Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

NovaPS

Well-Known Member
Щом започна разменянето на била стикерчeтa, страшното е отминало.
И не забравяйте!!! Ако видите пост у фейса със снимка на Скалата веднага напишете третата буква от името си като коментар! Може да станете милионери!

Иначе женерале ни потготвя за на есен с песен, антителата седели околЕ 3 месеца, евентуално.

Blinky

Owner

С това темата би трябвало да приключи. Натам е ясно за какво е било всичко. ;)

ReminD

Well-Known Member

И това момче, защо всички идиотски медии го писаха, че е умрял от корона вирус, като е умрял от сепсис, защото са го убили докторите, които никога не носят отговорност? Колко още такива случаи има, където явно хората не са толкова будни, за да търсят справедливост и да ровят за истината.

Понеже имам кашлица с хрипове и може би лека температура и умора втори ден, реших да прегледам това видео, ами Аз предпочитам да се лекувам в Нас, отколкото да посетя болница, където ще ме уморят от една камара лекарства. Това е пълно безобразие.

И след този случай, нещата които казва този човек, изглеждат доста на място @nandibandi

Последно редактирано:

nandibandi

Well-Known Member
И това момче, защо всички идиотски медии го писаха, че е умрял от корона вирус, като е умрял от сепсис, защото са го убили докторите, които никога не носят отговорност? Колко още такива случаи има, където явно хората не са толкова будни, за да търсят справедливост и да ровят за истината.

Понеже имам кашлица с хрипове и може би лека температура и умора втори ден, реших да прегледам това видео, ами Аз предпочитам да се лекувам в Нас, отколкото да посетя болница, където ще ме уморят от една камара лекарства. Това е пълно безобразие.

И след този случай, нещата които казва този човек, изглеждат доста на място @nandibandi
Не ме тагвай, за да гледам клипчета, а се извини за Flat Earth-смешките, с които отговаряше на всеки мой пост от началото на темата. ;)

Иначе, да. Мангъров е великан. Благодарение на него ние, разумните хора запазихме разсъдъка си по време на корона-истерията.

nandibandi

Well-Known Member
Ако почнем и тука, ще стане купона :)
В даден момент ще се възобнови дискусията, защото грипният сезон наближава и тогава ще стане як мазньоч. Единственият вариант това да не се случи, е да падне от власт оня с чувалите за трупове. Дано влезе още днес в такъв, свинята мръсна. :)

biaaro

Well-Known Member

Горе