Най-добрите хостинг компании за 2018 година

Най-добрите хостинг компании за 2018 година

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 1 0.7%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • CooliceHost.com

    Votes: 30 21.0%
  • Delta.bg

    Votes: 3 2.1%
  • DigitalOcean.com

    Votes: 7 4.9%
  • Еtnhost.bg

    Votes: 5 3.5%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • GoDaddy.com

    Votes: 3 2.1%
  • Hostline.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Hosttox.com

    Votes: 0 0.0%
  • ICD.bg

    Votes: 1 0.7%
  • ICN.bg

    Votes: 8 5.6%
  • Jump.bg

    Votes: 9 6.3%
  • NS1.bg

    Votes: 22 15.4%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Space.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Siteground.com

    Votes: 2 1.4%
  • SSDCloud.BG

    Votes: 6 4.2%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 21 14.7%
  • VPSBG.eu

    Votes: 3 2.1%
  • HawkHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 37 25.9%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Namecheap.com

    Votes: 5 3.5%
  • Hostq.com

    Votes: 1 0.7%
  • Hostgator

    Votes: 5 3.5%

  • Общо гласове
    143
Супер.

П.П. Учудван съм, че се ползва КулисХост-а толкова много. Странно. Какви са преимуществата му?

Явно защото са се доказали :)
Честно да си кажем много трудно ме нави един колега от форума да мина към тях. Тъй като бях пробвал всички БГ хостинги и бях НЕ доволен от всичките до един по ред причини. Най накрая се реших викам какво пък ще пробвам и тях, това беше преди години не помня точно колко, но съм изключително доволен и съм ги препоръчал на доста хора и те също са доволни.

Цените не са лоши, обслужването е на ниво, съпорта също реагира винаги и ми е помагал за проблеми които не ги касаят и можеше да кажат спасявай се! И не на последно място, закъснявал съм с плащанията си доста пъти и имаше разбиране и са ме чакали с дни да заплатя, а не като доста конкуренти - изтече ти план, домейн или услуга и след 2 минути всичко по дяволите :D
 
@tinov аз мога да препоръчам, но съм пристрастен :) Шегата настрана - ако желаете 60 дни безплатен тест, пишете ми. След това подновяване за 6 месеца с 50% отстъпка.
 
ns1.bg е супер, използвам клауда им. Никога не е спирал, бързо зарежда. И имат поддръжка 24/7
 
Последно редактирано:
от една седмица ползвам хостинг към coolisehost - за сравнение:
icn.bg / споделен икономичен хостинг (2-я план) за около 9 лв. на месец - page speed на гугъл ми показваше 66
coolicehost.com / hybrid ssd хостинг за 5 евро (при предплащане за 1 година излиза към 4.10) - page speed ми е 93 на същия сайт
 
Интересно е как цялата тема е с невероятно положителни мнения и гласове в анкетата за Coolicehost, при положение, че никога не бях чувал за тях. В този форум усилено се рекламират, и лансират много натрапчиво дори, досущ като кафето Спетема в Под прикритие, явно защото някой служител оттук работи във фирмата, или направо си я държи. Поне можеше по-малко очевадно да се направи цялата "реклама".
 
Интересно е как цялата тема е с невероятно положителни мнения и гласове в анкетата за Coolicehost, при положение, че никога не бях чувал за тях. В този форум усилено се рекламират, и лансират много натрапчиво дори, досущ като кафето Спетема в Под прикритие, явно защото някой служител оттук работи във фирмата, или направо си я държи. Поне можеше по-малко очевадно да се направи цялата "реклама".
Не просто много от потребителите го използват и изказват оценката си към хостинга. Ако спираше постоянно и не работеше адекватно мислиш ли че на потребителите им пука дали "някой служител оттук работи във фирмата, или направо си я държи".
 
Не просто много от потребителите го използват и изказват оценката си към хостинга. Ако спираше постоянно и не работеше адекватно мислиш ли че на потребителите им пука дали "някой служител оттук работи във фирмата, или направо си я държи".
Говориш все едно си на процент — за всеки докаран клиент.
 
Интересно е как цялата тема е с невероятно положителни мнения и гласове в анкетата за Coolicehost, при положение, че никога не бях чувал за тях. В този форум усилено се рекламират, и лансират много натрапчиво дори, досущ като кафето Спетема в Под прикритие, явно защото някой служител оттук работи във фирмата, или направо си я държи. Поне можеше по-малко очевадно да се направи цялата "реклама".

Тествал съм доста хостинг компании и мненията имат някакво покритие. Конкретно от coolicehost съм пробвал тестов акаунт даден от самите тях плюс два акаунта от произволни хора, които ги използват (за да проверя дали просто не ми беше даден по-хубав сървър, колкото за теста). Повярвай ми, перформънса няма НИЩО общо с примерно NS1, Суперхостинг или Jump.bg. Е, съжалявам, но в NS1 е под всякаква критика! Поне платформата за споделен хостинг, VPS-ите са ОК, когато ги сравнявах с 10 годишен хардуер в офиса... Суперите също са много бавни. Но иначе и двете компании спонсорират конференции и евенти (маркетинг му е цаката ;)).

А колко български фирми се съгласиха да ми дадат безплатен тестов акаунт?

На мен лично ми омръзна да се занимавам с клиенти, които поради все тая каква причина са избрали да хостват сайта си при хостинг, който дава лош перформънс. За това и известно време насам, когато дойде такъв директно ги местя на сървъри за $5, $10 или $15 в Digital Ocean или Амазон. Без да пипам нищо друго по сайтовете - познай къде зареждат по-бързо и къде се класират по-добре, нищо че не се хостват в България?

Няма значение, кой държи фирмата. Важното е какво получават хората. ;)
 
Не просто много от потребителите го използват и изказват оценката си към хостинга. Ако спираше постоянно и не работеше адекватно мислиш ли че на потребителите им пука дали "някой служител оттук работи във фирмата, или направо си я държи".
Тези, които не са доволни (познавам такива) си мълчат, че да не ги баннат от форума :)
 
Последно редактирано:

Горе