Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Аз да си кажа :) Издай тайната на колегите, мен верно не ме интересува ама някой ден знае ли човек :)
Чакай първо да прочете малко по въпроса от Google. Много бързаш.
 
От: От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Чакай първо да прочете малко по въпроса от Google. Много бързаш.

Някой говори неподготвен ;]
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

[edit: сега виях, че отговарям на стара част от темата...съжалявам, че прекъснах темата]
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

при интерес пиши имам над 50 Instant free offers
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте, цял ден ви чета и вече ще ми гръмне главата. Направих си сайт в wordpress /ако това има значение/ и за сега имам посещаемост, може би е наистина привлича внимание. Та какво да направя, за да припечеля някой лев. Ако може с по-прости думички. Къде да ги намеря тези продавачи, как става плащането... наистина четох, но се оплетох
 
Ами сопред тематиката на блога можеш да подбереш подходящи продукти за посетителите пробваи в cj.com ClickBank ако е за чужбина ако е за бг не е чак толкова добре

незнам как седи въпроса със слагането на реклами в урдпресс би трябвало да може но неставаше с адсенс
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте, отново :) Някой ползвал ли е афилиейт програмите на амазон. Регистрирах се преди седмица и днес ми пратиха потвърдителен мейл. Обаче от там нататък как стават нещата? Аз писах какъв е сайта и какви продукти мога да публикувам. Мислех си, че те ще ми пратят каталог ли нещо такова. Ама май не е така. Ще се радвам на всякаква помощ, че съм много "боса", все още :(
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Отишая на https://affiliate-program.amazon.com/gp/associates/promo/buildlinks.html и си избираш банери, линкове и всякакви уиджети за промоции.
 
От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Отишая на ................... и си избираш банери, линкове и всякакви уиджети за промоции.
Благодаря ти! Ориентирах се на някъде :) Всъщност намерих едно клипче в ютюб, доста полезно. Ето го youtube.com/watch?v=8tVWNFTt0eM&feature=PlayList&p=3B3E19919B27677A&playnext=1&playnext_from=PL&index=13 Има много подобни, ако ще е от полза на някого:)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте , новак сам относно тези теми и бих приел всякакви критики и съвети :). наскоро бях писал в сайта относно един въпрос , но явно не сам писал в подходящата тема, та реших отново да го напиша тук , тъй като гледам май тук му е мястото. От 1-2 седмици чета и се уча малко по малко относно affilate marketing. Имам сайт , в който вложих малко пари и рекламирам комерсиалните /за сега/ продукти на морениче "Проактол". Та въпросчето ми е , как трябва да направя сайта за да стане един горе долу преуспяващ /ако мога така да се изразя/ афилейт сайт. Да рекламирам няколко продукта или наи добре да направя ревю на един продукт. Макар че името на сайта не е типично за ревю на даден продукт. Но мислех от субдомейните да правя ревю-та. Тъй като нямам 10 поста все още и не мога да поставям линкове ще го сложа без "www" ili "http".
all4you-bg.com
Благодаря предварително за помоща евентуално която ще ми окажете и сажелявам ако сам сгафил нещо :).
 
r3v3ng3 - onpage SEO-то куца отвсякъде. Голямото количество мигащи банери (някои от тях напълно нетаргетирани) карат сайта да изглежда евтин и невдъхващ доверие. Written by Plamen Petkov и малкото текст също не помага за повече credibility и better user experience. Лош избор на домейн, но това е най-малкия проблем, предвид всичко останало. Започни отначало.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Благодаря за съвета, явно сам тръгнал погрешо още от самото начало с домейна ... но за сега не възнамерявам да давам още пари за нов домейн , мисля да продължа да опитвам с този. Относно SEO-to там сам още по голям новак отколкото афилейт програмите :) така че имам да чета и да се уча доста , но поне виждам че се намира желание в мен да се занимавам занапред с това. Бих бил благодарен да видя някой сайт който е горе долу добре направен ,да си направя сметката как да го подредя... все пак сам нов и най-много да направя следващата "пародия" на преуспяващ сайт. Благодаря предварително.
 
Хубаво е, че имаш желание. Това е най-важното, защото познанията и успеха идват с много четене и практика.

Ето ти няколко примера за прилични сайтове в твоята ниша:
Код:
http://www.bestpills4weightloss.com/
http://www.pill4weightloss.com/
Търсейки по ключови думи в Google ще намериш още много. Всичко, което ранква добре за ключови думи с голяма конкуренция, е добро като структура. В тази ниша е препоръчително да промотираш/сравняваш/препоръчваш няколко сходни продукта (Proactol и Hoodia примерно и още нещо, което да има сравнително добра слава), а не само един до припадък. Дано имаш добър английски, че ще се нуждаеш от силно (убедително) web copy.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

:?:Здравейте аз съм на 14 години и много съм чел за печелене на пари онлайн но нямам никакъв опит .Може ли някой по опитен да ми помогне , да ми каже как се започва отначалото .
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

JustPlay щом си чел много би трябвало вече да имаш някакви идеи. Препоръчвам ти да започнеш с 1 безплатен блог на blogger. След това малко по малко ще навлезеш в работите ако имаш желание и търпение.
Поздрави
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Мерси за съвете.Ще опитам пак да видим какво ще стане като за начало.. по-нататък ще искам по сериозни съвети.. естествено ако няма проблеми де.:)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

можеш ли да ми дадеш някаква идея за име на блога
 

Горе