Конкурс за лого - 40 лв.

От: Конкурс за лого - 40 лв.

еи ма сте стадо... един почна да храни и всичко след него, в предишната тема от този тип за 50 лева, нищо неказахте, сега ще си счупите пръстите да пишете хранилки, д.ба дечурлигата
 
Re: От: Re: От: Конкурс за лого - 40 лв.

Ама аз говорех за ТОЗИ форум. :)

Прощавай, моя грешка. Не схванах, че говориш за друг форум :)
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Тук има тенденция "няма угодия" . Пусне някой в секция "пазар" скъп продукт и се почне : "ти луд ли си, тоя сайт не струва и 2 лева" и се скапе темата... Пусне човек да иска нещо за по-ниска цена и се почва : "Чшш, аре ей , тук всички бачкаме за големите кинти, с тия кирливи 40 лв къде си тръгнал". Просто Moneff има късмет, че не му се уака темата, докато ksp нямаше този шанс :)
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Хубаво е да се отвори секция с безплатни графични творби (към кампанията Успей с нас). Като по този начин да се даде шанс на поръчителите, които не могат да си позволят да заплатят повече от 100 лв. за дадена услуга/проект и да се избегнат темите с евтините предложения/нападки и противоречия. Пазар ще има, както за професионалните дизайнери, така и за начинаещите в безплатната секция (за трупане на опит).
 
Леле късмета е на моя страна. Никой не ми писа в темата. Благодаря за което €_€.

Ще се включа обаче в тази.
Първо, да кажа, че се прави следното нещо.
Казва се точно определен бюджет. От тук нататък се вписваш в рамките на този бюджет.

Колегата е казал лого - 40 лева.
От тук нататък, хората преценяват дали ще го направят с Paint, с CorelDraw или с Photoshop, ако щете и с Flash.

Навсякъде е така.
Ако отидеш и си поръчаш уеб сайт за 2000 лева, ще е хубав и качестван(което е относително, зависи от компанията, но да кажем, че избираме добра компания на пазар с рейтинг.)
Ако отидеш и си поръчаш уеб сайт за 200 лева, ще е ужасен и нямаш право на претенции.(Освен, ако не ти го направи фриилансер, защото аз съм си правил сайтове за много по-малко пари, и съм бил доволен)

Това всичко е до бюджет. Казваш си бюджета, и получаваш това за което си платил.
Аз имах късмета да оцеля на супер логота за тези пари, и се радвам.

П.С. Ще кажа само следното нещо.
Ако отидеш и си поръчаш лого от GDesign, Zealot Design, DreamBench или Wonder Design, логото ще е горе долу на тези цени.(За DreamBench, не съм 100%, защото не помня точно каталога на колегата)
НЕСЪМНЕНО ЗА 40-50 лева ще получиш ПОВЕЧЕ ОТ УНИКАЛНО И СТРАГОТНО ЛОГО! Няма спор, колегите работят УНИКАЛНО, имал съм честта да работя с някой от тях и съм оставал ВИНАГИ доволен.

Колегата тук е пуснал конкурс за 40 лева, и го изядохте жив?
Не разбирам?

И мисля, че fifi, Ви е дала най-доброто нещо. Разликата между "на запад" и БЪЛГАРИЯ.

Стига сте ги съпоставяли двете неща, и стига сте се мерили със "запада", Не сме като тях, НЯМА и да бъдем като тях. Българина Не е Европеец. Българина си е Българин. Ако иска Европа да става Българин.
(ся ще се почнат с безсмислените мнения, ако всички мислим така, никога няма да станем еди кви си.) Еми колеги, ние от както се помня никога не сме вървели нагоре.

Айде, че много се разписах.
Стига сте цапали на колегата темата, нека си пусне конкурса момчето, той си знае.


П.С. Базар.БГ със сигурност не вадят колкото ние вадим на месец, и със сигурност могат да си позволят лого за тези пари. НИЕ НЕМОЖЕМ.
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

И кво - в крайна сметка няма ли да му правите лого на човека. 40лв са си 40лв...кой за един час, кой за 5мин, кой - колкото може..., що така го игнорирахте??
Не ме карайте да търся сега фотошоп :twisted:
 
От: От: Re: От: Конкурс за лого - 40 лв.

според мен в тази тема има коментари за разлика от другата, защото тематиката е различна
Монеф се опитва да изкара някой лев с честен труд (ако има повече, би предложил..но знае, че за 40 лв няма да получи кой знае какво и ще е доволен)

@ksp иска лого за фирма която праща мутри да плашат хора..е това си е подигравка!


Ама аз говорех за ТОЗИ форум. :)

за времето си е било добро :mrgreen: (на 10 години е)
толкова "големи" дизайнери има, не се хванат да му скалъпят едно :D
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Хех аз чак сега верно видех, че е агенция за събиране на кредити... Еее тогава минимум по 2 :twisted: Но аз лично се отказвам да търся в момента фотошоп :D
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

според мен в тази тема има коментари за разлика от другата, защото тематиката е различна
Монеф се опитва да изкара някой лев с честен труд (ако има повече, би предложил..но знае, че за 40 лв няма да получи кой знае какво и ще е доволен)

@ksp иска лого за фирма която праща мутри да плашат хора..е това си е подигравка!

Май си прав. :)

за времето си е било добро (на 10 години е)

Леле, добре, че съм била малка... та да не гледам подобни "неща"...

толкова "големи" дизайнери има, не се хванат да му скалъпят едно

Еми сигурно не работят за жълти стотинки. :D
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

И кво - в крайна сметка няма ли да му правите лого на човека. 40лв са си 40лв...кой за един час, кой за 5мин, кой - колкото може..., що така го игнорирахте??
Не ме карайте да търся сега фотошоп

И как някой да се включи, може да бъде нахокан, чИ работата му за 40лв...

Хайде като начинаещ дезигнер, който все още се учи и е ин дЪ бигининг, нека дам старта :twisted:

asv.jpgasv2.jpg
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

хаха добре е мерника :D ама трее и малко мускули, пушки, пишоФи.... над логото некъв просяк сълзи течат - отдолу мастита свинкя се хили и златен зъб просветва в дълбоката бездна :lol:
 
От: От: Конкурс за лого - 40 лв.

Определено не работят за жълти стотинки , но ако има инициатива за смяна на знака то ще има доста предложения и то добри. Форума е доста стар, но определено има какво да се научи там хората си разбират от работата и да не кажа силна дума, но повечето работят в рекламата и логата им са навсякъде около вас. Така, че да не става един форум срещу друг. Не е коректно да се изказвате за работата на колегите от този форум поради простата причина, че можехте да си направите труда и да прегледате нещата, които се пускат там. Нека не се спускаме в спорове кое по-хубаво или по-добро факт е, че във всеки форум се намира по една ощипана госпожица или господин и винаги се разпалва дискусия. Ако трябва да съм коректна всъщност логото на ГРАФИЛА е определено по-качествено в сравнение с това на предприемач. Дори след 10 години изглежда добре. fifi наистина явно не си пораснала достатъчно за да видиш как са нещата и тук има колеги добри и там има дизайнери, на които се възхищавам.
Не е въпроса да се обижда нещо създадено чисто БЪЛГАРСКА черта а по-скоро да се върви напред. Логото за кампанията "успей с нас" е изработено с кеф и не е въпрос на пари, но айде няма да изпадам в подробности Лека и успешна вечер съсипахме на човека темата и ми се струва, че ще е хубаво някой модератор да затрие всичко за да няма повече спорове.

Защо ми изопачаваш думи, които не съм изрекла ми - не знам? Кога съм казала, че дизайнерите от другия форум не работят добре? Даже не съм им гледала работите, не знам какво правят и не съм изказвала мнения за тяхната работа - за САМАТА работа! Изразих мнение за логото на форума - АМИ ГРОЗНО Е СПОРЕД МЕН! И плюс това на предприемач е по-хубаво, но това си е мое лично мнение! Какви са тия филми, че едва ли не ще скараме двата форума заради такива мнения и т.н.....

И между другото не знаеш на колко съм години, така че си запази коментарите по този въпрос. :)

Дай ся да не се караме за глупости, защото не е вярно това! :cry:
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Брех... любимото ми - "никога не си лягай, преди да си научил нещо ново" :)
Аз тоя форум не го знаех... гледам бая са се разписали в него, но определено е грозен, а и никак не утива на дизайнерски форум анти-дизайнерски решения
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Само аз ли имам впечатление , че в последно време голяма част от темите стават оспамени, разводнени, съсипани и т.н. ?
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

хаха добре е мерника :D ама трее и малко мускули, пушки, пишоФи.... над логото некъв просяк сълзи течат - отдолу мастита свинкя се хили и златен зъб просветва в дълбоката бездна :lol:

Ама то е сериозно предложението ми! :beer:

Уф, ти пък угодия нямаш. :evil:

rrrrr.jpg

Това е в кръга на шегата. ksp, ако си против - пиши да делийтна този пик. :)
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Само аз ли имам впечатление , че в последно време голяма част от темите стават оспамени, разводнени, съсипани и т.н. ?

Не, и аз съм със същото впечатление. :evil:
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Ама то е сериозно предложението ми! :beer:

Уф, ти пък угодия нямаш. :evil:

ахахаха имаш талант :beer: Само промени текста на "Лесно вземи - бързо върни" :D
 
От: Конкурс за лого - 40 лв.

Тематика : Колекторска ф-ма (Агенция за събиране на вземания)

И искате да минете само с 40 лева? Е направете ги поне 100-на, та да има интерес :) За 40 лева нищо качествено няма да получите, гаранция.

Съгласна съм! :clap:
 
  • Like
Реакции: fifi

Горе