Конкурс за: Конкурс за изработка на лого

Трябва да се поработи още върху идеята....
Ако е възможно, моля на лично събщение да ми дадете ваш телефонен номер, на който да уточним детайли по заплащането и относно, необходимите корекции.
 
turborsabg каза:
В погледа на хана не можахме да видим устрема му за пътешествия,,,ескадрилата не чак си е паснала,и сякаш на врата му се е.....цветния вариант трябва да се изпипа,хана да се изпипа=като картина е.Идеата е добра но някак си да се свърже с туризъм,територии,съвкупност ......
Тоест ако трябва да подредиме и свържеме - тур,борса,БГ,Хан.

Така е по-добре да се конкретизира, но този израз : ,,ескадрилата не чак си е паснала,и сякаш на врата му се е...." не съм сигурен какво точно искате да кажете, малко като Гугъл транслейт ми звучи.
Иначе в общи линии разбрах за какво става дума.
 
Ако е възможно, моля на лично събщение да ми дадете ваш телефонен номер, на който да уточним детайли по заплащането и относно, необходимите корекции.
Стойнев до колкото разбирам това е нещо като втори тур на който се дава възможност на тримата избрани да доразработят/ доразвият предложенията си.
Има леки затруднения в превода до колкото усещам, по-точно леки неточности.
 
Какъв втори тур... Всеки втори конкурс е "концерт по желание". Точно на място е искането на Стойнев. Да си заплатят за избраните места. Предложенията се доразвиват след доплащане. Ако клиентът знае какво иска, няма да има неточности, че да се преструва на "ударен от транслейтори". :D
 
Какъв втори тур... Всеки втори конкурс е "концерт по желание". Точно на място е искането на Стойнев. Да си заплатят за избраните места. Предложенията се доразвиват след доплащане. Ако клиентът знае какво иска, няма да има неточности, че да се преструва на "ударен от транслейтори". :D
От това което е написал клиента аз така го разбирам, може и да греша, ако е така както го разбира Стойнев, аз и колегата на трето място, ако поредността на изписване е класация въпреки, че ако беше щеше да е уточнено, за какво да правя доработки, за 10% отстъпки от нещо което няма да ползвам най-вероятно.

Ако има затруднения с езика, напишете го на Руски, тук има достатъчно рускоговорящи, въпреки, че не ми се вярва защото заданието е написано перфектно .
 
Последно редактирано:
И аз благодаря, но какви корекции очаквате?
Здравейте дами и господа.
Ако се проследи написаното от мен мисля че ще добиете пълна представа относно конкурса,изискванията и очакванията.
Но не е проблем да напомня.Не случайно писах за името на фирмата и сайта-там според мен става ясно какво лого търсим и с какво да го свържете и от къде да се насочите а и беше пояснено(туризъм,борса,Хан,България),ТОЕСТ не да се прави рекламата на фирмата и сайта-за това си имаме отделен буджет .



 
Обявили сте:

"Начало на конкурса
14.04.2018

Прием на оферти до 24.04.2018
От предложените оферти ще бъдат избрани трима участника
На 27.04 ще бъде обявен победител."

Тримата участника са избрани, а кой е победителя?

Вие искате доработки от тримата , тоест един вид продължавате конкурса, но това не е упомената в началото.
Коректно би било да бяхте написали примерно:

"Избираме трима участника, които се доближават най-близко до нашите представи, след което очакваме доразработване на техните предложения и на еди коя си дата обявяваме първо второ и трето място"
нещо от този род.
 
Мисля че всички членове, дизайнери в този форум са зрели,образовани ,талантливи и разбирате какво се очаква от вас.
Що се отнася за писането ми ,да мога и на руски да ви пиша но това не приоритет и няма нищо общо с темата.
Ако на някой нещо не му е ясно още в началото писах, може да попита или да се свърже когато поиска по удобен за него начин.Писах да се направят необходимите корекции,защото мислех че първоначалните ви предложения не са крайни.
За избраните трима:
Websolut е прочел и правилно разбрал че ще се даде възможност на трима участника да си доразвият идеите и разработят проектите.
Що се отнася за заплащането,сумата и поощренията.
Прочетох и проследих конкурси за лого.
Има различни конкурси с различни награди и размер на суми.Доколкото забелязах на доста по малки суми са предложени доста повече предложения и участвали много повече дизайнери.
Сумата от самото начало беше ясна,ПООЩРЕНИЯТА също = но ако някой не иска да се възползва не се и насилва.
Що се отнася за заплащането.
След като има сериозни оферти/оферта за изработка/ИЗРАБОТЕН дизайн на ЛОГО то той ще бъде избран,одобрен и посочен дизайнера с който ще свържем,подпишем договор........ Както си е подобава и след това ще се преведат парите по банков път и предадат необходимите файлове и др.
 
От това което е написал клиента аз така го разбирам, може и да греша, ако е така както го разбира Стойнев, аз и колегата на трето място, ако поредността на изписване е класация въпреки, че ако беше щеше да е уточнено, за какво да правя доработки, за 10% отстъпки от нещо което няма да ползвам най-вероятно.

Ако има затруднения с езика, напишете го на Руски, тук има достатъчно рускоговорящи, въпреки, че не ми се вярва защото заданието е написано перфектно .[/QUOTE
Нека да оставим на една страна руския,може да съм бил по кратък но по принцип всичко е ясно.
С датите има разминаване,моя грешка.
Извинете.
 
Нарочно зададох тези въпроси за да се изясни всичко както трябва, от тук нататътк всеки решава сам за себе си.

Само още един въпрос, мисля, че не е проблем да го задам публично, конкурса е в заключителен етап така, че...
Договор за какво за по-нататъшно сътрудничества по дизайни към сайта или имате предвид някакво споразумение за конфендициалност във връзка с логото?
 
Последно редактирано:
Не е проблем де е публично,но ако някой се притеснява да не му се копира идеята ...
Договор за логото,авторски права и др,за по нататъшно сътрудничество също-но засега все още е рано да се говори.
 
Аз мисля, че конкурс не означава - наемаме на работа.

Затова след като видях, че има нужда от доработка концепцията предположих, че възложителят е решил да заплати трите, концепции, които е харесал и иска и допълнителни доработки по тях.

Явно не е така. Ако изберете предложението ми мога след това да предложа и една конкретна (такава каквато считате, за необходима), корекция в рамките на бюджета.
 
Последно редактирано:
Аз доразработих концепцията си въпреки риска и тук да ни пуснат по пързалката, както стана традиция във форума между другото.
И за напред със сигурност няма да участвам в конкурси на ново регистрирани потребител и съмнителни такива, не че не обичам да спортувам ама само с единия спорт не става, а и времето ми е прекалено ценно.
Някой ще каже: "дааа ама вие се рекламирате" - за каква реклама говорите, като ни направят накрая на баламурници.
 
.........има добри предложения

- И аз мисля така.

Надявам се и моя да протече така добре.
- Протече добре мисля.
Наистина ли се провали конкурса,,,,
- Надявам се не.
Ma ко прикааш
- Не и все пак не мисля, че се е провалил, сигурно се правят доработки в бегстейджа, все пак сумата е цели 100лв.
Ma ко прикааш...Тия същите се избиват във конкурси за по 50 лева...

Не можах да се въздържа просто.

Извинявам се на колегата организирал конкурса, но смятам за редно всичко да е публично и да не оставя впечатление, че в конкурса не е излъчен победител.
Мисля, че в крайна сметка ще бъде излъчен, в момента най-вероятно се работи в бегстейджа.
Аз бях помолен по телефона за доработка, предполагам, че и другите колеги са били помолени;), така, че очакваме решението.

Ma ко прикааш
...няма страшно.

;););) Надявам се разбирате иронията
 
Последно редактирано:
На мен не ми се е обаждал, но дори и да ми се беше обадил, нямаше да направя доработка в рамките на конкурса. Иначе направих предложение, ако се хареса, но трябва да се доработват детайли по него това е възможно САМО, ако бъде обявено в темата и вече НЕ в рамките на конкурса (допреди да прочета написаното от Websolut до днес имаше като опция, една доработка по конкретни параметри), а с допълнително възнаграждение.

Ако иска потребителят @turborsabg , да ни наеме, за да получи точно това, което си представя - нека наеме тримата, които посочи, да изплати наградата и да попита, колко ще струва последващата работа по концепциите.

Нямам проблеми с цените на конкурсите, ако искат и по 1 стотинка да обещават, и по 2000 лв. за мен това няма значение.

Моето участие в конкурса обаче не означава, че можете да си позволите да ме наемете да работя за вас.
 
-

- И аз мисля така.

-

- Протече добре мисля.

-

- Надявам се не.

-

- Не и все пак не мисля, че се е провалил, сигурно се правят доработки в бегстейджа, все пак сумата е цели 100лв.
-

Не можах да се въздържа просто.

Извинявам се на колегата организирал конкурса, но смятам за редно всичко да е публично и да не оставя впечатление, че в конкурса не е излъчен победител.
Мисля, че в крайна сметка ще бъде излъчен, в момента най-вероятно се работи в бегстейджа.
Аз бях помолен по телефона за доработка, предполагам, че и другите колеги са били помолени;), така, че очакваме решението.



;););) Надявам се разбирате иронията
Не ми се чете цялата драма, с каква цел ме цитира?
 
@Sky харесвам изразните ти средства просто, никва драма няма.
и може да ме питаш директно, така кой питаш форума ли?
Как форума, нали тебе цитирам :D
 

Горе