Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

От: От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Това беше добро:)
Ползваш недефаултни хейт похвати. Изглежда, проявяваш някакви първични признаци на 2-сигнална система (фреш индекс 60 дни), което може само да ме радва:)
Но има едно голямо НО. Проявяваш признаци на снисходителност, което винаги ме е отблъсквало. Надявам се да съм те разбрал погрешно...
Шегувам се, спокойно.
Остана и да земеш да ми се обидиш :) .
 
Аз Noke го разбрах какво има на предвид напълно, критерии никакви при избор на бъдещ баща.... или хаиде не никакви ама изчанчени и после що е такъв крайния резултат...

Имам една позната от няколко години все се оплаква от връзките си, лайкнала е страницата Искам свястно гадже... и за капак на всичко... миналия месец като беше на море изшляпа статус: На плажа има повече бременни мъже отколкото бременни жени....

Мислех да я хейтна здраво като и кажа да гледа се забие с някой мъжки стриптизьор и да се надява да е свястно гадже поне няма да изглежда бременен... ама после си казах майната му да се оправя сама си го прави....

-------------

Иначе неприятно че тази жена е пред свършен факт ама бащата първо трябва да плаща издръжка ако е мъж на място дори и да не живеят заедно,

Заради децата трябва да и се помогне ама просто не ми хрумва как...
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Е тя ако можеше да се уреди да я впишат мангалимпекс, щеха да и свършат грижите, ама нейсе :lol:
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Толкова много коментари за история, която лъха на популизъм и в която няма нищо ново и невиждано. Има толкова други подобни, а и доста по-тъжни истории, че се чудя колко внимание и обърнахте.
 
От: От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Шегувам се, спокойно.
Остана и да земеш да ми се обидиш :) .
Глупости, кви обиди, кви пет лева, просто затова уважавам и учасвтвам в офтопик/хейт темите, защото хората се отпускат донякъде и малко или много се откриват, както беше писал ти в една от многото талаш теми:)
 
От: Re: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Имам една позната от няколко години все се оплаква от връзките си

Как няма да се оплаква, като изисква да има свестен хубавец с прилична фигура, който да я обича и да издържа децата и, които са от друг? Нека още много дълго да чака.
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Жилище общинско са й дали, децата ходят на детска градина доколкото четох.
Остава някой да я назначи на работа и готово. Няма да има за хубави парцалки и екстри на 6 деца, но поне няма да са гладни.
Няма нужда от толкова песимизъм по темата.
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Жилище общинско са й дали, децата ходят на детска градина доколкото четох.
Остава някой да я назначи на работа и готово. Няма да има за хубави парцалки и екстри на 6 деца, но поне няма да са гладни.
Няма нужда от толкова песимизъм по темата.

Докато нечии деца са гладни, винаги има място за песимизъм.
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Няма вариант всички деца да са нахранени, независимо от държавата.
 
Re: От: Re: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Как няма да се оплаква, като изисква да има свестен хубавец с прилична фигура, който да я обича и да издържа децата и, които са от друг? Нека още много дълго да чака.

Въпроса е тази жена защо не е мислила от по рано... сега вече е късно... като нямаш ясна стратегия за следване... накрая резултата е кофти :( абе неприятна история

Аз познавам едно смейство и двамата са дребни бизнесмени и двамата имат по две деца от предишни бракове и си направиха още едно общо двамата изглеждат леко бременни и макар и да е криза се справят
 
От: Re: От: Re: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Въпроса е тази жена защо не е мислила от по рано... сега вече е късно... като нямаш ясна стратегия за следване... накрая резултата е кофти :( абе неприятна история

Като тази има много. Това, че познаваш точно нея, нищо не променя. Всеки носи последствията от действията си. Ако следваш определена стратегия, жертваш други много важни неща, като любовта например.
 
Re: От: Re: От: Re: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Като тази има много. Това, че познаваш точно нея, нищо не променя. Всеки носи последствията от действията си. Ако следваш определена стратегия, жертваш други много важни неща, като любовта например.

Може и така да е ама има едни теории за любовта че е просто биохимия.... макар че нещата са по сложни като цяло... това са два коментара който къртят... женската част на форума може да се поразсърди малко ама може и така да са нещата... автор е неизвестен коментиращ в днес бг ако си го познае да каже на къде да му сложим линк

Когато мъж и жена се видят, в първите няколко секунди всеки от тях "оценява" другия с "ценова листа" в зависимост как е живял, какво е видял в околните, интелектиалния си потенциал. Когато "оценката" по листата е по-ниска или около тази, която се е получила в момента, мозъка "решава", че е влюбен и започва синтез на определени хормони и белтъци и индивида се чувства влюбен. Когато впоследствие живеят заедно, оценката може да се промени. Тогава жената си го изкарва, тормозейки мъжа със скандали.


Когато се промени оценката на жената (надолу спрямо първоначалната), тя си го изкарва на мъжа като започва да прави забележки за неща, за които до момента не е отваряла дума и така се пораждат споровете и караниците. ако това се случва с вашата двойка, най-добре бързо се разделете.
Когато оценката на мъжа започне да пада... той просто си намира друга жена.
Можете да си направите сметката всъщност кой е виновен за случилото се в статията.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От: Re: От: Re: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Може и така да е ама има едни теории за любовта че е просто биохимия....

Може да е биохимия, но е предизвикана такава. Тоест има предпоставки, за да стане реакцията, а именно те са важни. За мен най-важно е как се чувствам с една жена и колко продължително е това чувство. Любовта тук не е сто процентова необходимост.
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

... мъж и жена се видят, в първите няколко секунди ... мозъка "решава", че е влюбен

Нормално, някой, който се влюбва в първите няколко секунди да мисли, че е биохимия само любовта. И е прав за неговия си случай, че това е биохимия. Аз казвам, че това не е любов изобщо.
 
Re: От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Може да е биохимия, но е предизвикана такава. Тоест има предпоставки, за да стане реакцията, а именно те са важни. За мен най-важно е как се чувствам с една жена и колко продължително е това чувство. Любовта тук не е сто процентова необходимост.

Може :)

Нормално, някой, който се влюбва в първите няколко секунди да мисли, че е биохимия само любовта. И е прав за неговия си случай, че това е биохимия. Аз казвам, че това не е любов изобщо.

това е за така наречената Любов от пръв поглед :) дето по женските предавания като поканят някой/я известен/а който е сингъл и задават такива въпроси като вярвате ли в любовта от пръв поглед :) Мозъчна биохимия в действие :)
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Като се замисля за тлъстите банкови сметки на претъпканата ни от (пре)угоени "дупетати" система, анонимните хакват за часове сайтове - къде е Робин Худ днес да източи пачките им в благотворителен фонд за деца?
 
От: Re: От: Re: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Всички обсъждате майката и бащата. За мен доста по - важни са децата. Българските деца са нещо все по - рядко срещано тия дни. Ако наистина тези деца гладуват - трябва да им се помогне. Ако ще майката да е най-големият боклук на планетата и независимо от това, че баща им е в затвора.

И за мен - не знам какво чакат социалните, след като майката не може да сегрижи за тях - би трябвало да й ги отнемат... :rolleyes:

Аз познавам едно смейство и двамата са дребни бизнесмени и двамата имат по две деца от предишни бракове и си направиха още едно общо двамата изглеждат леко бременни и макар и да е криза се справят

Не бяха ли Предприемачи? :mrgreen:

Като се замисля за тлъстите банкови сметки на претъпканата ни от (пре)угоени "дупетати" система, анонимните хакват за часове сайтове - къде е Робин Худ днес да източи пачките им в благотворителен фонд за деца?

Мъжа й е убиец, за каква помощ е тръгнала да моли?
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Хех тя дърважата за нея си не може да се грижи...кво остава за децата :) Като ги отнемат, па 100% си имаме две курви и един наркоман в повече :)
 
От: Недоимък. Мизерия. Глад. Отчаяние.

Мързи ме да чета темата, но малко инфо от първа ръка - жената е забременяла инвитро (кой все пак ражда тризнаци на 35) и мъжа и е в панделата.
 

Горе