Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Щом започна разменянето на била стикерчeтa, страшното е отминало.
И не забравяйте!!! Ако видите пост у фейса със снимка на Скалата веднага напишете третата буква от името си като коментар! Може да станете милионери!

Иначе женерале ни потготвя за на есен с песен, антителата седели околЕ 3 месеца, евентуално.
 


И това момче, защо всички идиотски медии го писаха, че е умрял от корона вирус, като е умрял от сепсис, защото са го убили докторите, които никога не носят отговорност? Колко още такива случаи има, където явно хората не са толкова будни, за да търсят справедливост и да ровят за истината.

Понеже имам кашлица с хрипове и може би лека температура и умора втори ден, реших да прегледам това видео, ами Аз предпочитам да се лекувам в Нас, отколкото да посетя болница, където ще ме уморят от една камара лекарства. Това е пълно безобразие.


И след този случай, нещата които казва този човек, изглеждат доста на място @nandibandi
 
Последно редактирано:
И това момче, защо всички идиотски медии го писаха, че е умрял от корона вирус, като е умрял от сепсис, защото са го убили докторите, които никога не носят отговорност? Колко още такива случаи има, където явно хората не са толкова будни, за да търсят справедливост и да ровят за истината.

Понеже имам кашлица с хрипове и може би лека температура и умора втори ден, реших да прегледам това видео, ами Аз предпочитам да се лекувам в Нас, отколкото да посетя болница, където ще ме уморят от една камара лекарства. Това е пълно безобразие.


И след този случай, нещата които казва този човек, изглеждат доста на място @nandibandi

Не ме тагвай, за да гледам клипчета, а се извини за Flat Earth-смешките, с които отговаряше на всеки мой пост от началото на темата. ;)

Иначе, да. Мангъров е великан. Благодарение на него ние, разумните хора запазихме разсъдъка си по време на корона-истерията.
 
Ако почнем и тука, ще стане купона :)
В даден момент ще се възобнови дискусията, защото грипният сезон наближава и тогава ще стане як мазньоч. Единственият вариант това да не се случи, е да падне от власт оня с чувалите за трупове. Дано влезе още днес в такъв, свинята мръсна. :)
 
Не ми напомняйте че ще мина пак у бацевия лагер.
 
119701515_1715322075307658_3750703727434003419_n.jpg
 
120038118_176304900663244_6540275177943946565_o.jpg
 

 
Последно редактирано:

Ужасно е да гледаш безсилието на един мислеш човек да налее малко акъл в камара празни кратуни. Прекъсват и мелят като латерни глупостите на щаба на нереализираните пълководци. Зле работата, но доброто е, че ReminD започва да вярва в плоскоземието и вероятно в 5G заплахата. ;)
 
Тоя път няма да посмеят, а и да опитат, ще получат сериозен отпор. За щастие овчеглавите фенове на страшния вирус и на още по-страшния НОЩ намаляват като рейтинга на главния пъдар на републиката.

По отношение на световните политически лидери, за първи път съм фен на чичо Дончо от Хамерика. Не мога да повярвам как стигнахме до там. :)
 
Лошото е ,че няма доктори и болниците ще колабират..според мен шефовете на болниците ще ги накарат да затворят, но да видим. Аз предвиждам маските задължителни както казаха преди малко,че го мислят + заведения и молове ноември. За празниците пак ще разхлабят :D
 
От къдя на къдя едно провалено и уволнено от суверена правителство ще шродължава да налага безумните си "мерки" на същия този суверен, който го е уволнил? Тия така наречени "мерки" са тотален абсурд (визирам почти целия свят), нямащ нищо общо нито с епидеомиологията, нито с елементарната човешка логика.
Единственото адекватно поведение в Европа беше на шведите. Там приключиха въпроса, а ние ще се забраждаме и завиваме през глава още десет години. Лудница...
 

Горе