Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Ако говориш за този проект "Успей с нас" да се прави платен проект, то нищо няма да стане. Инициативата си е безплатна и си има хора, които ще помогнат безвъзмездно. Нека не се лакомим за някой друг лев, защото монетизираме ли я, нищо няма да излезе от нея.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Ако говориш за този проект "Успей с нас" да се прави платен проект, то нищо няма да стане. Инициативата си е безплатна и си има хора, които ще помогнат безвъзмездно. Нека не се лакомим за някой друг лев, защото монетизираме ли я, нищо няма да излезе от нея.

Всъщност не си разбрала идеята ми ;) Явно аз съм описвал малко объркано, за което се извинявам...

Идеята ми не е да се направи проект-а платен, напротив... твърдо съм за безплатното и достъпното за масата хора, но защо зад идеята да не се направи и екип от предприемачи, които имат желанието да се обединят и практикуват занаята съвместно.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Нали това се опитах да направя с предприемачи от тук но ударих на камък.
Проекта си седи http://vooex.com
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте! Твърде нова и неориентирана съм тук. От известно време си търся работа, която да увеличава доходите ми. Работя в сферата на образованието и науката, но те нямат общо с компютърните ми умения. Имам доста свободно време и мисля, че ще се понауча на нещата, ако някой ми ги обясни. Ще се радвам, ако ви бъда полезна.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Искам и аз да се включа. Мога да бъда полезен в изграждането на сайтове. HTML5, CSS3, PHP, JavaScript, Photoshop, като цяло с всичко. :) Ще се радвам някой да се свърже с мен за да поговорим. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Аз съм филолог. Пиша статии на български и руски. Също така редактирам доста добре. Ако имате нужда от мен казвайте. Обикновено съм по цял ден пред компютъра, защото работя и като психолог, но през лятото няма деца, така, че просто дежуря на работа. По този начин ще си уплътнявам и престоя......
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Аз съм филолог. Пиша статии на български и руски. Също така редактирам доста добре. Ако имате нужда от мен казвайте. Обикновено съм по цял ден пред компютъра, защото работя и като психолог, но през лятото няма деца, така, че просто дежуря на работа. По този начин ще си уплътнявам и престоя......
Мерси за включването. Определено ще имаме нужда от някой контент райтър, за да драсне 1-2 PR материалчета. Можем ли да разчитаме на едно от теб. Каквото и да е то, естествено да е в тон с общата визия на самата кампания. :)

Ако имаш нужда от помощ, кажи ми. Благодарско още веднъж. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Добре. Няма проблем. И все пак ще ми помогнеш ако ми зададеш темички...
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Добре. Няма проблем. И все пак ще ми помогнеш ако ми зададеш темички...
Добре, темите ще са от рода на:

Успей с нас - Всеки може да печели в интернет. От този род, но като се направи страницата на събитието, ще можем да дадем и повече опции. Силно се надявам да успее кампанията, за да може да привлечем повече хора тук. :) Мерси за подкрепата още веднъж. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Някой конент райтър а помогне за 1-2 PR статии, които да разпространяваме. Ще бъда много благодарен. ;)

Те ще вървят пакет с логото на кампанията и видеото, което бе направено и е тук: http://www.predpriemach.com/uspei-s-nas/

Както споменах, вече започнехме и интереса не закъсня. Дано всеки помогне, както се казва и един шер, пак е нещо и от сърце. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Аз също мога да помагам.Например с писане на pr статии. Също мога да споделям моя ,засега скромен:) , опит в интернет търговията
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте, аз мога да помогна в областта на CSS, HTML, Photoshop, Flash както и с нещо не толкова сложно на PHP.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте, аз мога да помогна в областта на CSS, HTML, Photoshop, Flash както и с нещо не толкова сложно на PHP.

Виж логата и слоганите на кампанията. Ще ни направиш ли ковъри за Fb профилите ни. Да си плесна аз един и който иска де. ;) Мерси предварително. Поне видях, че с фотошопа се опправяш. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

uspei.jpg

Не е кой знае какво, но се надявам да ви хареса, ако не, живи и здрави.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Изпревариха ме :) Добре е да има и нещо, което да подсказва и да приканва към търсенето на успех, като пачки, чекове или цифри от посещения и графики на продажби
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

По-късно и аз ще направя едно. :) (ако не е късно, разбира се.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте,
На мен това ми звучи доста интересно и бих искала да се включа. Мога да правя банери (но не съм голям специалист, ако са анимирани), мога да правя реклами, а и да пиша текстове. работя с CorelDraw и малко с Photoshop.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте,
На мен това ми звучи доста интересно и бих искала да се включа. Мога да правя банери (но не съм голям специалист, ако са анимирани), мога да правя реклами, а и да пиша текстове. работя с CorelDraw и малко с Photoshop.
Мерси много за проявения интерес. Имаш репче от мен. Имаме нужда от банери. Имаме някакви, но колкото повече, толкова по-добре. Успехи и добре си ни дошла тук. :)
 

Горе