Залагащи на футболни мачове..

От: Залагащи на футболни мачове..

Ами до колкото виждам наказанието им е изтекло срещу Лацио, но при следващо провинение УЕФА ще ги отстрани от Евротурнирите. Те иначе са големи фанатици и винаги става мазало пък това е полуфинал и не се знае какво ще стане.
Треньора на Бенфика е казал "Не се страхувам от феновете на Фенербахче" значи стадиона ще е пълен :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Здравейте, това ще ми е любимата тема явно!
За Фенерите и Бенфика нещо ми изглежда на под 2.5 , турците в тези турнири трудно вкарват нещо.

Берое се престраших и му сложих 1$ в 80 мин. така си го виждах още отначало:
БЕРОЕ-СЛАВИЯ  80 М&#1048.jpg :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Нещо тези уговорените срещи не излизат :lol: българска му работа :) дано Гьотеборг да бият, че иначе ще има поредната футболна драма :( пък ако ми проварви ще се пробвам и на Фенерите. Успех на всички
 
От: Залагащи на футболни мачове..

дано Гьотеборг да бият

Тръгна обратно, дано обърнат, в щвеция отдавна съм ги отписал да търся резонни мачове там, имам чувството че всички са уговорени за големия коеф. 8)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Пълен провал :mad: наистина скандинавци уговарят мн срещи, но все пак ми се стуваше резонно да бият Гьотеборг. Сега Фенерите ще трябва да ме избиват и ще им забия последния 20-так :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

И аз сложих 1ца за тях, па квото стане:rolleyes:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Имам информация за още един мач уж уреден за утре..

575419_164117350421216_1533295294_n.jpg

ето снимката , човека казва че е 100% сигурен, и е писал че ги е играл с 276 евро.. някой ако реши може и да пробва с лев, два..

П.П. стават два уредени "уж" за 26.04.13 , които ще чакаме, да видим дали са верни.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Пълен провал :mad: наистина скандинавци уговарят мн срещи, но все пак ми се стуваше резонно да бият Гьотеборг. Сега Фенерите ще трябва да ме избиват и ще им забия последния 20-так :)

Еми честито, скромно 1:0 но си е 1ца :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Големи мъки с тия Фенери ама така е най-сладко, мазничко с 1:0 :) иначе за този руския мач е много възможно да излезе. Моето предложение за днес е Гройтер Фюрт - Хановер 2-а. Рисков мач е, но аз ще го пробвам :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Пичове, коефициента за Криля Советов пада, което ме навява на мисълта, че мача наистина е уреден. Аз ще го пробвам с 10 кинта. 3.20 коеф. си заслужава :|
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Между другото да ви подшушна още 1 "сигурен" мач :) Бран - ОДД 1-ца. Сигурен е в кавички, щот все пак това си е скандинавска помия и всичко може да стане, но от 3 домакински мача, Бран имат 3 победи при голова разлика 6:1 и мисля, че са амбицирани, а имат и кажи-речи добри играчи (няколко национала и няколко младежи). Ако искате го пробвайте 1.85 е коеф.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Моите предложения за Бран-1 и Хановер-2 излезнаха :) който ме е послушал да не се скатава, а да черпи :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

1-2 според моето скромно мнение
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Има ли някой сигурен? да потроша някой лев
rofl.gif
 
От: Залагащи на футболни мачове..

За всички, обичащи рисковете в залозите:

1. Нюкасъл - Ливърпул : 1

2. Аталанта - Болоня: Х

3. Сарагоса - Майорка 1
 
От: Залагащи на футболни мачове..

тури 1 левче на Мърдатов и Фулъм срещу Еевртон на коеф 7 пък късмет
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Ето информация от братята руснаци за "уреден" мач. Твърдо не вярвам на тези неща :):)


Футбол. Чемпионат России. Премьер-лига. 26-й тур.
Терек- Амкар П(1)
Победа (ТЕРЕК)
Коэффициент 1.95 СПЕШИТЕ
Время: 16.00 МСК
Дата: 27.04.2013

Източникът е fixedball.ру като цената е 200 000 рубли или 1000 лева за този мач :)
 
Последно редактирано:

Горе