Положението по пътищата

Още нещо важно за "бързите" шофьори:

8352309s.jpg
 
От: Положението по пътищата

Въртя по 50000 на година и смених поне градско колата с колело. В райноте без деневилация се придвижвам по бързо и не хабя нерви. Препоръчвам
 
Re: От: Положението по пътищата

Въртя по 50000 на година и смених поне градско колата с колело. В райноте без деневилация се придвижвам по бързо и не хабя нерви. Препоръчвам

Здравей и добре дошъл. Как се справящ със страха някой да не те бутне, защото да си го признаем, много некадърни шоферчета има. А другите са агресивни с комплекси. :) Мен само това ме притеснява, иначе съм си харесал едно колело, с което да се движа. Много ми допада идеята, еко е, не изисква никакви пари, и най-вече дава тонус и здраве. Макар, че не съм много сигурен за последното, заради това, че столицата ни е супер мръсна и по улиците, по които се движим и ние, карат коли на над 15 години, което сами разбирате е мега вредно. едно време карах в града много колело и така се предвижвах супер бързо и можех навсякъде да се пласирам и като минаване през маршрути и като паркомясто, даже нямаше толкова много веолей. Но сега е много по-кофти.
 
От: Положението по пътищата

Ревльовци, как са зелените релси?
според мен по-добре не може да изглеждат... :drama:
 
От: Положението по пътищата

Ревльовци, как са зелените релси?
според мен по-добре не може да изглеждат... :drama:
Дай снимки.
 
От: Положението по пътищата

Новинки - снимки от новооткрития бул. Малинов

Пропадания на асфалта, пропадания на тротоарите, супер смешно че са забравили връзка за хората от МЛ2 и сега се налага да разбиват. Рампата на ония подлез е покъртителна, всичко е покъртително. Смятайте, че след две години всичко ще е леш.
 
Re: От: Положението по пътищата

Новинки - снимки от новооткрития бул. Малинов

Пропадания на асфалта, пропадания на тротоарите, супер смешно че са забравили връзка за хората от МЛ2 и сега се налага да разбиват. Рампата на ония подлез е покъртителна, всичко е покъртително. Смятайте, че след две години всичко ще е леш.

Това е класика. Аз дори не знам защо Лъвов мост два пъти го правиха. Веднъж метро, после кръгово. Логика никаква. :)
 
От: Положението по пътищата

12003254_1643507312600610_5032019684306354055_n.jpg


Интересно, как се сяда на тая пейка :shock: И защо даге не е под навеса?
 
Re: От: Положението по пътищата

12003254_1643507312600610_5032019684306354055_n.jpg


Интересно, как се сяда на тая пейка :shock: И защо даге не е под навеса?
За да може като се юрне някое бабе в последния момент за автобуса да се размаже на стъклото. Сигурен съм, че някъде има и това инсталирана камера за този кадър. :)
 
От: Положението по пътищата

Вероятно са завинтили анкерите за захващане на пейката към бетона предварително, преди да се намери точното място за навеса и понеже не им се преработвало са го зарязали така проблема, за да се приключи участъка в срок:)
 
От: От: Положението по пътищата

Вероятно са завинтили анкерите за захващане на пейката към бетона предварително, преди да се намери точното място за навеса и понеже не им се преработвало са го зарязали така проблема, за да се приключи участъка в срок:)
Това се прави редовно. Първо го правят бързичко, после се сещат, че трябва да се слагат разни неща от пътнат инфраструктура, например спирките за градския транспорт. Така се е получило и в случая, пейката 100% е хваната с болтове към фундамента. Просто работата се възглага на тотални олигофрени и няма никакъв контрол.

Виж например това. Ще ми е интересно да видя как се слиза с инвалидна количка или пък как се качва. Толкова ли е трудно се сетиш, че трябва да има парапет, за който да се хване изкачващия се? Забележи на какво разстояние са релсите от стената, въобще някой го е проектирал с гъза си. И все още има хора, които ми твърдят че било важно, че се прави нещо. Е, като виждам такива неща, какво да ми е мнението?

12032127_1643507279267280_3366284431612398644_n.jpg
 
От: От: Положението по пътищата

Дай снимки.

що аз да давам?
доколкото си спомням, ти беше поел ангажимент...

Вероятно са завинтили анкерите за захващане на пейката към бетона предварително, преди да се намери точното място за навеса и понеже не им се преработвало са го зарязали така проблема, за да се приключи участъка в срок:)

От снимката се вижда, че по спирката има още довършителни работи. Така, че едва ли ще оставят и пейката... ама нищо, дай да плюем - като за последно, като я махнат ще намерим нещо друго (както стана с релсите).
 
От: Положението по пътищата

Ако бъркаш вземи смени професията си, махни тия форумни обзалагания :lol:
 
От: От: От: Положението по пътищата

От снимката се вижда, че по спирката има още довършителни работи. Така, че едва ли ще оставят и пейката... ама нищо, дай да плюем - като за последно, като я махнат ще намерим нещо друго (както стана с релсите).
Нямам път към оная част на града.

За другото, отново слабоумно мнение. Ами да, дай да плюем. Ама щели да го оправят. Въобще самият факт, че това нещо съществува е показателен за нивото на организацията на проекта. А за парапета какво ще кажеш и него ли ще оправят?
 

Горе