Ново: Успей с нас - интро видео

От: Ново: Успей с нас - интро видео

Видеото е добро, но както казва един съфорумник му липсва малко патос:rolleyes:
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Може да се вгради и в нещо като специална рамка с графика, както е направено тук и тук
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

въйййй, бива си я мацката
за съдържанието не мога да кажа нищо - не я слушах :D
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

ни са виждат баджаците сега :mad:
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

ни са виждат баджаците сега :mad:

Баджаци или бизнес дама ще ни представя? Като не ти харесва, наслаждавай се на оригиналното интро :D
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Нито звучи, нито изглежда сериозно, ама карай да е весело.
Поне мацката е готина и лъчезарна :rolleyes:

А за това човече, не знам дали съм пропуснал, но е ултра тъпо :) Бахти цайса - голем пример за предприемач - по скоро зубара на класа :D

Но, както споменах - поне е весело, или както му викаме на маса "абе ташак да става" :wink:
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Хайде направете и вие нещо, вместо да не ви харесва човечето. Сложих го заради Блинки, тъй като си приличат по лъчезарност.
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Хех не говоря за видеото (компилацията) специално, а за оригиналното видео (яко си личи че е леко детска градина) + специално за това човече - нали се явява нещо като символ на предприемач...или съм разбрал грешно (щото гледам че го подметате насекъде)
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Явно ти обичаш да се 'подметаш насекдъде' :D Застани пред камерата и ни придай сериозен образ, след като не ти харесва в 'детската градина'...
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Добре, наистина ли ти изглежда тая кака сериозно?? Готина е да, ама да рекламира предприемачество... хех детска ви работа :) То за тва, заради такива каки и привличате пуберите като мухи на мед :D
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Каката е приветливо момиче и приятелски настроена. Какво предпочиташ - сериозна мутра пред камерата да откаже и най-малките от форума... Пуберите, както ги наричаш, някога ще се усъвършенстват, което е и целта ни. Кампанията е за всеки - не подбира каки, лелки и прочие, а предприемчиви личности с хъс за интернет бизнес ;)
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Каката е приветливо момиче и приятелски настроена. Какво предпочиташ - сериозна мутра пред камерата да откаже и най-малките от форума... Пуберите, както ги наричаш, някога ще се усъвършенстват, което е и целта ни. Кампанията е за всеки - не подбира каки, лелки и прочие, а предприемчиви личности с хъс за интернет бизнес ;)

Искам мазен глас с интонация и патос!
Не, че това не става, но ако питате за по-добро представяне
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

ееее, взехте й най-хубавото
бива ли така :evil:
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Ема точно това казвам - тя е готина и лъчезарна..и точно за това самото й представяне изглежда несериозно и детско...еми не виждаш ли, че тя така се смее, все едно оферира сладкиши :) Но както казах - мухи да налитат на меда бол, ако това е идеята - видеото постига целта :wink:

И стига с тва черно и бяло...винаги има и суросинкяво. Това, че съм писал, че се държи несериозно да клакира предприемачеството, не значи че по-добрият вариант е брадясалата мутра (как казваш) :D
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Който не харесва първия вариянт на клипа да ми яде топките!
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Ново: Успей с нас - интро видео

еми не виждаш ли, че тя така се смее, все едно оферира сладкиши :) Но както казах - мухи да налитат на меда бол, ако това е идеята - видеото постига целта :wink:

Че форумът да не представя само бумаги и графики за обучения, много ясно че имаме колеги сладкари тук :D
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Клипчето - лично на мен и двата варианта ми харесват. :)

You must spread some Reputation around before giving it to Rocksatedy again.

--------------------

П.П.: Това човече честно казано и мен ме дразни още отначало, когато бе даден линк във друг сайт за него. Честно казано нямам идея защо... :D
 
От: Ново: Успей с нас - интро видео

Поздравления за успешното видео. Дамата кърти! Представила се е е много добре, изглежда позитивна и надъхваща. Също така, няма да пропусна да кажа, че е изключително симпатична и секси! Трябва да участва и в следващите видео-клипове. Леки модификации по клипа (ефекти) няма да са излишни. :)
 
Re: От: Ново: Успей с нас - интро видео

Нито звучи, нито изглежда сериозно, ама карай да е весело.
Поне мацката е готина и лъчезарна :rolleyes:

А за това човече, не знам дали съм пропуснал, но е ултра тъпо :) Бахти цайса - голем пример за предприемач - по скоро зубара на класа :D

Но, както споменах - поне е весело, или както му викаме на маса "абе ташак да става" :wink:

ми товае този бизнес е ноу хау ако го нямаш и не искаш да го научиш няма да преуспееш факт другия вариант е да си плащаш на тези който го имат (ама пак трябва да си ги подбереш добре експвертите който да те консултират) да не стане като Гущеров и социалната му мрежа... голямата работа че се налива с шампанско по 3000 долара спи с .... и е излял една торба пари и им се прави на ментор и голям бизнесмен на тези който си е намерил за ИТта... затова няма да успее...

пример ако хейтиш по темите вместо да си направиш някакви сайтове подобни такива който са изкарали някакви пари (доказано с примери за подобни от съответните борси) няма да ги изкараш отново факт..
 

Горе