Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Юдеите са поръчители а не извършители на атентата.

Други дегенерати стоят зад изпълнението, повече инфо ТУК
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Този голям полиглот ще излезе. Защо му е на толкова образован човек (все пак явно знае немалко езици) да се взривява?
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Този голям полиглот ще излезе. Защо му е на толкова образован човек (все пак явно знае немалко езици) да се взривява?

Точно терористите не бива да се подценяват чак толкова. Именно те са обучавани на няколко езика, не само как да взривяват бомби. Това са подготвени хора и то много добре. Умеят да се държат така че да се слеят с околните, да не показват нервно поведение, да се държат спокойно и да не показват съмнително поведение, това включва и облеклото също. Способни да запазят самообладание, до последния момент да водят смислен и интелигентен диалог ако някой ги заговори. Терористите минават през специални обучения, как да се слеят с околната среда да останат незабелязани в последния момент. От там вече и езиците, защото ще се ходи не само на едно място.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Тая сутрин Цветанов загатна, че този е бил обучаван в лагер за терористи преди да дойде в България. Там не ги учат на шев и кройка, а как да изпълнят задачата си без проблеми. После Цветанов лапна и една муха, но това е друга тема.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Точно терористите не бива да се подценяват чак толкова. Именно те са обучавани на няколко езика, не само как да взривяват бомби. Това са подготвени хора и то много добре. Умеят да се държат така че да се слеят с околните, да не показват нервно поведение, да се държат спокойно и да не показват съмнително поведение, това включва и облеклото също. Способни да запазят самообладание, до последния момент да водят смислен и интелигентен диалог ако някой ги заговори. Терористите минават през специални обучения, как да се слеят с околната среда да останат незабелязани в последния момент. От там вече и езиците, защото ще се ходи не само на едно място.

Каква по-хубава професия да иска човек - безплатни курсове и обучения по човешка психология, езици, химия, стрелба. Като бонус командировки по целия свят и най-накрая си избухваш от кеф :lol:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Каква по-хубава професия да иска човек - безплатни курсове и обучения по човешка психология, езици, химия, стрелба. Като бонус командировки по целия свят и най-накрая си избухваш от кеф :lol:

Именно - вероятно това е новата професия на 21 век терорист. Естествено че ще минеш през купища обучения не само по стрелба, ами и по химия - нали трябва да знаеш как правиш бомбата, от какви смеси, часовникови механизми, дистанционни, и много е важно и както казваш човешката психология - нали трябва умееш да водиш интелигентен диалог с хората, да направиш така че никакво впечатление да не създаваш за себе си, защото само след броени минути ще гръмнеш, а до последния момент ти просто си един от останалите около теб, не само по облекло, но и по държание и обноски. И да разбира се - самовзривяваш се, защото такава е каузата им. Ти си дал обет че в чест на исляма като мъченик и жертва, че в името на религията им и каузата за която се борят, ти ще дадеш живота си, а останалите фанатици с промити мозъци ще говорят след твоята смърт че си мъченик, и ще те възхваляват. А да, и това че който се самоубиел, но със себе си да убие хора които са неверници ( немюсюлмани, без значение дали християни, будисти или дори атеисти, защото всеки който не е мюсюлманин е неверник ) в рая те очаквали 7000 девици. Това е радикалния ислям, който от тук на татък ще продължава да се разраства. Светът вече никога няма да бъде същия спокоен, като преди 30 години.

Каузата им е джикхад - свещенната война срещу неверниците. За това минават през много специални обучения в лагерите за терористи както каза Test и са готови да дадат живота си. Не знам каква психология трябва да има човек да отиде да се самовзриви с пълно съзнание, но явно от малки деца започват да им промиват мозъка. Нали тука в родопските села наскоро започнали да проповядват радикален ислям. А се чудя защо все още това не е криминализирано...
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Една теория която видях в фейса, не знам дали е надеждна, но поне му правя евала на иранския учен за това което е открил и направил. :)

[video=youtube;fCFO3-MOCYE]http://www.youtube.com/watch?v=fCFO3-MOCYE[/video]
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Именно - вероятно това е новата професия на 21 век терорист. Естествено че ще минеш през купища обучения не само по стрелба, ами и по химия - нали трябва да знаеш как правиш бомбата, от какви смеси, часовникови механизми, дистанционни, и много е важно и както казваш човешката психология - нали трябва умееш да водиш интелигентен диалог с хората, да направиш така че никакво впечатление да не създаваш за себе си, защото само след броени минути ще гръмнеш, а до последния момент ти просто си един от останалите около теб, не само по облекло, но и по държание и обноски. И да разбира се - самовзривяваш се, защото такава е каузата им. Ти си дал обет че в чест на исляма като мъченик и жертва, че в името на религията им и каузата за която се борят, ти ще дадеш живота си, а останалите фанатици с промити мозъци ще говорят след твоята смърт че си мъченик, и ще те възхваляват. А да, и това че който се самоубиел, но със себе си да убие хора които са неверници ( немюсюлмани, без значение дали християни, будисти или дори атеисти, защото всеки който не е мюсюлманин е неверник ) в рая те очаквали 7000 девици. Това е радикалния ислям, който от тук на татък ще продължава да се разраства. Светът вече никога няма да бъде същия спокоен, като преди 30 години.

Каузата им е джикхад - свещенната война срещу неверниците. За това минават през много специални обучения в лагерите за терористи както каза Test и са готови да дадат живота си. Не знам каква психология трябва да има човек да отиде да се самовзриви с пълно съзнание, но явно от малки деца започват да им промиват мозъка. Нали тука в родопските села наскоро започнали да проповядват радикален ислям. А се чудя защо все още това не е криминализирано...

Приятел, ти виждал ли си тези хора? Говорил ли си с тези хора? Чий мозък промиват, как и защо, това са интересните въпроси. Аз съм разговарял с хора, чели Корана и вярващи в Аллах. Те са хора, също като нас. Това, което ми казаха те е, че бог е един и същ. Бог, Аллах, Мохамед, Исус... това са все символи на едни и същи неща. Няма някакви големи разлики между различните религии. Същите тези хора са ми споделяли, че никъде в Корана не пише да убиваш за религията си. Така че, не смятам за основателни расистки излияния, било то срещу мисюлмани, негри, араби, китайци, роми или когото и да е другиго. Всички сме хора и това е. От всякакви раси, вероизпедания и вярвания има добри и лоши хора.

Нима Българите не крадат и не лъжат, точно както ромите. Да, може би ромите, като едно малко общество без някакви добри основи за успех са по-известни в това. Но дали, ако нещата бяха наобратно, нямаше и ние да сме такива. Има един много хубав филм, разглеждащ този въпрос "Trading Places" на великият за мен Арън Русо, лека му пръст. И ще завърша с една хубава руска поговорка "По вкус и по цвет, товарищи нет" (извинете ме, ако съм го написал грешно). Всичко хубаво. Наздраве! :beer:
 
Последно редактирано:
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Приятел, ти виждал ли си тези хора? Говорил ли си с тези хора? Чий мозък промиват, как и защо, това са интересните въпроси. Аз съм разговарял с хора, чели Корана и вярващи в Аллах. Те са хора, също като нас. Това, което ми казаха те е, че бог е един и същ. Бог, Аллах, Мохамед, Исус... това са все символи на едни и същи неща. Няма някакви големи разлики между различните религии. Същите тези хора са ми споделяли, че никъде в Корана не пише да убиваш за религията си. Така че, не смятам за основателни расистки излияния, било то срещу мисюлмани, негри, араби, китайци, роми или когото и да е другиго. Всички сме хора и това е. От всякакви раси, вероизпедания и вярвания има добри и лоши хора.

Нима Българите не крадат и не лъжат, точно както ромите. Да, може би ромите, като едно малко общество без някакви добри основи за успех са по-известни в това. Но дали, ако нещата бяха наобратно, нямаше и ние да сме такива. Има един много хубав филм, разглеждащ този въпрос "Trading Places" на великият за мен Арън Русо, лека му пръст. И ще завърша с една хубава руска поговорка "По вкус и по цвет, товарищи нет" (извинете ме, ако съм го написал грешно). Всичко хубаво. Наздраве! :beer:

Достатъчно информация съм изчел по въпроса за корана, и аз знам че никъде не пише за самоубийства и т.н. Значи сега разбрах че просто не съм се изразил правилно в постовете ми, за което се извинявам - имам предвид радикалните ислямисти. Нямам предвид хората които просто са ислямисти и си четат корана и си живеят живота, и спазват там техни традиции и обичаи, а хора които учат радикален ислям. Именно те стават терористи, те са хората които заплашват с джикхад - свещенната война срещу неверниците и т.н. Знам също че това което пише в корана и Библията и Будизма е почти еднакво и сходно - да не се лъже, да не се краде, прелюбодейства, да не се убива и т.н. разбира се има някакви разлики все пак. Излиза че Бог е един и същ, но с различни имена в различните краища на света.

А въпросните радикални ислямисти - не мерси, нямам никакво намерение да се срещам с тях, и не искам и да имам нищо общо. Но съм общувал с хора изповядващи ислям в Норвегия, Швеция и Дания - в тези държави живеят много такива хора, от различни арабски държави. И нищо лошо не съм видял от тях - хора като нас, даже и много работливи и по честни от българите. :)

И никъде не съм споменал за някакви расистки излияния както казваш срещу различните етноси, аз не съм ксенофоб и никога няма да бъда. Така е всички сме хора.

Мерси за филма, дано го има в торентите замунда или арена, интересувам се от такива работи и ще ми е интересен да го гледам.

Наздраве и от мен :beer: че вече ракийно време настана :)
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Нима Българите не крадат и не лъжат, точно както ромите. Да, може би ромите, като едно малко общество без някакви добри основи за успех са по-известни в това. Но дали, ако нещата бяха наобратно, нямаше и ние да сме такива. Има един много хубав филм, разглеждащ този въпрос "Trading Places" на великият за мен Арън Русо, лека му пръст. И ще завърша с една хубава руска поговорка "По вкус и по цвет, товарищи нет" (извинете ме, ако съм го написал грешно). Всичко хубаво. Наздраве! :beer:

Я какво интересно мислене. А сега ти ми кажи с какво някой е спрял циганите да се развиват? Защото аз не знам за такова нещо, но не, в 99% от всички цигани предпочитат да крадът и да лежат на гърбъ на Българина.

Но дали, ако нещата бяха наобратно,

Няма как да е обратно защото държава Циганория няма не е имало и няма и да има!!! Капиш. ;)

И следващия път когато започнеш да сравняваш хора с мисълта на прародителите ни с интелигентни хора като повечето Българи по-добре се замисли!
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Ванка ние 5 века кви сме го играели бе да питам?! Развиали сме се учили сме, по време на на 19век, колко училища сме имали гимназии и др институции сега не ми се брой. Циганина е така мръсна сган, говоря за 99% има 1% дето наистина са качествени. Та тях по време на тато, яко ги е интегрирал силово, видимо на тяхна воля не щат, е и как ще щат като от толкова кръвовмешатество са стигнали до дъното на човешката еволюция.
Как да не се развиват скивай кво голямо мангалско лоби имат, те само крадът убиват и си правят кефя общо взето, ти да си видял циганин да бачка, от желание е няма - затова ги издържаме, а те се праскат от 12 години без отговорно, кво да се интегрират? Най-се дразня като мангалите почнат вие българите крадете това онова ние сме онеправдаваните, нали дистанцираме се от вас. А като идат на вън, ама ние сме българи. Мама им циганска. Ей много се дразня, от крадливи, вмирисани, тотално безотговорни към себе си и благоденствие на другите, тотално деструктивни хора - то има начин как се вкарат в правят ред ама мангалското лоби няма позволи, и как ще позволи да се промени статуквото, те горките друго нищо не могат и правят.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Блеки като се замисля те даже са по-развити и от нас, щото не знам някоя Българка да е народила сумати и деца и само да се разнася напред назад без да прави нищо "Изклчювам К...ите", но то и при тази професия 90% като гледам са от "братята" мангасарян. Интеграцията им може да стане само по един единствен начин, който работи и се труди остава, който не, или да си хваща пътя да краде другаде или в казаня.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Имах предвид, че не е нужно да се основава на расизъм мисленето ни. Виждал съм и работливи цигани и работливи турци. Нито ги защитавам, нито нищо. Проблема произхожда от това, че хората притежаваме асоциативно мислене и трябва да свързваме нещата едно с друго. Наричаме хората с най-различни прилагателни, за да си ги типизираме и сложим в нужната графа в главата си. :) Нещата най-вероятно никога няма да се променят.

Аз съм за равноправието. Не е правилно някои да крадат(ток, кабели, бронз, релси, пари и прочие), а други да трябва да плащат за това, не съм съгласен т.нар. малцинства да получават къщи и издръжка, а аз(от болшинството) да се чудя как да си платя тока, защото иначе ще го спрат.

За лобизма... и това вероятно никога няма да се промени. Да, ние "опеделяме" вота и при масов граждански протест болшинството винаги може да постигне желаните резултати, каквато е идеята на демокрацията, но никой не го прави. Друг е въпроса, че ние сме Конституционна република, а не демократична държава... ама и това няма значение, след като интегрираха Европейското законодателство в конституцията ни, вече и конституция нямаме.

Както ги виждам, пътищата са два. Или всеки се оправя сам и си гледа семейството, което е един наистина добър вариант. Но тук идва въпроса, докато ти си гледаш твоето благо и борейки се да успееш в "системата", кой ще контролира системата и как ще се промени тя за теб, децата ти и т.н.

Другият вариант, българският народ да се събуди от летаргията и не да казва колко велики са били Ботев и Левски, а да бъдат и те велики хора като тях. И когато се постигне едно добро статукво, то да се брани, и то не от технологично, морално и социално развитие, а от чужда намеса и лобизъм.

uni-web не съм казал, че някой е спрял циганите да се развиват. Просто казвам, че някой, на когото му е платено образованието, хранил се е добре, имал е някаква що-годе добра среда да израстне има много по-голям шанс да успее от едно циганче, чийто баща за добро утро му тегли един бой, казва му че никаф *** не става и го праща да проси. Това е, което исках да кажа.

USAF, не съм искал да кажа, че твоите бяха расистки излияния, извинявай, ако така е прозвучало. И гледай филмчето, наистина. Много е добро. Арън Русо е прекрасен режисьор.

blackout то насила хубост не става, нали знаеш. Тя природата си знае работата. Слабите звена се късат и потъват в забрава. Времето поправя всякакви проблеми... и предоставя нови за решаване. Цикъла на живота просто. Майната му. Днеска са цигани, утре са китайци, другиден може и извънземните да дойдат да ни крадат тока. Matrix style! :lol:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Имах предвид, че не е нужно да се основава на расизъм мисленето ни. Виждал съм и работливи цигани и работливи турци.

Сега няма да ти чета цялата статия, мисля да седна да пия една ракия с приятел. Работливи цигани съм срещал рядко, виж за турците или по-скоро тези които са останали по нашите земи, за тях съм съгласен, че са работливи. ;)
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

ето още една гледна точка - може да четете и без рег, задължително прочетете и коментарите :)

според Grigor Lilov записа е манипулиран

Въпреки лошото качество наистина е фрапиращо.:shock:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Пълен фарс, колеги.... пълен фарс. Интересно ми е тази завеса за какви законодателни, икономически и политически цели ще се използва. Празни се хазната, пускат се български облигации, вдига се прага за пенсия... сега този "атентат" ще изгони инвеститорите. Сега ще измислят още повече данъци и такси, за да можем да си покрием външните дългове. Голяма игра е, огромна и глобална... игра на Монополи, само дето не е всичко на масата, ами е под масата. :)
 
Последно редактирано:
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Иване, няма да си играя да ти оборвам теоритичните антирасистки глупости. Като си голям ербап ходи и говори с циганите ислямити в Пазарджик, да видим дали като им влезеш в махалата след това няма да излезеш аналноподатлив.

п.с. Интересен аватар, доста дрехи съм си взел навремето от тия магазини втора употреба.
 

Горе