. :)
Абсолютно съгласен съм. Наистина малко труд не е излишен, а и собственика на сайта се аргументира много добре защо. :)
 
Абсолютно съгласен съм. Наистина малко труд не е излишен, а и собственика на сайта се аргументира много добре защо. :)

Не само, ами преди години, когато ползвах такива социалки - свежо, елада и още 4-5, всяка нова статия от сайта си я добавях в тях с променени заглавия и описания. Това ми носеше добър трафик и класирания в Гугъл, но да отнема време и труд. Преди това им беше идеята на тези сайтове, сега не знам имат ли приложение.
 
За уникалният текст от 150 символа да кажем добре, ама като заглавието на самата публикация е 1:1 дали ще се класира кой знае колко добреda
да прав си колега, по-принцип е по-добре, но не можем да караме потребителите, все пак масата не са жърналисти , писатели и т.н, ако променим заглавието се получава много не точно и недвусмислена информация за самата статия, идеята на публикаците в Свежо е да се класира под оригиналния материал, което подсислват самата оргинална статия в резултатите
 
  • Like
Реакции: ST-1
Този сайт работи ли? Пробвах да публикувай връзка от сайт, който вече е добавял линкове там преди години и линковете си стоят и ми дава това. Написах доста дълъг уникален текст и нищо. Греда :)

Грешка!Вие нямате право да публикувате материали от този уебсайт.

Внимание!​

Разрешава се публикуването само на материали от конкретни източници, преминали през проверка за качество и автентичност. Публикациите от всички уебсайтове, които не са удостоверени от екипа на Svejo.net нямат право да публикуват в платформата.
 
Този сайт работи ли? Пробвах да публикувай връзка от сайт, който вече е добавял линкове там преди години и линковете си стоят и ми дава това. Написах доста дълъг уникален текст и нищо. Греда :)
И при мен е същото със сайтове, с които доскоро нямаше проблем.
 
Замина и този сайт ... писах за това и на лично на човека, и в съпорта - нищо...
Предполагам собственикът ще се включи в темата или от съпорта ще дадат някакъв коментар по въпроса. Явно нещо се борят със спама и ще влизат вече само менютал сайтовете. Дано наистина се даде обяснение, за да се знае каква политика са предприели, но най-вероятно е изцяло базирана на ограничаването на спама и пълненето с всякакъв излишен талаш.
 
Доста тъпо. Защо просто не се влиза за одобрение, ако е първа връзка към даден сайт. След като се одобри да ти разрешава свободно да споделяш. В момента няма къде да си заявя сайта например и явно само някакви богопомазани могат да пускат линкове...
 
Верифицирането трябва да се случва веднъж и след това да има опция този сайт свободно да споделя линкове. Ако са решили да правят ревюта на всяка публикация, спорелена там, ще им трябва голям екип. Дано пича сподели какви точно планове имат за него, за да не го погребат рано рано.
 
Ще е интересно да каже. Аз съм съгласен да има изискване примерно за 100 думи уникален текст, че и повече, ама да има някакви читави сайтове за тая цел.
 

Горе