АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Естествено, че ще е лява политиката. Щеше да е странно ако беше друга. А бизнеса няма какво да го утешават. Достатъчно ще е само да спрат да му пречат. НЕК да фалира не е толкова лош вариант, колкото изглежда. Най-добре ще е тотална реформа в енергийната система. За бюджета не виждам какво да се притесняваме щом за него отговаря човек като Орешарски. Нито му е за първи, нито за втори път да прави държавен бюджет. Безкрайно слаби са опитите на ГЕРБ да го атакуват за това. Всъщност толкова жалка и неадекватна опозиция не съм виждал никога у нас. Това е лошо, защото правителството има нужда от някакъв коректив.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това не е новина, а някакво журналистическо безумие с позоваване на агенция "Една бабичка ми каза...". В целия материал има само едно име - Орешарски. Всички останали са анонимни. Ако има някакво оправдание жената и роднината й пенсионерка да са без имена, то за тъй наречените кастинг агенции няма причина да са представени без споменаване. Да не говорим, че безумието е още по-пълно с интервюто накрая, което също е с напълно неизвестен субект, който вероятно съществува само във въображението на автора Николаос-Теодорос Цитиридис. След кратко проучване в Google се оказа, че последният в момента е или гимназист, или току що завършил средно образование, което обяснява безумията, които сътворява в този сайт. Няма как човек без никакъв житейски опит да пише адекватни материали на подобни теми. Освен това той е нарушил и почти всички известни правила в журналистиката.

Днес се оказа, че не е "една жена ми каза"
http://offnews.bg/index.php/217969/poluchihme-nova-oferta-za-statisti-na-protest-oshte-po-evtina

Няма доказателство, че контра-протеста е от статисти, но е факт че се ползват такива услуги!
Пък и не вярвам да наемат статисти, които едвам седят прави :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Явно този материал го е писал някой друг. Реално погледнато в цялата работа няма нищо незаконно. А и на фирмата вероятно й е все тая дали взима пари за протест или контрапротест. Сигурно праща хора и по двата повода. Неморално е, но си е напълно в реда на закона. Евентуално могат да ги погнат само данъчните, защото не отчитат паричните постъпления.

Всъщност за контрапротест става въпрос само в заглавието на първия материал от Офнюз. Това на някой друг не му ли направи впечатление? Жалко е, че такива опити за евтина журналистическа манипулация минават.

А анонимната жена, на която още по-анонимна пенсионерка и казала нещо продължава да е все така неизвестна.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тест ти от некадърно правителсто как да очакваш кадърна опозиция - Те тия са създадени само да кожодерстват и като не могат даже не ебавт и да ходят на работа.

Вчера от БСП им показаха един урок по държавност и освободиха Портних - Ако ГРОБ бяха на тяхно място никога нямаше да го направят. Разликата в манталитета на кухата кратуна и Орешарски или Станишев е на светлинни години но герберастите във форума това никога няма и да могат да го проумеят половината са платени останалата половина им е толкова умственият багаж - то всъщност ако беше повече нямаше как да симпатизират на доказани престъпници прочели само по една книга в живота си.

Винаги съм се чудел как може човек който борави с компютър да бъде фен на ГРОБ това е някакъв оксиморон вероятно генното инжинерство е напреднало много и са успели да клонират картофи способни да работят на компютри.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Глупаците са навсякъде - даже и където не си ги посял :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Moko няма отърване от тези червено-турска сган :mad:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Чудя се за какво им е заем милиард лева?!?!?!

С вдигането на минималния задължителен доход за управители на фирми на 1000 лв си наливат още 250 лв на месец осигуровки и данъци. Това са десетки милиони повече всеки месец считано от този. Друг е въпроса колко малки фирми почват да работят нелегално.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ето 20 причини. Поне за мен лично са достатъчни, имам и още, но това са ми основните:

1. Защото правителството е на един месец и няма база, на която да кажа дали се справят зле или добре.
2. Защото всички, които са там в момента носят по-голям умствен материал от предишните.
3. Защото всеки, който е поел юздите има право на шанс.
4. Защото за разлика от предния премиер, от този не ме хваща срам, че ме управлява.
5. Защото няма да има само за тези от на Бойко обкръжението бизнес.
6. Защото няма да сменя всеки един премиер по няколко пъти, защото не отсява кой слага на позицията.
7. Защото не искам да живея в държава, в която топ тема е протестите и интригите.
8. Защото влезем ли в цикъл, всичко влиза в цикъл.
9. Защото хората са предобедени към това, че са стари мутри. Е какви да са, нови, за да им сипват, че некъв без опит ги управлява.
10. Защото по принцип българина реве, че друг му е крив.
11. Защото всички грешим, но като цяло се вслушват в народа и коригират грешката си. На два пъти вече, а съм сигурен, че ще продължат да го правят.
12. Защото имат повече опит от всички други.
13. Защото ще крадат умерено, а не като предишните - оляха се яко?
14. Защото не са селяни за първи път във властта, които това са чакали цял живо.
15. Защото все пак ще гледат и да върнат доверието на хората.
16. Защото няма да ги видите да режат летни, а в същото време всичко да умира от мизерия и бизнеса да потъва.
17. Защото мога да се хвана на бас, че ще фалират много по-малко бизнеси от предишните главоци.
18. Защото съм готов да се хвана на бас, че ще подобрят обстановката в държавата. Предишните предадоха много ниско щафетата.
19. Защото ще отчетем ръст, следвайки от т. 17 и т.18.
20. Защото няма да има експлотация на медии, както беше преди.

И още колкото искате причини. Но гербарите едва ли ще загреят. Те са си глупавички. :)

Това е за много повече от 50 лв на ден! Колко много розови зайчета!

Блинки май се стяга за политическа кариера. И е прав - бизнес без политически гръб у нас е обречен на парче хляб. Пък аз се чудех - защо е този аватар с червената връзка..

Проверих - не е преписано. Но защо не е индексирано от чичо гошо? Да не би и той да е политически пристрастен?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Чудя се за какво им е заем милиард лева?!?!?!

С вдигането на минималния задължителен доход за управители на фирми на 1000 лв си наливат още 250 лв на месец осигуровки и данъци. Това са десетки милиони повече всеки месец считано от този. Друг е въпроса колко малки фирми почват да работят нелегално.

Незнам защо се връзвате на всяка партенка която ви пуснат

До тук се въртяха няколко информации които ви казах че няма да се случат и те не се случиха - Премахването на плоският данък - Увеличаването на Минималната - Няма да се случи и това със заема

Не мога да разбера как може от всичко да правите трагедии докато в същото време когато тези неща ги правеше ГРОБ си мълчахте

ГРОБ - Реално вдигнаха данъците с увеличаването на праговете
ГРОБ - Завариха фиска пълен - Похарчиха го и се наложи да взимат заем

ЩО НЕ РЕВАХТЕ ТОГАВА АМИ СЕГА РЕВЕТЕ ЗА НЕЩА ДЕТО ОЩЕ НЕ СА СЕ СЛУЧИЛИ А И НЯМА ДА СЕ СЛУЧАТ ??????
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това е за много повече от 50 лв на ден! Колко много розови зайчета!

Блинки май се стяга за политическа кариера. И е прав - бизнес без политически гръб у нас е обречен на парче хляб. Пък аз се чудех - защо е този аватар с червената връзка..

Проверих - не е преписано. Но защо не е индексирано от чичо гошо? Да не би и той да е политически пристрастен?

Ааа, Блинки е много далеч от това. Просто се готвя за това нещата да се подредят и да тръгнат. В нито една точка не съм казал, че съм доволен от избора, просто споменавам защо трябва да останат, било и то за определено време. Хахаха, не съм. Аз лично нямам представител (базирайки се на вота, който дадох) в парламента, няма и скоро да имам. Единственото, на което мога да разчитам е поне сегашните или други да имат шанс да помогнат кой с каквото може. Иначе само са си протестираме и да си чешем езиците - не мисля, че ще ни доведе до нещо. Но съм и забелязал, че последно време всеки търси скандалното, провокативното, и всичко това с някакво силно недоверие и злоба.

Ако се продам на някоя политическа партия за 50 лева, лично аз ще се гръмна. :)

ЩО НЕ РЕВАХТЕ ТОГАВА АМИ СЕГА РЕВЕТЕ ЗА НЕЩА ДЕТО ОЩЕ НЕ СА СЕ СЛУЧИЛИ А И НЯМА ДА СЕ СЛУЧАТ ??????

И да, защо?

П.П: Аватарът е заради кампанията Успей с нас, няма нищо общо с политическите настроения тук и извън форума. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

П.П: Аватарът е заради кампанията Успей с нас, няма нищо общо с политическите настроения тук и извън форума. :)

Бе направо си е СС в комсомолска възраст. :D
Само ремсовата шапка му липсва.

Аз помощ и от св. Илия вече не очаквам - почти си изградих системата за микродъждуване. Досега който и да е влязъл в Народното събрание, не е свършил нищо ЗА България, а само ПРОТИВ. Единственото положително е влизането в ЕС, както и масовизацията на интернет достъпа, но за това приноса не е на политиците ни.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Бе направо си е СС в комсомолска възраст. :D
Само ремсовата шапка му липсва.

Аз помощ и от св. Илия вече не очаквам - почти си изградих системата за микродъждуване. Досега който и да е влязъл в Народното събрание, не е свършил нищо ЗА България, а само ПРОТИВ. Единственото положително е влизането в ЕС, както и масовизацията на интернет достъпа, но за това приноса не е на политиците ни.
Да, аз до пионерче не стигнах. Някак си остана моя болна мечта. :D :D :D . Само като знам, че някои са станали консумолци, направо ми се реве. :) Викаш с този аватар трудно ми се получава да подкрепям това правителство, защото будя злоба. :)

Никой няма да влезе в парламента и в същото време да свърши нещо. Това никога няма да се случи. Уж работят, уж много големи PR-и гледаме, ама като се обърнеш и видиш резултатите - нищо, напротив - едни са забогатели покрай тях, други са затънали още повече, трети са хванали багажа и са се изнесли и така продължава списъка. Нищо не очаквам от тия. Но едно знам, че ще се случи, защото логиката ми го подсказва - освен далаверите, които ще си направят, ще могат поне малко да измъкнат България от тиняка, в който Бойко я затлачи. Ако и това не направят, аз лично ще отида с една торба домати и развалени яйца. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ехееееее, темата, ако не е минала петицията на аваз в гуглю тана цели 6 страници, ама такова е политиката винаги е била с много екшън в форума. :D

 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

- Дядо, дядо, а ти бил ли си комунист?
- Бил съм, дядовото.
- Ама убеден комунист ли си бил или си бил комунист с отвращение?
- Единият май беше убеден. Но и двамата ги бих с удоволствие!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Към колата се приближава някакъв човек и чука по стъклото. Мъжът спуска стъклото и пита:
- Кво има?
- Ами, как да ти кажа, терористи са взели за заложник Сергей Станишев. Искат един милион долара откуп. Ако не се плати, щели да го полеят с бензин и да го запалят. И ето сега ние ходим и събираме – кой колкото даде….
- И много ли сте събрали?
- Ами има-няма двеста литра….
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Към колата се приближава някакъв човек и чука по стъклото. Мъжът спуска стъклото и пита:
- Кво има?
- Ами, как да ти кажа, терористи са взели за заложник Сергей Станишев. Искат един милион долара откуп. Ако не се плати, щели да го полеят с бензин и да го запалят. И ето сега ние ходим и събираме – кой колкото даде….
- И много ли сте събрали?
- Ами има-няма двеста литра….

Станишката му се роди син, жив и здрав да е човека и семейството му, след 20 години виждам малкия Георги да стане председател на младежкото БПС, а до 35 години ще е вече председател на БСП :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Незнам защо се връзвате на всяка партенка която ви пуснат

До тук се въртяха няколко информации които ви казах че няма да се случат и те не се случиха - Премахването на плоският данък - Увеличаването на Минималната - Няма да се случи и това със заема

Не мога да разбера как може от всичко да правите трагедии докато в същото време когато тези неща ги правеше ГРОБ си мълчахте

ГРОБ - Реално вдигнаха данъците с увеличаването на праговете
ГРОБ - Завариха фиска пълен - Похарчиха го и се наложи да взимат заем

ЩО НЕ РЕВАХТЕ ТОГАВА АМИ СЕГА РЕВЕТЕ ЗА НЕЩА ДЕТО ОЩЕ НЕ СА СЕ СЛУЧИЛИ А И НЯМА ДА СЕ СЛУЧАТ ??????

Колега mantaman, харесвам много от менията ти. И все пак понякога грешиш. Не е партенка. Всяка фирма трябва да има управител, който трябва да се осигурява на минимум 1000 лв. Може и на 400 и нещо, но тогава не му се зачита доход. Това е от този месец. Няколко познати магазинери ( с малки магазини ) казаха, че спират фирмата и ще работят нелегално докато могат. Просто разхода за осигуровки 500 лв на месец им идва в повече.

Не правя трагедии. Отчитам, като факт, че това са много пари и може да минем и без заем. Че после ние ще го връщаме.

Защо е това настървяване от теб?!!?

P.S. Сега видях, че наричаш заема партенка. Извинявай.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Опс5 - Това за което говориш е един от основните проблеми на БГ бизнеса няма как да се прави нормален бизнес когато бизнес обстановката е ненормална - Вече на няколко пъти давах пример за осигуровките на дребният бизнес в УК и в БГ

В УК са 120 паунда на ГОДИНА в БГ са толкова ама на месец

В тази сфера е необходима реформа ама никой няма дупе да я направи - Трябва да се освободят ЕТ търговците от задължителното пенсионно осигуряване и да остане само здравното а който иска да си плаща допълнително на държавни или частни пенсионни фондове

Всички ще скочат че тогава няма да има пари за пенсиите на настоящите пенсионери - Изходът е вдигане на пенсионната възраст с 3 години и обявяването на тир нулеви години за пенсиониране

За да минат такива промени обаче е необходима освен силна политическа и обществена подкрепа - Такава не виждам в лумпените по площадите в момента дето много искат да минат за интелигентният протест и дето не могат да формулират едно нормално искане освен като папагали да повтарят - Оставка
 

Горе