Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

  • Да, искам.

    Votes: 64 70.3%
  • Не, не искам.

    Votes: 23 25.3%
  • Не знам.

    Votes: 4 4.4%

  • Общо гласове
    91
От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Всяка една електронна система, която я прави тая държава се скапва поради "хакерска" атака. Т.е. прекален трафик, който действа като ДДОС атака, ма всъщност не е, щото просто хората искат да ползват услугата. То не беше системата за детските градини в София, системите на КАТ редовно ги няма по доста време, с митниците е същото, да не говорим за сайтове и прочее.

Оффтоп покрай електронната система.

За повишения трафик съм напълно съгласен - прекалено често го ползват за извинение тип DDOS. Но автоматичната промяна на часовете не би трябвало да е толкова сериозен проблем. Дори и за този форум.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Хората в БГ си ползват е-банкиране от поне 10 години - банкомати, изипей, дебитни/кредитни карти, пейпал...
Ако беше толкова страшна работата с банкоматите и интернет, до сега да са го спрели. Системата е измислена и пътя е отъпкан.
Ако не искат да го направят значи само си търсят оправдания.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Аз си мисля, като гледам резултатите от изборите, че или народа е много зле, или изборите са тотално фалшифицирани
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Аз си мисля, като гледам резултатите от изборите, че или народа е много зле, или изборите са тотално фалшифицирани
Чакай сега да вкарат ел гласуването и на следващите избори ще е като през комунизма - 100% - ва победа.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Чакай сега да вкарат ел гласуването и на следващите избори ще е като през комунизма - 100% - ва победа.

100 не, ама като Лукашенко 97-98% ще е. Той пастирката явно иска да се въведе на всяка цена, за да може да бъде "преизбран" още един мандат, щото иначе трябва да подменят повече от половината бюлетини. :lol:
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

100 не, ама като Лукашенко 97-98% ще е. Той пастирката явно иска да се въведе на всяка цена, за да може да бъде "преизбран" още един мандат, щото иначе трябва да подменят повече от половината бюлетини. :lol:

Верно, може да е ЕКО знаеш ли го.
Ама това, че ако е над 20% ще влезе за гласуване в парламента никъде преди това не го прочетох. Но и тия които се чудят как ГЕРБ спечелиха да си видят писаниците в подкрепа на ЕЛ гласуването и да видят как пъдаря Бойко ги води за носа без да се усетят, че и толкова горещо защитаваха каузата пусната им в празните тикви от Бойко и сие.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Хи-хи.

По битивиту пуснаха филмче след изборите. Джунгли, негри, Виетнам. Произведен нейде през 80-те, imho, но не съм го проверявал в imdb, така че има вероятност да греша.

Пасва си с "обстановката".

Хи-хи.
 
От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Уникално бе шоуто по битивиту

Жорж Ганчев, ракетоносителят, почна да упреква това говедо Маргарита Михнева в липса на кавалерство. Тази, която ползваше Агов и Татарчев, за да гепи апартаменти. Дори направи предаване за измами, егати подигравката... Умна жена, признавам й го, но дори и жените трябва да имат чувство за мярка.

Жорж Ганчев, американският гражданин, започна да упреква мижитурката от МВнР за Миговете. Браво, Жорж! Чест и почитания.

И всичката им пара в свирката... колко бил виновен Сидеров. Събрали се умни хора като четириоката и Емо Спахийски, но и такива мушмули като мургавото арапче. Сидеров да ви беше проблемът само, отдавна да се бяхте изстреляли в топа на европейските икономики.

Никога не съм защитавал Сидеров - това е човекът - бивш редактор на "Демокрация", това е човекът, плюл Русия поне 10 години, това е човекът, вдигащ ръка за поздрав в черен шлифер...

Ама аре сега Сидеров бил виновен за всичко... Не ви ли е срам?

Тва си е положението у селото - негри и Виетнам.
 
От: От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Аз след тези избори почнах тотално да се отчайвам, толкова просТ народ не може да съществува просто. Във Варна си избрахме доказан наркоман алкохолик и то още на първи тур. Не знам кой, дали ЦвЦв или друг води министерството на пропагандата и промиването на мозъци на ГРОБ, ама се справя блестящо.

Де да беше Сидеров най-големия проблем на държавата...
 
От: От: От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Обезоръжи ме.

Тази нощ е пълна с гаври досега и ще продължава "се така" - имам материал поне за денонощие напред. Но хора като теб, които желаят истински просперитета на държавата си, а не да участват в нечии чужди сметки, заслужават уважение и подкрепа.

Сполай ти!
 
От: От: От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Не знам кой, дали ЦвЦв или друг води министерството на пропагандата и промиването на мозъци на ГРОБ, ама се справя блестящо.
На тия избори пропаганда не видях. Освен в тоя сайт - Владко и странна, дето се напинят яко по червена политика. Преди години каква пропаганда имаше, еххееее - самолети, брадви, гласуваш за оня - печелиш тоя... По тиливизура ги даваха даже в пик-времето.
 
От: От: От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

На тия избори пропаганда не видях. Освен в тоя сайт - Владко и странна, дето се напинят яко по червена политика. Преди години каква пропаганда имаше, еххееее - самолети, брадви, гласуваш за оня - печелиш тоя... По тиливизура ги даваха даже в пик-времето.

Каква пропаганда от мен си видял, бре? За коя партия? За червените кхмери ли? Покажи ми къде съм пропагандирал за тях. :lol:
Не бъркай негативното мое и на други колеги отношение спрямо надупената про-американска политика на ЕС и в частност България! ;)
 
От: За електронното гласуване - абе вие нормални ли сте?

Съгласен съм, колега, тва е върха просто. Щях да съм за, ако нямаше толкова голям процент на корупция във властта, но за жалост всички знаем как стоят нещата и как повечвто обичат да заобикалят правилата. Точно тва е примера с въпросната фирма, която ще поеме проекта.. ще точат пари и ще се оправдават, че работата е трудна и след 3-4 години ще изплюят нещо слабо и айде - к'во ги боли тях.

Някакси не ме кефи и да слагат рандом пенсионерки, които не виждат и едвам действат и само бавят работата. На мен лично вчера ми объркаха личната карта и ми я дадоха на друг и щяг да ги избия направо, защото вика не е вярно, а е вярно.. , както и да е, вярно че за 100лв за 1 ден всеки би се навил ама баш пенсии да слагат... някакси не върви.

И за двата варианта трябва да се намери начин да се контролират иначе ще стават големи своеволия...
 
От: От: От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Аз след тези избори почнах тотално да се отчайвам, толкова просТ народ не може да съществува просто. Във Варна си избрахме доказан наркоман алкохолик и то още на първи тур. Не знам кой, дали ЦвЦв или друг води министерството на пропагандата и промиването на мозъци на ГРОБ, ама се справя блестящо.

Де да беше Сидеров най-големия проблем на държавата...


Това е положението, такъв ни е материяла напълно си заслужаваме съдбата и управниците
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

А откъде сте сигурни въобще, че тия резултати са инстински? Проблемът е, че вярвате на системата. С какво е доказала тя, че може да й се вярва. Не, това не е параноя, аз не вярвам на нещата, които ни показват по телевизията. Не вярвам на статиските им, не вярвам на нищо, което ни казват. Все още имам право да го правя и да имам собствено мнение. Манипулацията е жестока, а хората се прекалено доверчиви.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Аз си мисля, като гледам резултатите от изборите, че или народа е много зле, или изборите са тотално фалшифицирани

резултатите в Бургас го показват идеално.
Не знам къв е този град, но мафията там не си поплюва. Уникалния резултат не е благодарение на добрата работа на кмета.. иначе досега щеше да е на много по-висока длъжност...
 
От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

А откъде сте сигурни въобще, че тия резултати са инстински? Проблемът е, че вярвате на системата. С какво е доказала тя, че може да й се вярва. Не, това не е параноя, аз не вярвам на нещата, които ни показват по телевизията. Не вярвам на статиските им, не вярвам на нищо, което ни казват. Все още имам право да го правя и да имам собствено мнение. Манипулацията е жестока, а хората се прекалено доверчиви.

След като смяташ, че резултатите от изборите са манипулирани, защо си против електронното гласуване (евентуално при което също може да се направи някаква манипулация)?
 
От: От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

След като смяташ, че резултатите от изборите са манипулирани, защо си против електронното гласуване (евентуално при което също може да се направи някаква манипулация)?
Смятам, че хартиени бюлетини се манипулират много по-трудно от цифров масив от данни. За това съм против електронното гласуване, защото нямам доверие на тези, които искат да го организират.
 
От: От: От: От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Смятам, че хартиени бюлетини се манипулират много по-трудно от цифров масив от данни. За това съм против електронното гласуване, защото нямам доверие на тези, които искат да го организират.

Няма значение дали е трудно или лесно. Ти ако си мързелив, всичко ще ти се вижда трудно. И двете казваш, че се манипулират, но си против новото.
Аз пък казвам, че трябва да се пробва, може да допринесе за някаква промяна.
 

Горе