АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ех Страната ако беше тука... ама като изтрезнее ще дойде и ще ни покаже правия път
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз не знам кога ЕС е казал официално на Киев, момчета утре сте в ЕС, без да минавате редица процедури. Така, че стига с тези полуфабрикати ;)

Имаше нещо. Преди около две седмици... Някакви смехотворни изказвания на ЕС политици, че ЕС щял да съдейства на Украйна да влезе до есента в Европата. :lol:
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ни ми трябва Ер голем, ни Ер малък не ме мисли. Там отивай да си плачкате някъде за сините мечти. В като ти тежи някой да репликира, не се бутай да коментираш
з@еби, за без пари толкова, за 50 години комунизъм, националните предатели убиха 2 милиона българи като ги направиха "македонци", за 25 години руските рубли направиха от българите най-големите руснаци на света.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

18+

http://rutube.ru/video/418506aa9c491241ebef2693bcf75b4f/?ref=logo

jkminkov, освен да тролиш тъпо, друго не правиш.
Стига с тези приказки за комунисти, при положение, че невъоръжени хора като пилци ги избиват по улиците
и после Аваков се хвали в Туитър, че били избили 20 "терористи" - връх на цинизма.
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Значи, да разбирам че само украинците убиват и колят, а руснаците стоят и чакат с наведена глава и чакат да обърнат и другата буза?
Много добродушни тия проруски пичове?
Бил Гейтс ряпа да яде пред тях с елементарната си филантропия?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Имаше нещо. Преди около две седмици... Някакви смехотворни изказвания на ЕС политици, че ЕС щял да съдейства на Украйна да влезе до есента в Европата. :lol:

Е то винаги има както има и други дето чакат утре се затрие ЕС или да се фашизира или социализира - вземи чети чалнатите националисти в западните ЕС страни и гледай - не знам колко трябва ти е акъла да мислиш утре си в ЕС ..... Аз все още официално решение не съм видял йок няма влизате и това е, на всякъде официалните лица говорят едно и също асоцииране и след асоциращи процедури. Хърватска колко години и трябваха, на нас и още нам си колко други държави. Такава Украйна и Русия не сака, говорим ако ще и помагаш да вдига икономически, ако ще я ползваш само за транзитна зона няма проблем ...
 
От: Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Значи, да разбирам че само украинците убиват и колят, а руснаците стоят и чакат с наведена глава и чакат да обърнат и другата буза?
Много добродушни тия проруски пичове?
Бил Гейтс ряпа да яде пред тях с елементарната си филантропия?

А ти какво виждаш в клиповете? Нещо друго ли или дори не си направи труда да изгледаш клиповете?
Важното е просто да напишеш нещо в темата ли?

Ето какво пишат в Индипендънт за Мариупол и лъжите на Аваков във Фейсбук. Нали все искате западна преса - четете тогава.

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-crisis-bloody-assault-in-mariupol-dashes-hopes-of-avoiding-civil-war-9347972.html
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е то винаги има както има и други дето чакат утре се затрие ЕС или да се фашизира или социализира - вземи чети чалнатите националисти в западните ЕС страни и гледай - не знам колко трябва ти е акъла да мислиш утре си в ЕС ..... Аз все още официално решение не съм видял йок няма влизате и това е, на всякъде официалните лица говорят едно и също асоцииране и след асоциращи процедури. Хърватска колко години и трябваха, на нас и още нам си колко други държави. Такава Украйна и Русия не сака, говорим ако ще и помагаш да вдига икономически, ако ще я ползваш само за транзитна зона няма проблем ...
Мдааа, такава май бе плахата надежда - да стане транзитна зона.
Сега украинците си разбиха икономиката за поне пет години напред. Не е никак хубаво да риташ този, който те храни.

Както и нашите глупаци от СДС, дето разбиха износа на стоки от България за Русия. Щото онези били комунисти...
Та сега изнасяме работна ръка и внасяме храна.

Ще ми е интересно да прочета какво мисли по въпроса "математика". Независимо колко емотки ще насере...
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

з@еби, за без пари толкова, за 50 години комунизъм, националните предатели убиха 2 милиона българи като ги направиха "македонци", за 25 години руските рубли направиха от българите най-големите руснаци на света.

Давай по темата, недей умува. Работя с долари, но и рубли не бих отказал. И комунизъм не е имало никъде по-света, но някой хора така и не можете да го разберете.
 
Ясно разбрах, темата е за това колко са добри руснаците и как стоят и чакат докато другите ги колят, а путин от добро сърце плаче от съчувствие към народа си, но понеже не иска да наранява никого, все още се въздържа?
Точно както Прави и Иранския и Северно корейския шеф?

Учения, ракети аа ууу кои сме ние и като стане дебело приемат съветите от по-силните и си търпят?


Всичко е ясно! Едните са от добрите, другите от лошите... просто са си злобни по душа и искат да се сбият ей така от чиста злоба?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

92cf25194471.jpg


Ето типичен пример за зомбирани русофили.

Викове в София: Да живее Путин! Обама е фашист!


Обама бил фашист :lol: Ей, това фашизма за нищо го нямат, Мусолини сигурно се обръща в гроба.

Съветската армия е спасила цялото човечество от насилие, геноцид и упадък:
:shock: Олигофрени.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нация, която избива над 10 милиона свои хора, нация която е пошла, пияна, деградирала, нация която има пари не защото е качествена, а защото има ресурси, нация която е окупирала и поробила републики, като има желание да продължава с тази практика в Донецк, В страна в която се убиват журналисти, страна в която се вкарват в затвора хора, които са против властта. Нация която мачка качествените, предприемчивите и амбициозните хора, хайде да не ми я хвалите! Взеха си Крим, стига им толкова, всичко друго е тероризъм и наглост. Американците не са по-читави, но на този етап е по-добре с тях от колкото с руснаците. А най-вредните хора през последните 130 години в България са русофилите!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ха, redrum обърна палачинката и прописа за болшевиките в Прусия с линкове
от сайт, регнат в USA.:-o
Или някой ти пише от профила или скоро си ходил на митинг на Бареков -
нещо бързо се зомбира за последните няколко дни.:rolleyes:

И какъв е Обама? Дядо Коледа ли?

На вас какъв ви е проблема, че искате да казвате на украинците с кого е добре и с кого зле?
Нека си решават сами. Или и това право не им давате, а?

Като чета коментарите под статията в Индипендънт, англичаните са много по-толерантни
и в час от някои от вас, срам.

P.S Тези теми да не би да не си ги започвал ти?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51272

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50724

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51552
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мисля, че РусНАЦИТЕ ще превземат света, ако продължават по същия дух :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хахаха, как да не се кефиш на хората с десни идеи. Реват дай линк към западна медия , незвисима, неплатена даваш и се почва пак: Не е врат ами е шия :lol:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Обама бил фашист :lol: Ей, това фашизма за нищо го нямат, Мусолини сигурно се обръща в гроба.

Абе има си някой типични действия близко до фашизма с така нареяният Obamacare, има и сериозни промени по Marshal law И разбира се мощната печатница - като цяло и там лека по лека държавата взема става голяма - ама яко бият на социализъм от колкото фашизъм, не случайно в момента там е нарицателно за държавен корпоративизъм смесица между двете неща. Но нашите русофили и те не знаят за какво иде реч ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хахаха, как да не се кефиш на хората с десни идеи. Реват дай линк към западна медия , незвисима, неплатена даваш и се почва пак: Не е врат ами е шия :lol:

Аз все още чакам линк от големите медии, но няма. Също така чакам да се види в коя медия е дадено категорично НЕ на Украйна, като се цитират прецентъра я на Бруксел я на не знам си къде - всичко да е потвърдено от най-висшите ЕС институции :) Ей такива неща чакам, щото навсякъде където чета се казва само едно и също Украйна трябва да мине по надлежният ред и Украйна е добре дошла в ЕС като се реформира. Както и така никъде в тези медии или от офицалните пресаташета не са казали Украйна влиза от раз и/или Украйна няма влиза никога в ЕС. И да не забравя това трябва да е казано тази седмица, защото това е пропагандата в БГ сайтчета. Та още чакам. може диреткно линк от пресцентъра там няма проблем има безрбой езици на които може си изберете :) Спекулации не ги броим :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ха, redrum обърна палачинката и прописа за болшевиките в Прусия с линкове
от сайт, регнат в USA.:-o
Или някой ти пише от профила или скоро си ходил на митинг на Бареков -
нещо бързо се зомбира за последните няколко дни.:rolleyes:

И какъв е Обама? Дядо Коледа ли?

На вас какъв ви е проблема, че искате да казвате на украинците с кого е добре и с кого зле?
Нека си решават сами. Или и това право не им давате, а?

Като чета коментарите под статията в Индипендънт, англичаните са много по-толерантни
и в час от някои от вас, срам.

P.S Тези теми да не би да не си ги започвал ти?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51272

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50724

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51552
Ти явно не можеш да схванеш, че който е против Запада не е задължително да е комунист. Не е задължително и който е против болшевиките да е либераст. Аз съм анти-комунист, но съм и против либерализма, с една дума съм националист. Национализмът е третия път, нито комунизъм/социализъм, нито либерализъм/демокрация.
.
Обама е негър-социалист/социалдемократ, нищо общо с фашизма. Отвори укипедия и прочети какво е фашизъм, къде е съществувал и с какво се характеризира. Не повтаряй като изкуфяла червена бабичка разни идеолически клишета от презрелия социализъм.
 

Горе