Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

2fast4you

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
8774c699cb42ad08.png


Здравейте,
изграждам уникални магазини върху платформата Opencart на световно така и на локално ниво.
Специализирах се в тази сфера след като завърших моят проект за външният пазар http://shopix.me.
С уменията си на дизайнер, вътрешен SEO специалист, маркетинг стратег, оптимизатор на конверсията и opencart програмист
Вие получавате пълен пакет от възможности за чудесен краен продукт и то на страхотна цена.

С допълнителните екстри за opencart любезно предоставени от колегата СТАН заедно с моите лични модификации Вашият магазин ще изглежда уникално и ще има гъвкава и ненадмината функционалност.

Velkoff ART Studio - Графичен Дизайн Портфолио

Предимства на OpenCart

1. Онлайн магазинът, изграден с OpenCart се отличава с висока скорост на зареждане на страниците, дори и с голям асортимент от обемисти графични компоненти.
2. С изключително добра функционалност за SEO оптимизация на онлайн магазина в търсещите машини, като например възможността да се определи url адреса на страницата ръчно. За всеки продукт можете да зададете категории, ключови думи, мета тагове, заглавия и още..
3. OpenCart има своя подробна система за доклади. Можете да конфигурирате собствени доклади за направени поръчки, декларации и най-популярните продукти.
4. Включва много настройки, позволяващи чудесното представяне на продуктите, опции за отстъпки и промоции, обвързани с конкретни продукти, както и функция за въвеждане на различни варианти за доставка.
5. Интегрирани са няколко платежни системи, включително и Paypal, Еконт експрес, Спийди и още.. .
6. OpenCart е отлична система за малкия и среден бизнес, която не изисква сериозни познания и сървърни ресурси.


Избрани Проекти:

- Nasluka-shop.com
- Part-group.bg
- Maskata-shop.com
- KinderPlus.bg
- Kis.bg
- divingshopbg.com

- Пакети -

При запитване и предоставяне повече информация за Вашият бизнес, Ние ще изградим перфектно балансиран пакет според Вашите нужди и бюджет.

d07666bc7fae994f.jpg


Ако сглобите Ваш пакет от услуги Ни изпратете запитване и ще Ви предоставим специална промо цена



Цени За Всички Услуги по Отделно:

1. Качване и настройка на нов онлайн магазин върху собствен хостинг – 150 лв.
2. Качване и настройка на нов онлайн магазин със закупуване и настройка на хостинг – 230 лв.
3. Дизайн - От 350 лв. – в зависимост от сложността и времето за изработка.
3. Редизайн - От 100лв. – в зависимост от сложността и времето за изработка.
4. Оптимизация на конверсията:
- Базова – 50 лв. Инсталация на модули подобряващи конверсията.
- Стандартна – 150 лв. Инсталация на модули и преработка на продуктовата страница.
- Напреднала – 250 лв. Инсталация на премиум модули и преработка на горна, продуктова и долна част на сайта.
- Пълна – 400 лв. Инсталация на премиум модули и преработка на начална, продуктова, категории, горна и долна част на сайта.
5. Текст и графични материали - Проверка и преправяне на всички текстове, описващи доставките и работата на сайта. Графични материали, повдигащи доверието на клиентите и улесняването им за поръчка. Преработка на целия процес, водещ до успешна поръчка. - Цена по договаряне
6. Инсталация на Ваши модули - От 20 лв. – в зависимост от количеството.
7. Модули по поръчка - От 100 лв. – в зависимост от сложността и времето за изработка.
8. Дебъгване на несъвместими модули - От 20 лв. – в зависимост от сложността и времето за дебъгване.
9. Защита срещу хакери - Допълнителна защита срещу хакери работеща в реално време – 50 лв.
10. Индивидуални уроци за работа с онлайн магазин - Обхождане на всички функции, нужни за поддържане на онлайн магазин – 100 лв. за 3 часа + помощни графични материали + бонус: урок за правилно конфигуриране на продуктовите картинки + бонус модул за оптимизиране качеството на продуктовите картинки.
11. Маркетинг стратегии – уроци - Къде да рекламираме новият си магазин според бюджета ни – 100 лв. 1 час.
12. Он-пейдж SEO оптимизация
- Базова – 100 лв. Насочена върху продуктите.
- Стандартна – 200 лв. Насочена върху продуктите и цялостната информация в сайта.
- Пълна – 250 лв. Насочена върху продуктите и цялостната информация в сайта + блог система, интегрирана в магазина.
13. Системно ускорение - Ускорение на системата и намаляне на сървърните минути – 150 лв.
14. Системна поддръжка - Внезапно възникнали проблеми или повреда на системата от потребителя – 20 лв/час (бърза реакция и отстраняване на проблема).
15. Графични материали за магазини
- Банер за начална страница – 10 лв.
- Банер за категория – 10 лв.
- Промоционален банер в горна част на сайта – 10 лв.
16. Продуктови картинки
Професионална преработка на продуктови картинки – по договаряне.
Професионално заснемане на продуктови картинки – по договаряне.
Други графични елементи – по договаряне според количеството и сложността.
17. Поддръжка
Качване на продукти от каталози – по договаряне според количеството.

Контакти:

Лично съобщение тук
Skype: alex_pleven-bg
email :
99167080dd3c725d.JPG

Facebook : https://www.facebook.com/Velkoff.Art
При допълнителен интерес ще предоставя GSM номер.
 
Последно редактирано:
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Резервиран пост
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Препоръчвам колегата. Работи качествно и коректно. Имали сме няколко общи дейности и съм супер доволен.
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Това което мога да кажа за колегата е:
Изключително качествено обслужване в внимание към всеки детайл.
Уникални модификации и графични проекти
Бързо и своевременно отговаряне на всички правилно зададени въпроси(никой не обича да отговаря на тъпи въпроси)
За всеки който не иска да си блъска главата в стената :cry: препоръчвам колегата Velkoff
От мен препоръки и + за колегата :wink: :beer: :|
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

И аз горещо препоръчвам!!! Имах възможност да работя с колегата и смятам да продължа в тази насока. Действа бързо и си разбира от работата.
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Работя с колегата по различни дизайнерски задачки и други общи интереси в сферата на ИТ технологиите. Освен професионалност, влага и креативно творчество в проектите си, отнасяйки се с оптимална коректност и внимание към всеки клиент индивидуално. Вярвам в способностите на 2fast4you и без колебание препоръчвам услугите му. ;)
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

И аз мога само да похваля колегата, точен и коректен е, определено може да му се доверите. :)
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Благодаря много за хубавите коментари :beer:
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Изключително съм доволна от работата на колегата. Лесна комуникация и бързо решаване на проблемните (за мен) казуси. Визията на сайта ми е чудесна, нямам забележки относно функционалността на изградения онлайн магазин. Бърз, оптимизиран и подходящ както за настолни компютри, така и за мобилни устройства. Логото на сайта ми е уникално и лесно разпознаваемо, за което отново благодаря на Тони. Препоръчвам!
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Отзивчив човек и определено си разбира от работата. Със сигурност пак ще се обърна към него, защото е точен човека.
 
Време е и аз да похваля майстор ВеколФ въпреки нежеланието ми :)

Много добре се справи, доволен съм и въпреки че винаги подхождам с недоверие, мога да го препоръчам.
Нежеланието ми да го правя е защото ще се разчуе колко е добър и ще вдигне цените, а аз съм циция и ако се наложи пак да ползвам услугите му ще ме заболи сърцето :)

Та така, не го хвалете много, нека ние тайно да си знаем че е добър и да го използваме за наша лична изгода :p
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Да, и аз се възползвах от услугите на 2fast4you. Освен суперлативи друго нямам да кажа по работата си с него. Разбира си от работата и е много отзивчив и най-вече търпелив:) Връщах го 5 пъти за различни глупости, включително и часове след като приключихме нещата. Абе точен пич дето знае какво прави, доволен съм! Пожелавам му само успехи!

Възползвайте се от услугите му сега, че както каза АМУНЯ, скоро цените няма да са същите, както я е подкарал:)
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Здравейте,
Изключително сме доволни от работата на Velkoff Art Studio !!! Изградиха за нас ето този сайт: part-group.bg , който представлява он-лайн магазин.
Сайтът е напълно функционален и вече работещ, и имаме първите клиенти :)

Поздравления и още много успехи, и страхотни реализирани проекти на Velkoff Art Studio :)

От Парт Груп ООД
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Нов завършен проект - - KinderPlus.bg
Вече върху новият opencart 2.0 :)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Долу формата за Бюлетина се застъпва с фейсбук-а.
И в това черното поле с количката предполагам трябва да има текст?
Ако искаш ще ти пратя снимки.
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Да, проблемчето е във фейсбук кутийката и фиксираните параметри за ширина. При междинно свиване на екрана, се получава застъпването. Тони ще го адаптира. ;)
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Оправих го благодаря ти. Днес правих довършителни неща и все още не бях тествал респонсива докрай :)
 
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Искам да похваля Velkoff ART Studio за добрата работа по Kinderplus.bg
За него мога да дам знак три К - Качество, коректност и компетентност :)
 
Последно редактирано:
От: Velkoff ART Studio - Изработка на онлайн магазини под Opencart и още..

Аз искам да попмоля автора както и всички писали ако могат да ми покажат може и на лично някой от направените сайтове на опенкарт който да е на първо място по ключовата си дума
 

Горе