Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.

2021/07/13 е вчера? И това няма нищо общо с твърдението в цитата. Като намериш инфо се обади. Ама да е поне от тоя месец.

пс:
В САЩ са поставени общо 12,5 милиона дози от ваксината , и 100 случая - страшна работа! Ужас! ( чета от статията )
 

Съединените щати отмениха ограничението за използването на ваксината на "Джонсън и Джонсън". Препаратът ще може отново да се прилага, но с предупреждението за евентуални кръвни съсиреци, макар и рядко.
Властите регистрираха 15 случая на появи на тромбози при жени на възраст между 18 и 48 години, като три от тях починаха.


Европейският регулатор смята, че е възможна връзката между образуването на тромбози и ваксината на "Джонсън и Джонсън".
Иван Петров
Имах близък който почина от буферната доза , не зная какви химии слагат на хората но! мисля че е. лошо от тях да си слага човек
 
Последно редактирано:

08:11, 24.04.2021

САЩ отново разрешиха използването на ваксината на "Янсен"​

 
08:11, 24.04.2021

САЩ отново разрешиха използването на ваксината на "Янсен"​

Koeто значи, че е била забранявана.
Стискам палци за швейцарските адвокати, емнали са се да съдят фарма фашистите. Да принуждаваш народа да ползва опасни препарати, за да си запази работното място, е престъпление от размера на Холокоста. 300 000 умрели не са милиони, но не се знае занапред колко още хора ще изгорят.
Засега само плякат идиотски имотиконки.
п.с. Дада, именно това имам предвид. Идиокрация гледал ли си го, едно филмче за такива като тебе?
 
Последно редактирано:
“In 2018 and the early parts of 2020, excess death rates for Republicans and Democrats are similar, and centered around zero,” the study said. “Both groups experienced a similar large spike in excess deaths in the winter of 2020-2021. However, in the summer of 2021—after vaccines were widely available—the Republican excess death rate rose to nearly double that of Democrats, and this gap widened further in the winter of 2021.
The study attributes this to the vaccine uptake disparity between Republicans and Democrats, which has been widely documented as more Republicans refused to take the vaccine; the most vocal anti-vax voices were Republican politicians and some conservative news outlets.
 
Пак промивка.. почти алмост туайс е....

covid-twice.jpg

1-та вертикала е зимата на 2020-21.. (пик точката за репите и пик точката за демото)
Без ваксини:
Републиканците водят

2-та вертикала е лятото 2021.. (пик точката за репите и пик точката за демото)
С ваксини при демократите:
Републиканците пак си водят, но и на двата бряга има спад.

3-тата "вертикала" показва разликата в спада при ~50% напълно ваксинирани към тоя момент (и в двата щата), предполагам всичките са демократи, нали такава е промивката на това "study".

Иначе.. семпло логично обяснение що репите са по.. така податливи.. на ковидЯто

Political Party by Age

Age group rate ratios compared to ages 18 to 29 years
 
CBDC вече е факт. Сега зорът е да вкарат всички държави в схемата на дигиталното евро.

Не искаш ваксина - няма дигитално евро за теб. Просто и ясно

 
CBDC вече е факт. Сега зорът е да вкарат всички държави в схемата на дигиталното евро.

Не искаш ваксина - няма дигитално евро за теб. Просто и ясно

От януари в словашка банка не мога да вкарам кеш по сметката ми. Само от пощенски клон. А вероятно след година и от пощата няма да мога. Интересно е как подхождат - дигиталното евро само ще допълва хартиеното. Дали... Но интернет не е вечен.
 
От януари в словашка банка не мога да вкарам кеш по сметката ми. Само от пощенски клон. А вероятно след година и от пощата няма да мога. Интересно е как подхождат - дигиталното евро само ще допълва хартиеното. Дали... Но интернет не е вечен.
Много просто и ясно ги обяснява финансовите въпроси тая мацка.

 
Стара конспирация:

1669445829078.png

Нова конспирация:

316937657_10230067617580290_8333790151157575847_n.jpg
 
Toя все повече ме кефи. Нямаше да се сетя да го кажа толкова добре:
 

Прикачени файлове

  • mangyrov.jpg
    mangyrov.jpg
    49 KB · Преглеждания: 14
Toя все повече ме кефи. Нямаше да се сетя да го кажа толкова добре:
Бостънския университет е разработил нов вариант на вируса, при който 80% от заразените опитни животни са умрели. Дано случайно не го изпуснат да избяга от лабораторията....
 
Бостънския университет е разработил нов вариант на вируса, при който 80% от заразените опитни животни са умрели. Дано случайно не го изпуснат да избяга от лабораторията....
Пасков разправя, че щели да ни натискат с ваксини за маймунска шарка. Тия дни в Бали се събираха, новите гестаповци. Повсеместен зелен сертификат, и забрана за социален живот, ако откажеш поредния бустер. Вече не се и крият.



Съвсем преднамерен план за унищожение на хора. Холокоста ряпа да яде.
 
Последно редактирано:
Бостънския университет е разработил нов вариант на вируса, при който 80% от заразените опитни животни са умрели. Дано случайно не го изпуснат да избяга от лабораторията....
Няма страшно. Тая новина най-вероятно е измислица, просто поредния gaslighting с цел да се впечатляват хората и да се чудят какво става.
 
Няма страшно. Тая новина най-вероятно е измислица, просто поредния gaslighting с цел да се впечатляват хората и да се чудят какво става.
Ако Science.org лъжат, вероятно е измислица новината... Днес гледах една реклама на Sony Playstation 9 от 1999г., препоръчвам да се гледа.
 
Ако Science.org лъжат, вероятно е измислица новината... Днес гледах една реклама на Sony Playstation 9 от 1999г., препоръчвам да се гледа.
Не лъжат, но информацията изобщо не е притеснителна. Вече я коментирах по-назад в темата. Цитат от твоя линк:
It was also tested in mice that are “exquisitely sensitive” to SARS-CoV-2 because they have been engineered so their lung cells are packed with the receptor that SARS-CoV-2 uses to break into human cells, Neil noted. The scientists forced a huge amount of virus up the noses of the mice, far more than a person would typically encounter.
Затова съм писал многократно в темата, че хора, които нищо не разбират нито от наука, нито от медицина няма смисъл да четат такива работи.
 

Горе