Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?


  • Общо гласове
    81
Не :)

Както казах и преди - в темплейта няма IF който да проверява дали получената репутация е положителна или не. Има такъв който проверява дали функцията за показване на потребителското име е разрешена за определената потребителска група.

Няма +, няма -. Ако е спряна опцията - не се вижда кой оставя репутацията, освен ако той самия не си напише прякора. Ако е пусната се вижда прякора без значение дали е положителна или отрицателна.

Ади, Ноке и ти сте в различен юзер груп, за който е позволено да се вижда кой е оставил репутацията.

все си мислех че е така долкото съм чел упътването :oops: грешката е моя ама така е като не проверявам почвам да го търся какво се е обуркало ама ади и ноук на първо четене са ведна и съща юзергрупа със останалите
 
Вие за да не се бъркате - такъв код който да проверява дали репутацията е плюс или минус НЯМА :) vbulletin е създаден или да показва кой е оставил репутацията или да не показва.

<li class="floatcontainer blockrow summaryinfo {vb:raw posneg}" id="reputationbit_{vb:raw reputation.postid}_{vb:raw reputation.userid}">
<div class="userinfo">
<div class="datetime">{vb:raw reputation.dateline} <span class="time">{vb:raw reputation.timeline}</span></div>
<vb:if condition="$vboptions['showuserraters']">
<div class="user">
<vb:if condition="$reputation['username']">
<a href="{vb:link member, {vb:raw reputation}, null, 'whoadded', 'username'}">{vb:raw reputation.username}</a>
<vb:else />
{vb:rawphrase n_a}

</vb:if>
</div>
</vb:if>

</div>

<div class="iteminfo">
<div class="title">
<span class="shade">{vb:rawphrase thread}:</span>
<vb:if condition="$reputation['title']">
<a class="smallfont" href="{vb:link thread, {vb:raw threadinfo}, {vb:raw pageinfo}}#post{vb:raw reputation.postid}">{vb:raw reputation.title}</a>
<vb:else />
{vb:rawphrase n_a}
</vb:if>
</div>
<p class="comment">{vb:raw reputation.reason}</p>
</div>
</li>
 
ето как може да си живее заблуден човек чел недочел :oops: btw това е много странно че някои го виждат на никоя група не е разрешено освен на модераторите

Погледни в ляво под менюто Usergroups за менюто Promotions, да не би случайно да сте създали преди време промо при което потребител при даден критерий - публикации, период на регистрация и т.н. да не го промотира в по-горна група. Всеки потребител може да бъде в няколко потребителски групи, като главната да си остава Registered users.

За друго поне в момента не мога да се сетя като вариант.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Томов, пошегувах се :) Забавно ми е какъв драматизъм се вкарва с тези репутации, особено пък с алените. Веднага се почва 'УУуу! Аааа! Зачервиха меее, не заслужавааам!!! Вижте ме къв съм убав!!!'

Гласа ми в анкетата е 'Все ми е тая'. Дали ще кажеш 'Благодаря' в темата и/или ще цъкнеш на везничката е с еднаква стойност за мен и въпрос на личен избор кое ще направиш. За отрицателните е аналогично. Предпочитам да кажа в темата с кое не съм съгласна, отколкото да си пишем двойки и да се 'храним' тайно.

Между другото, губите си времето с тези потребителски групи. Коментарът ми за това е: *Ако не забелязваш, че те манипулират, значи си в ръцете на професионалисти*
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

мен повече ме дразнят сивите да си кажа честно...
 
а регистъръд юзерс е онази рестриктаната група от която се оплакват спамещите начинаещи и ви промотира в следващата

в която сте всички активни участници по принцип но ще погледна какво се е натрупало че така като е система върху система върху ъпдейт 3 години и може да се поомазало
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Писах на Coolice как виждам кой оставя репа - не се мъчете да откривате чалъма :) . Топ сикрет ша си остане за да може да го ползвам у други вБюлетин форуми.
А тук скоро няма да има значение като гледам анкетката...
 
Re: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Писах на Coolice как виждам кой оставя репа - не се мъчете да откривате чалъма :) . Топ сикрет ша си остане за да може да го ползвам у други вБюлетин форуми.
А тук скоро няма да има значение като гледам анкетката...

Той не е чак пък толкова секретно.
Тайната се вижда с просто око, даже в тази тема я има в едно мнение :).
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Гласувах "За", въпреки че не пиша много и не получавам репутации.

А иначе наистина се вижда и да не е включена опцията, не знам защо са го направили от vbulletin :)
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Топ сикрет ша си остане за да може да го ползвам у други вБюлетин форуми.

Верно, че е строго секретно. Трябваха ми около 15 секунди да намеря къде е. :)
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Гласувах със "За", по простата причина, че харесвам прозрачността в отношенията.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

То хубаво че вече се вижда но как да проследя цялата хронология на дарувалите ме с менструална кърма олигофрено предприемачи

В момента виждам само последните четири човека и едно животно дали ми репутация

Искам да видя всички от 2008 до сега
 
От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

То хубаво че вече се вижда но как да проследя цялата хронология на дарувалите ме с менструална кърма олигофрено предприемачи

В момента виждам само последните четири човека и едно животно дали ми репутация

Искам да видя всички от 2008 до сега

Ето аз ще те нахраня с червена ряпа за статистиката.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

waldes: Да не те е ебал некой хазарин

Със сигурност не е баща ти дори и да имаш такъв или поне да ти се води за такъв

Вие хазарите (юдеите) сте педали-евнуси по рождение и ставате само за анално износване и изсиране на славянски дегенерати
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Със сигурност не е баща ти дори и да имаш такъв или поне да ти се води за такъв

Вие хазарите (юдеите) сте педали-евнуси по рождение и ставате само за анално износване и изсиране на славянски дегенерати

Ххааха,бях убеден,че ще го шернеш.Просто няма как:).Тотално скучен и предсказуем си,както и всичките ти теми..Аре със здраве.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

К'во се виждало? Аз съм в листата на лузърите щото ни репутацията скивам кой ми я е дал, ни сикрет метод. :mrgreen: Не че много ми трябва ама някакъв вид "дескорминация" става. :mrgreen:
 

Горе