ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

От картинката която е в сайта ми, нали има и динамични които си показват посещения импресии и онлайн потребители.

вярно.. и аз сега видях в един сайт ми е така но пък посещенията са близки до тези които показва GA
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

А при мен разликата е огромна за това чакам да свършат с ъпдейтите и да го пуснат за да видя какво става наистина. :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Ето и малко превю на новото топ 100. Въпреки, че някак статистиките са все още луди.:lol:
http://www.tyxo.bg/top101/index.do
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

[h=2]Tyxo броча ще започне да работи нормално днес 07 Окт. около 17:00[/h] [h=3]ето част от услугите които ще ви предложим още днес[/h]
  • следене на трафик идващ от Google (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене на трафик идващ от Facebook (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене по ключови думи (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене по идващия трафик по референции от външни сайтове (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене на потребители в сайта ви колко и на коя страница се намират (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене на потребители в сайта ви по държави (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене на потребители в сайта ви по градове (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене на потребители в сайта ви по Интернет доставчици (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • следене на потребители в сайта ви по мобилни устройства (LIVE - ъпдейт на всяка секунда)
  • и разбира се, така чакания TYXO TOP 100

Интересно.. :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Новият дизайн е доста ш и р о к.
Появява ми се страничен скрол, който трябва да използвам, за да видя всичко след графата уникални. Резолюцията на монитора ми е 1024 х 768.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Спряха "топ 100".
Ето то май някои започнаха да попрекаляват с това. Наскоро имаше такъв пример със сайт сложил брояча им по страниците си, или какво точно беше, но резултата бе, че излизаше в класацията първи, говоря за категорията, в която си е аднал сайта. ;)
 
Re: От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Новият дизайн е доста ш и р о к.
Появява ми се страничен скрол, който трябва да използвам, за да видя всичко след графата уникални. Резолюцията на монитора ми е 1024 х 768.

Крайно време е да помислиш за нов монитор :p
 
Само не разбрах каква е идеята класацията да се казва топ100, а урл адреса да е топ101 :Д
 
Абе не знам, ама само на мен ли ми липсва нещо много важно - БРОЯЧА? Това което виждам в момента е снифър в реално време, а не брояч.
Нещо като статистика за предния ден, за седмицата, за месеца?
 
От: Re: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Абе не знам, ама само на мен ли ми липсва нещо много важно - БРОЯЧА? Това което виждам в момента е снифър в реално време, а не брояч.
Нещо като статистика за предния ден, за седмицата, за месеца?

Е има де, просто не са активни.
Код:
http://www.tyxo.bg/dash.do?id=4970

Oбщо взето дизайна хубав и ако човек не му трябват сложните схеми на по-детайлните броячи, а иска да си гледа статистиката просто за да знае на колко уникални е си е добър.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Аз ще използвам tyxo.bg, ако покрият следните мои изисквания, обобщени на тази снимка и няколко други, описани по-долу.

1. От страницата с таблото да се показват всички посетители (+ карта на света, както на снимката по-горе), които в рамките на 5 минути са посетили сайта с подробна информация за тях.
1.1 IP адрес.
1.2 Град.
1.3 Държава + флага ѝ (по-добре да има флаг, за да не се затормозяват хората да четат на всеки посетител държавата).
1.4 Версия браузъра, операционна система.
1.5 Резолюция на екрана.
1.6 Състояние на JavaScript-а 9вкл. или изкл.).
1.7 В коя страница се намира.
1.8 Колко време е в сайта.
1.9 Колко страници е прегледал.
2. В един профил да могат да се добавят повече от един уебсайт.
3. Мисля, че е ясно, че трябват и нови картинки със статистиките, които да покажат, че tyxo.bg върви напред.
4. Подробна информация за посещения от търсачки.
4.1 Дата и час на посещението.
4.2 Търсачка.
4.3 Ключова дума от търсенето.
4.4 Посетена страница.
4.5 + изискванията от точка 1.
5. Подробна информация за референциите.
5.1 Уебсайт, от който идва посещението.
5.2 Дата и час на посещението.
5.3 Посетена страница.
5.4 + изискванията от точка 1.

И за други неща не мога да се сетя. Аз лично от тези се интересувам най-много.
 
От: От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Аз ще използвам tyxo.bg, ако покрият следните мои изисквания, обобщени на тази снимка и няколко други, описани по-долу.

като имаш толкова много претенции, ползвай този същия или GA

tyxo е по-добре да си остане по-опростен
сегашните опции които са представили ако работят без грешка - ще е идеален броя.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Google Analitycs се обновява на всеки 24 часа, а tyxo.bg ще има преглеждане на статистиките в реално време, което изключително много ме интересува и с удоволствие ще го ползвам, ако покрият поне няколко от изискванията ми. Сигурен съм, че още хора биха искали да има някои от тези неща, които споменах в по-горното си мнение.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Аналитикса не се обновява на 24часа а непрекъснато - отделен въпрос е че данните които дава са с около 2 часа закъснение
 

Горе