Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

uni-web

Well-Known Member
Преди малко станах свидетел на поредното кощунство срещу Българите и произволо на глупашкото и мутренско управление на БУДА. Видях как лежат маса хора с кървави рани по земята. Това нормално ли е ми кажете? Едното момиче беше изпаднало в безсъзнание?

Ако още някой ми каже в форума Бойко няма вина лепя червено по дефоулт!!!! Писна ми от тоя глупак и неговите поддръжници!!!!!
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Вие къкво си мислите, че това е решение на полицаите да бият?? просто някой вече е много разтревожен за поста си ... ии предприема крайните си мерки.. който този път ще му играят лош коз..
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Събирането на много хора на едно място (тълпа) е изключително примитивен начин за изразяване на протест и/или гражданска позиция.

На такива събития идват разни хулигани, които се забавляват като се закачат с полицията.

Как да се протестира и защо? Кой (искаме да) страда от протестите?
 
От: От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Вие къкво си мислите, че това е решение на полицаите да бият?? просто някой вече е много разтревожен за поста си ... ии предприема крайните си мерки.. който този път ще му играят лош коз..

Напълно съгласен, само, че никак не ми беше приятно да гледам пребити хора и с кървави улици жалко, че няма как да съм там.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Събирането на много хора на едно място (тълпа) е изключително примитивен начин за изразяване на протест и/или гражданска позиция.

На такива събития идват разни хулигани, които се забавляват като се закачат с полицията.

Как да се протестира и защо? Кой (искаме да) страда от протестите?

Хепи, протестите бяха на много места, явно не си гледал накрая двете групи ама само двете се обединиха и стана цирка. :(
 
От: От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Напълно съгласен, само, че никак не ми беше приятно да гледам пребити хора и с кървави улици жалко, че няма как да съм там.

a видя ли, че полицаите отстъпваха няколко пъти?
срещу тях летяха бомбички и други

тези провокатори са тъпаци или ако не са тъпи - то със сиг са платени
 
От: От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

a видя ли, че полицаите отстъпваха няколко пъти?
срещу тях летяха бомбички и други

тези провокатори са тъпаци или ако не са тъпи - то със сиг са платени

Братле да видях, ама не видях един полицай който да лежи на земята окървавен, ти видя ли?
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

По принцип има достатъчно тъпи хора, не е нужно някой да плаща за да се правят едни хора на тъпи, природно тъпите хора са в достатъчно количество.

Надявам се тези, които са пребити да са виновните за безредиците, но е малко вероятно - обикновено пострадали от полицейското насилие са невинните, а виновните се измъкват.

Чак почвам да си мисля за теории на конспирацията как има уговорка полицаите да бият невинните за да се злепостави Б.Б.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Хепи, протестите бяха на много места, явно не си гледал накрая двете групи ама само двете се обединиха и стана цирка. :(

Аз говоря за протестите по принцип. Тази форма на протест (събирането на материалните тела на много хора в една област от времепространството - подобно на стадо овце) е примитивен начин да се протестира и изразява гражданска позиция. Все едно да се праща вестоносец до съседното село вместо да се прати SMS или e-mail.
 
От: От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Братле да видях, ама не видях един полицай който да лежи на земята окървавен, ти видя ли?

ами ако не са със щитове и каски - ще има :)
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

По принцип има достатъчно тъпи хора, не е нужно някой да плаща за да се правят едни хора на тъпи, природно тъпите хора са в достатъчно количество.

Надявам се тези, които са пребити да са виновните за безредиците, но е малко вероятно - обикновено пострадали от полицейското насилие са невинните, а виновните се измъкват.

Чак почвам да си мисля за теории на конспирацията как има уговорка полицаите да бият невинните за да се злепостави Б.Б.

Ти сериозно ли? Как можа да си го помислиш? Тоя тиквеник не ти ли доказа за близо 4 години че не струва, че няма грам мозък в главата? Ако искаш да те командва и да решава зареди теб някой малоумник дай да ги спрем протестите?
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Според мен ранените са пострадали при масовото отстъпление след атаката на полицията. Тя пък от своя страна е била провокирана от бомбите, запалените предмети и камъните. Мятали са толкова големи неща срещу тях, че дори има счупени щитове. Смятай за каква сила става въпрос. Полицията е отстъпвала колкото може, но накрая вече е нямало накъде да мърдат и не са имали избор освен да атакуват.
 
От: От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

ами ако не са със щитове и каски - ще има :)

Най-много оцапани, гледах всичко Братле нямаше кой-зае какво от страна на протестиращите.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Според мен ранените са пострадали при масовото отстъпление след атаката на полицията. Тя пък от своя страна е била провокирана от бомбите, запалените предмети и камъните. Мятали са толкова големи неща срещу тях, че дори има счупени щитове. Смятай за каква сила става въпрос. Полицията е отстъпвала колкото може, но накрая вече е нямало накъде да мърдат и не са имали избор освен да атакуват.

Абе не ни говорете глупости, то се видя какво стана. това СПОРЕД ТЕБ си го дръж за себе си - има видео и всичко се видя какво стана.

а хепито се е доказал като български враг - който не обича протестите, директно да ходи към америка там ще го харесат.
/
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

[video=youtube;eNa7ezSfN64]http://www.youtube.com/watch?v=eNa7ezSfN64[/video]
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Ами аз точно на видеото от тази атака видях анонимните мъже в черно, които мятаха огромни камъни по полицаите. Ако бях там и имах бойна палка в ръце щях да им разширя лично аналните отверстия с няколко цола, защото те са виновни за ранените жени и старци.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Хубаво е да се протестира (да се изразява гражданска позиция), но не и по този примитивен начин. Събиране на хора в стадо и сблъсъци с полицията. Това е абсурдно във време когато силната криптография е толкова евтина и достъпна за всички желаещи (подсказка: нелегален референдум с електронен подпис - много по-ефективен от струпване на хора на едно място тип "стадо овце").

Проблемът е, че човешкият материал е некачествен. Изисква се качествен материал за да може демокрацията да носи ползи за хората.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Ами аз точно на видеото от тази атака видях анонимните мъже в черно, които мятаха огромни камъни по полицаите. Ако бях там и имах бойна палка в ръце щях да им разширя лично аналните отверстия с няколко цола, защото те са виновни за ранените жени и старци.

И после щеше да лежиш по затворите.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Като хвърчат камъни по полицаите ще има сцепени глави. Това е ясно. И боя ще е за всички наоколо, не само за провокаторите. Това е реалността навсякъде. И тука и в Гърция и в Германия.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Хубаво е да се протестира (да се изразява гражданска позиция), но не и по този примитивен начин. Събиране на хора в стадо и сблъсъци с полицията. Това е абсурдно във време когато силната криптография е толкова евтина и достъпна за всички желаещи (подсказка: нелегален референдум с електронен подпис - много по-ефективен от струпване на хора на едно място тип "стадо овце").

Проблемът е, че човешкият материал е некачествен. Изисква се качествен материал за да може демокрацията да носи ползи за хората.

Хепи така е, но не мислиш ли, че само на такива "просташки тълпи" им се обръща внимание :wink:
Как беше "вие сте прости и аз съм прост" :D а сега ще е "понеже ние сме прости сега ще изпростееш и ти" :lol:
Или любимото - каквото повикало, такова се обадило :rolleyes: Тоест, управляват ни примитивно, примитивни ще са и реакциите ни. Явно работи :)
 

Горе