Желаеме ли хейтърите тук.

Желаеме ли хейтърите тук


  • Общо гласове
    46
Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

От какво точно ти писна, бе Блинки? За две години престой точно 3 репорта съм пуснала и то за яко груби обиди - на нито един не беше реагирано. Няма лошо, действай си по задачите, обаче не лъжи, че:

Е добре, виж репортите, или поне по-специфичните, защото хранилки идват не само от репортнатия, но и често от рипортващия. Та....по-завъртените случаи се съгласуват между двата админа и се взима действие. Кои пък ще са тия репорти, които не сме ти уважили?

Това НЕ Е ВЯРНО! Важи само при репорт от твои приближени - не и за останалите репорти. Жив и здрав... Оправяме се и без модерация. То и без това е педерастка история да ревеш, като ощипана госпожица и да клеветиш на ''госпожата''.

Да, на моите ратаи... :D
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Нова съм, все още не знам дали тук има хейтъри, но със сигурност не бих ги желала, поради причината, че не искам да развалят сайта.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Нова съм, все още не знам дали тук има хейтъри, но със сигурност не бих ги желала, поради причината, че не искам да развалят сайта.
Не знам дали е хейтърско или не последващото ми питане, но никой още не ми е дал ясно обосновано мнение що е то хейтър? Като си мацка, що не се писа egatimaniachkata, тука към жените сме по-снизходителни, защото са кът ли.. не бих казал. Всичките са ни готини :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Не знам дали е хейтърско или не последващото ми питане, но никой още не ми е дал ясно обосновано мнение що е то хейтър? Като си мацка, що не се писа egatimaniachkata, тука към жените сме по-снизходителни, защото са кът ли.. не бих казал. Всичките са ни готини :)

доста хейтърско мнение
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Ааааа изпълзяха още гадини от блатото. И все по силно цвърчат и миришат за да може някой да ги забележи.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Ааааа изпълзяха още гадини от блатото. И все по силно цвърчат и миришат за да може някой да ги забележи.
Добре дошъл сред нас! :) Напоследък си доста активна гадина* :D
P.s.. Клик 1 & Клик two
Кво пък ся е туй нещо "трол".. В някакви измислени филми фантасмагории съм чувал за такива същества, даже четох първата книга на Хари Потър и имаше там допусната тази дума, ама мислех, че това е някаква фантастика и не съществува в реалния живот. Има ли връзка това чудовище с "хейтър", щото ако се чифтосат и си еб*ло мамата..
 
От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

...

А на нежните душици, дето и те не знаят точно на кое викат хейт, ще кажа: Тук е като в реалния живот - или си препикаваш територията или се напикаваш от страх. Никой не е длъжен да те пази! Пазиш се сам или умираш. Тук няма ''обърни другата буза'', а точно като в реалния живот важи правилото Зъб за чене, око за две.

Абсолютно точно, Нанди! Животът те учи именно на това... Мъжко момиче си! +++++
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

За мен е важно да се поддържа добрия тон, който изключва определени фрази, които в една нормална медия се заменят с пииииип. Това, че някой не те харесва или не харесва Вселената като цяло, си е негов избор за светоглед. Ако не обижда грубо (по споменатия начин), не ми пречат хейтърите. Офтопичните хейтъри е редно да бъдат модерирани не защото са хейтъри, а заради писане не по темата (offtopic). По-добре е да оставиш някой хейтър да дразни, отколкото да почнеш с масова цензура и да накажеш някой със справедлива критика. Критиката не е лошо нещо, дори и безпочвената. Всеки има право на мнение и изказване. Просто трябва да се придържае към някакво поне основно възпитание.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Е добре, виж репортите, или поне по-специфичните, защото хранилки идват не само от репортнатия, но и често от рипортващия. Та....по-завъртените случаи се съгласуват между двата админа и се взима действие. Кои пък ще са тия репорти, които не сме ти уважили?

Серизно ли искаш да се хващаме на това хорце? Намери един мой пост, в който съм реагирала грубо без да ме предизвикат. Нагрубявам само когато някой ме нагруби. Винаги подхождам позитивно, докато някой не премине границата - тогава не оставам длъжна и само това помага, а не вашата смешна система с репортите.
Последният репорт, който пуснах беше в моята тема, заради нарицателното ''миндил'' по мой адрес - още си стои там, въпреки че репортите бяха повече от един. На 4 (четири) репорта срещу темата ми, обаче беше реагирно светкавично и беше хвърлена в кофата, нищо че беше в раздел оф-топик, където се твърди, че можем да коментираме всичко. И понеже ще се опиташ пак да мажеш, ще те контрирам веднага - темата не беше изхвърлена заради хейт, а защото, според 4 човека беше ''безполезна''. Виждаш ли парадокса - оф-топик-безполезна???? Осъзнаваш ли колко неадекватно реагира ТИ, тогава?

Да, на моите ратаи... :D

Всъщност, изглежда обратното - ти си техен ратай. Не си лош човек, Блинки, но това не те прави и добър. Един безхарактерен човек може да бъде по-вреден от пет психопата, понякога.
 
Последно редактирано:
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Според мен не е точно така Блинки може да се води по акъла на хеиътърите понякога но все пак мисля че се справя.
Според мен проблемът е че те са много и безнаказани и хейтъра го боли оная работа че някой ще изтрие мнението след като се е изсрал още на 5 места по същото време.
Аз ако имах власт щях да ги изрина като лайна с лопата.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Е, тази част от мнението много ми допада... :D (+)

Нали??? Много деликатен изказ за човек, който иска да ни заблуди, че не одобрява хейта. Той е против хейта, само когато е насочен срещу него, иначе си го генерира доволно, като гледам. :D (+)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Аз ви казах че и аз ставам хейтър ако не сте разбрали - иначе явно няма как да ви направя впечатление.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Нали??? Много деликатен изказ за човек, който иска да ни заблуди, че не одобрява хейта. Той е против хейта, само когато е насочен срещу него, иначе си го генерира доволно, като гледам. :D (+)

Поне не е равнодушен и не чупи китки... Евала, само така! Желая му успех в борбата с хейтърите! ;)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Поне не е равнодушен и не чупи китки... Евала, само така! Желая му успех в борбата с хейтърите! ;)
Ами да опита да си направи собствен форум за софтуер и тогава да рине с голямата лопата...
Какво ще рине не знам като в началото Я има някой случайно минуващ.. Лесно е да се напада администрацията, а отдолу хал хабер да си нямат как се управлява многопосещаем форум.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Поне не е равнодушен и не чупи китки... Евала, само така! Желая му успех в борбата с хейтърите! ;)

Приятелче, не му знам каузата на човека, но му пожелавам успех, като за целта му пожелавам първо да се научи да ги разпознава, а не да е лудият с картечницата, който стреля на месо по всички, понеже един го е наранил по някакъв начин.
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Серизно ли искаш да се хващаме на това хорце? Намери един мой пост, в който съм реагирала грубо без да ме предизвикат. Нагрубявам само когато някой ме нагруби. Винаги подхождам позитивно, докато някой не премине границата - тогава не оставам длъжна и само това помага, а не вашата смешна система с репортите.
Последният репорт, който пуснах беше в моята тема, заради нарицателното ''миндил'' по мой адрес - още си стои там, въпреки че репортите бяха повече от един. На 4 (четири) репорта срещу темата ми, обаче беше реагирно светкавично и беше хвърлена в кофата, нищо че беше в раздел оф-топик, където се твърди, че можем да коментираме всичко. И понеже ще се опиташ пак да мажеш, ще те контрирам веднага - темата не беше изхвърлена заради хейт, а защото, според 4 човека беше ''безполезна''. Виждаш ли парадокса - оф-топик-безполезна???? Осъзнаваш ли колко неадекватно реагира ТИ, тогава?



Всъщност, изглежда обратното - ти си техен ратай. Не си лош човек, Блинки, но това не те прави и добър. Един безхарактерен човек може да бъде по-вреден от пет психопата, понякога.

Вживяваш се за някви работи и не мисля, че си права. Не хаби толкова енергия в обяснения и аргументи, влизането в спор в интернет не е много умно и е лишено от всякаква логика. Въобще комуникацията в интернет протича по много по-различен начин от това, което се случва когато си говориш с някои face2face. Няма лошо да има хейт :) Тук всички сме анонимни и ми е през дедовия, че някой ме псува в интернет..

Пробвай да играеш някоя мултиплеър игра, там нещата ескалират доста бързо :D

Пс. тогава осъзнаваш, че почти всеки 13 годишен е спал с майка ти и че страдаш от олегофрения ;d
 

Горе