ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Пуснете канал 3 - след рекламите някакви от БГСЙТ щели да говорят -не разбрах много.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Пуснете канал 3 - след рекламите някакви от БГСЙТ щели да говорят -не разбрах много.

Онлайн на канал3
13:00 „Свободата на живо по Канал 3“ - информационен блок с директни излъчвания
Сега ще видим за какво иде реч
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Тези от конкурса са типичните мижитурки, които цял живот търсят начин да "застават под светлината на прожекторите". Жалки и комплексирани хора с излишно самочувствие, което се повишава с всяка взета наградка от опорочени конкурси. Вие за тях сте нищо. Вие сте балъците, които им плащат масрафа, за да могат те да са "известните" и да се събират на ваши разноски да си поркат коктейлчетата.

Между другото тая лелка се е взела много на сериозно. Само като й чета отговорите към Фози...голямата работа. Жената Интернет.
 
Re: От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Пуснете канал 3 - след рекламите някакви от БГСЙТ щели да говорят -не разбрах много.

Какво казаха? Има ли го някъде записано?
 
От: Re: От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Какво казаха? Има ли го някъде записано?

Гледай сега!
Някаква пресконференция за бизнеса..
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Тези същичките в момента обсъждат новата АКТА в България:

Слушайте: http://www.radiok2.bg/radiok2.m3u
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Хайде да действаме по-цивилизовано. Образовани хора сме.
Предлагам да направим SEO състезание. Който класира някой от сайтовете с рекламация на БгСайт на първо място в Гоогле печели награда. За да вдигнем летвата и за да е по интересно ключовата дума ще е "БгСайт". За второ и трето място също ще има награди.
В състезанието няма такса участие и всеки може да се включи.
Наградния фонд ще бъде определен съвсем скоро.
Журито е Google.bg
:twisted:
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Пешо добър подход има от към линкбайт, иначе съм голямо ЗА претест срещу този позьорски конкурс. Лично познавам някои от ''журито'' и мога да кажа в прав текст, че това е нагласено от години.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Ами така ще е докато някой не направи по-хубав. Не съм наясно много с тези конкурси, защото не ми изглеждат като нещо сериозно, но "БГ САЙТ" или както там се казва, най-големият и популярен ли е в България?
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

"БГ САЙТ" или както там се казва, най-големият и популярен ли е в България?
Да, в момента и е най-големия конкурс, сред клавиатуржиите като нас. Ти като си толкова критичен, какво ще представиш като алтернатива, или Пешо Пенюгата или опонентите - хейтъри?
Хайде да чуем какви са алтернативите?
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

И на друг, който се бори срещу мафията ще му туря линк :). Нека знаят повече хора, за какво плащат. Иначе КЗП вервам имат и телефон, а и по цял ден се чудят кой да сдъФчат. Това го казвам на майтап да не вземете да звъните.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Да, в момента и е най-големия конкурс, сред клавиатуржиите като нас. Ти като си толкова критичен, какво ще представиш като алтернатива, или Пешо Пенюгата или опонентите - хейтъри?
Хайде да чуем какви са алтернативите?

Аз лично нищо не бих направил, защото не ми дреме за подобни класации и конкурси, които са на субективен принцип. Пръста си няма да мръдна. Ако ще падат пари бих си променил мнението, но не ми се вярва да е толкова доходоносно, че да си заслужава човек да се занимава.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Нали има разходи покрай церемонии за награждаване, изработка на статуетки или каквото там раздават, пресконференции, може би се рекламират някъде, PR материали и т.н.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Test, брат, уж е най-големия тук. Аз не мога да разбера кой е този гении и какво толкова като има позиция. Все тази, конкурса е пародия. :)

П.П: Ще сипя в още няколко теми днес. Ама тези най ми допадна - щеше да е смешно, ако не беше жалко.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Нещо нищо не разбрах от коментара ти. Утре и аз ще сложа статийка в моя блог и аз съм против тази "шуробаджанащина"

PS: INeed оправи си и подписа, и там имаш правописна грешка :)
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Нема нищо за разбиране. Всичко се върти около това колко е парадия. Слагайте братя и сестри, направете му още по-голяма реклама. :) Ама и тия не са прости да ви кажа аз. ;)

П.П: Мерси, ще му тегля една редакция.
 

Горе