Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тероризмът в същността си е метод за водене на война на най-слабите и бедните. Освен това, щетите и жертвите са много малко. Тероризмът е информационна война. В Близкия изток заради мародерската политика на Запада загиват повече хора всеки ден, отколкото загинаха в Париж вчера. Някой от лицемерите да е бил в траур за жертвите в Близкия изток? Не мисля.


Баш пък заради мародерската политика на Запада.

Запада кво е виновен че откачалките избиват мирни хора. Може би единствено, че ги е бил колонизирал за известно време.

Сега в Африка що има откачалки дето убиват мирни хора. Пак ли Запада е виновен.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Разсъждаваш като оня с мустаките.

Има човек има проблем. Няма човек няма проблем.
Дай решение на проблема. Казваш как съм разсъждавал, а как да разсъждавам? Или докато си играем на решения, хората ще измират?

И ето култова реплика от баба меркелица:

Меркел: Атаките в Париж изглежда са дело на терористи

Според мен са дело на бе...опа, "майки с деца", ама от ония, брадатите.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12219437_934676266612821_5646034148579079981_n.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Бойко Борисов
преди 3 часа ·
Терористичните актове в Париж са новият “11-ти септември”. Европа трябва да преосмисли политиките си. Време е да се отървем от празните думи и да дадем институционален и политически отговор на най-голямата криза на десетилетието, в което живеем! Това, което виждаме, прилича на война. А целта ѝ е да развие вълната на омраза и ксенофобия към мюсюлманския народ, да разклати Европа и да ни раздели. Ние не бива да се поддаваме, защото така ще легитимираме тероризма, ние трябва да бъдем обединени и да отговорим безкомпромисно. С действия да се противопоставим на тероризма, като не отстъпваме от европейските си ценности. Сигурността на гражданите изисква спешни и твърди мерки незабавно. Призовавам цялото общество да бъде внимателно, бдително и подозрително. Разчитаме много на хората да подават сигнали за всяко нещо, което би ги усъмнило в потенциален терористичен акт.

Коментирайте думите на шефа :) Блек-а е прав, това твърде много ми напомня на 1984....
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12208706_411278879068605_812244996925852456_n.jpg


"Омразата поражда омраза" :arrow: :!:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Коментирайте думите на шефа :) Блек-а е прав, това твърде много ми напомня на 1984....

С действия да се противопоставим на тероризма, като не отстъпваме от европейските си ценности. Сигурността на гражданите изисква спешни и твърди мерки незабавно.

Именно отстояването и налагенето на тези "европейски ценности" докара целия ЕС до сегашната почти матова ситуация. Не знам кой го е написал това в профила на Бойко от негово име, ама това е малко по-интелигентния вариант на "аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме".
Тези "ценности" не са европейски, а са наложени на Европа да ги изпълнява и налага от своя страна. Целта е да ни обезличат като нации и до известна степен успяха!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Oshte mi govorqt za evropeiski cenosti...

Horata idvat s kalashnici, a na teb ne ti e pozvoleno da si nosish pistolet daje...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В цял свят (изключвайки тази четвърт с ЕС и англосаксите - САЩ, Канада, Австралия) отдавна вече ги наричаме "еврогейски ценности".

Не защото сме толкова против гейовете, а защото агресивният метод на пробутване много напомня гейпарадите. Еди-какъв си, вярваш си там у нещо, падаш си по собствения пол, имаш си такива познати - ОК, живей си. Ама защо идваш и ми ги пробутваш така нахално на мен?

Именно отстояването и налагенето на тези "европейски ценности" докара целия ЕС до сегашната почти матова ситуация. Не знам кой го е написал това в профила на Бойко от негово име, ама това е малко по-интелигентния вариант на "аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме".
Тези "ценности" не са европейски, а са наложени на Европа да ги изпълнява и налага от своя страна. Целта е да ни обезличат като нации и до известна степен успяха!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Prilicha na voina vika Boiko... a stiga be?

To ne samo prilicha ami si e, kogato puskash bombi v druga durjava i sled tova te idvat i ubivat tvoi hora, to si e voina...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Много сте глупави, това си е чист бизнес ;) кръв за пари :p 150 души за години наред експлоатация е добра зделка ;). Само да не се усетят приматите и да вдигнат цената, че и без това демографски е закъсала любимата ви западна Европа.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Има нещо много странно в цялата ситуация.

Вероятно е съвпадение, но ще го споделя все пак.

Цяла година французите реално си клатеха краката у Сирия в състава на 62-хуйната коалиция, ръководена от САЩ. ИДИЛ през това време се разшири тройно, а коалицията продължаваше да търси "умерени терористи" и да смята, че в основата на проблема е сирийският президент, а не терористите.

Точно оня ден обаче французите изведнъж не издържаха, откъснаха се от влиянието на САЩ и праснаха една петролна база на ИДИЛ с въздушен удар.

Атентатите в Париж са планирани много по-отдавна, няма как да са отговор на това, ясно. Но как пък съвпаднаха тез събития? Повтарям, че в коалицията на САЩ нищо не правеха досега, освен да се чудят как да направят мръсно на Асад и да въоръжават "умерени терористи", които преминаха барабар с оръжието на страната на ИДИЛ при първата изпаднала им възможност. Как пък им хрумна ей-така, изведнъж?

Да не би да са планирани много атентати в различни страни и само се чака коя от тях ще удари ИДИЛ реално? И когато удари, се натиска съответното копче?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Няма как да знаем каква е целта на атентатите, все още. Възможен е и друг сценарий - да се инициира сухопътна операция в Сирия, за да се свали от власт Асад.

Иначе, горното е интересно ... съвпадение. Подобно нещо беше и с атентата на Брейвки, между другото. Точно тогава Норвегия се дърлеше нещо и беше напът да признае Палестина и да я подкрепи пред ООН. И тогава - буум, появи се русия психар и извърши масово клане. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Е и за Русия чета по повод самолета над Синай...

На руска територия да направиш нещо подобно на това в Париж - ОК, по-трудно е. Ние имаме доста реален опит с терористи за разлика от французите. Но таймерът, открит в самолета, е бил настроен на два часа след времето на катастрофата (поне така твърдят американците).

Дали е имало бомба, ако е имало, защо е избухнала по-рано и над Египет са отделни въпроси. Но си влиза в схемата "удар - отговор".
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Бойко Борисов
преди 3 часа ·
Терористичните актове в Париж са новият “11-ти септември”. Европа трябва да преосмисли политиките си. Време е да се отървем от празните думи и да дадем институционален и политически отговор на най-голямата криза на десетилетието, в което живеем! Това, което виждаме, прилича на война. А целта ѝ е да развие вълната на омраза и ксенофобия към мюсюлманския народ, да разклати Европа и да ни раздели. Ние не бива да се поддаваме, защото така ще легитимираме тероризма, ние трябва да бъдем обединени и да отговорим безкомпромисно. С действия да се противопоставим на тероризма, като не отстъпваме от европейските си ценности. Сигурността на гражданите изисква спешни и твърди мерки незабавно. Призовавам цялото общество да бъде внимателно, бдително и подозрително. Разчитаме много на хората да подават сигнали за всяко нещо, което би ги усъмнило в потенциален терористичен акт.

Днес извънредно по БНТ бяха пуснали филм за 11-ти септември (като от нищото... сигурно първи филм - написали в търсачката 11 септември и готово). Най-вероятно тези които са им заповядали да го направят вършат услугата на някой който иска хората да приемат днешния терористичен акт за френския-11семптември. Или иначе казано - американския 11 септември беше причина за нахлуване, някой иска и днешния терористичен акт да може да стане причина за същото.
 

Горе