ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

явно тук има някой от "журналистите" на разкрития

жалък сайт, използват една маса хора които вярват на техните новини...

и не виждам нищо да разкриват... :D
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

То е някво супер неадекватно написано, хубаво че е фейса, че иначе щеше да си остане без трафик тоя сайт и доста други като него.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Хора, знам, че преди малко писах, че не е кой знае какво филма и така ми се стори първо, но сега, няколко минути след като го гледах някак си се чувствам различно, не мога точно да го обясня, то е микс от осъзнаването, че всички останали с които си пиша в нета са личности, хора с техните им проблеми, радости и несподелени неща и в същото време уважение към останалите независимо от мирогледа им и още някакви неща, които не мога да опиша, но някак си ето сега пиша и се чувствам по-добре по някакви необясними причини отколкото преди да го видя тоя филм... Не знам какво ми разбрахте, но остава едно много хубаво усещане след филма и мисля да взема да го изгледам целия без да прекъсвам... даже може да ви се стори смешно, но мисля да им дам 2.40 на тоя сайт там, мисля че заслужава и повече сега...

Само си мислех нещо за тоя сайт - там пише, че всяко пратено до юзъра копие е маркирано и може да бъде проследено до юзъра, та мислех си, те едва ли го пращат по криптирана връзка, какво ще стане, ако докато аз го дърпам някой го прихване и го разпространи, както е маркиран с моето копие? Няма ли да дойдат за мен без да съм виновен? Или е защитен сайта им, някой знае ли нещо по въпроса?

---

edit: Тестовото видео тече по rtmp, а не по криптираното rtmps, така че... горния сценарий е напълно възможен и мисля да им пиша.

Мисля, че като видим нещо хубаво българско е добре да го подкрепим с каквото можем.
 
Последно редактирано:
От: От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

http://www.razkritia.com/128417/love-net/
ХАхаха, тука даже цитират форума:clap::lol:

Както съм казвал не веднъж, това е един от малкото форуми където може да срещнеш БЕЛИ хора а не РОБИ(славяно-мангали)... то и няма как да е иначе след като аз се навъртам тъдява.

Тепърва ще се прочува предприемача, то не че и сега не е едно от местата където младши (пък и старши) доносници от ДАНС и БОБ-а придобиват "ценен" опит за бъдещата си кариера на пачавра.

PS

Много по-здрави на Каролина Церовска....че не останаха след управлението на СърГея и Сертовата Петкана
 
Този сайт е по-зле от всички останали ежедневни жълтурковци.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Те са си там една групичка и всичките са от зле по-зле те си личат, ползват един и същи дизайн, ама са различни цветове за различните сайтове, всичките са ако реклама в големите групи в фейсбук.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Дръпнах го филма и го изгледах,готин беше : )
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Дръпнах го филма и го изгледах,готин беше : )

Надявам се от пиратския залив а не от цървулския сайт със SMS-сите

След тази милиционерска "реклама" която му направиха и за без пари не бих го гледал
 
От: От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

http://www.razkritia.com/128417/love-net/
ХАхаха, тука даже цитират форума:clap::lol:

Глупави и евтини журналистически чалъми. Търсачи на евтини сензации. Софтуер НЕ Е синоним на windows. Поне като ще ме цитиратe и не разбиратe какво съм написал, да ме бяхте питали.
АЛО, РАЗКРИВАЩИТЕ, СПИНЪРА, КОЙТО ПОЛЗВАТЕ СЪЩО Е НЕЛЕГАЛЕН СОФТУЕР. Или мислите, че ако синонимизирате един роман на Стивьн Кинг, той вече е ваша ИНТЕЛЕКТУАЛНА собственост, а?
 
От: От: От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Или мислите, че ако синонимизирате един роман на Стивьн Кинг, той вече е ваша ИНТЕЛЕКТУАЛНА собственост, а?

С тия описания ще умреш от мъка докато го направиш :(
 
От: Re: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Този сайт е по-зле от всички останали ежедневни жълтурковци.
Нищо против собственика на сайта, но аз веднага му теглих хикса, много реклами, едвам видях къде е статията. На мен такъв тип сайт ми говори само едно - "трябва да печеля на всяка цена". Сори, но ако следва някакви норми и правила за визия, ще ме разбере. Дано да си го пооправи.

Те са си там една групичка и всичките са от зле по-зле те си личат, ползват един и същи дизайн, ама са различни цветове за различните сайтове, всичките са ако реклама в големите групи в фейсбук.

Сайтовете са еднакви и от един и същ човек, но са грозни и посредствени. И като попаднах на другия такъв подобен спрях да ги чета, защото нещо при такава голяма и силна продукция качетвото го отнася. А да си долнопробен и в същото време да пишеш за сериозни неща - някакси не става. :)

А като цяло, гледах части от филма, и смея да твърдя, че който го е качил, за да го предоставя безплатно явно не помислил много. Не знам някой нормален да се прецака с такъв филм. В отчастъците които гледах (но не споря да ми е компетентно мнението, само на база това, кеото гледах) видях реклама до реклама и яко продуктово позициониране. Даже си помисих дали филма не е снимам от собственика на този сайт, който се набива така агресивно. Ако е така, евалата. ;)
 
От: Re: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Нищо против собственика на сайта, но аз веднага му теглих хикса, много реклами, едвам видях къде е статията. На мен такъв тип сайт ми говори само едно - "трябва да печеля на всяка цена". Сори, но ако следва някакви норми и правила за визия, ще ме разбере. Дано да си го пооправи.

И аз нямам нищо против собственика на сайта, може да голям пич и да разбира страшно много
просто е направил сайта като за аудиторията която го посещава :wink:

нали не вярвате, че хора които разбират от уеб (всякави направления) - посещават сайта :D
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

И при мен се вижда. Коледно падна само, пак е на линия - да радва хората в Бг с забавни филми и други подобни. Не може да се разчита само на телевиизите, а като знам какво се пуска всяка година, даже не е нужно да гадая. :)

Няма да се даде толкова лесно. Пък и нашите органи в момента са леко предпразнично, едва ли сега са се активирали. :)
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Това е кражба, но и отчитане на дейност :)
 
Замунда имаха проблеми с неймсървърите, родната милиция няма общо с техническите проблеми ;)
Сайта се отваряше без проблем през айпи адреса.
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

Само преди няколко седмици, в началото на декември, Дж. Уорлик, който много обича да се бърка в онова, което се случва в България каза следното :

"Тук има два пиратски сайта Арена и Замунда, които трябва да бъдат закрити; знам, че това е сложен въпрос, но те са във вреда на музикантите и актьорите."

В грешка си хамериканско амбасадорче, както е грешка създаването на фалшивата "държава" и "нация" която те е изпратила тук.

Вреда има но тя не е за музикантите и актьорите а за продуцентите и разпространителите до един крадци и разбира се потомци на МОШЕ
 
От: ГДБОП закопча двама, качили LOVE.NET в торентите

аз се чудя защо споменават само тези двата? има и други по-малки но все пак...
 

Горе