РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

http://dnes.dir.bg/news/plamen-oresharski-kabinet-doverie-galap-izbori2013-16791466?nt=4

Най-яростните критици на кабинета са младите - между 18 и 24 г., хората със средно и по-високо образование, както и жителите на София, показва проучване.

Сред критиците му на първо място са младите хора до 24 г. - 62,4%, столичани - 49,1%, и хората със средно и по-високо образование - 50%

Премиерът се ползва с одобрението на само 20% от интервюираните. Това са основно пенсионери, живеещи на село и без образование.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Писането на кирилица е препоръчително, въпреки че ситуацията май по-добре се описва на латиница. :lol: :lol: :lol:


10339589_10202049338981646_3916539256512929978_n.jpg
 

Прикачени файлове

  • 10339589_10202049338981646_3916539256512929978_n.jpg
    10339589_10202049338981646_3916539256512929978_n.jpg
    39.2 KB · Преглеждания: 0
От: РЕЗУЛТАТИТЕ


Нищо лично, но ми става малко смешно как се трепеш да обесняваш колко велики са ГЕРБ, след като всички знаем че нито една водеща партия в България не управлява в полза на народа. Трябва да се промени системата, а не правителството.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Нищо лично, но ми става малко смешно как се трепеш да обесняваш колко велики са ГЕРБ, след като всички знаем че нито една водеща партия в България не управлява в полза на народа. Трябва да се промени системата, а не правителството.

Каква е ползата на народа?

Има 7 милиона българи съм сигурен, че ако ги попиташ всеки ще има поне по 5 мнения за "ползата на народа".

Очевидно нямам как да стане да се удовлетворят всичките мнения за "ползата на народа".
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Айде, и другия гербер се появи :D
 
Имам един въпрос към всички псевдо разбирачи-политолози и явно изявени творци на свободна практика - Нямате ли друга работа, та си чешите езиците с писания, които на никой не му пука за тях. Все едно да си изхвълиш деня или няколко часа от него в кофата. Направо ме кефите всичките в темата. :)

Вземете напишете нещо полезно, ей така, за разнообразие. Само политика. Ще решите проблемите на народа. :) Политиката тук е до Кофата, ако ме усещате какво се опитам да кажа (напиша). ;)

Гербери, комунисти, националисти, бате, сите си прецаквате времето. ;)
 
От: Re: РЕЗУЛТАТИТЕ

Вземете напишете нещо полезно, ей така, за разнообразие. Само политика.

Ти па!

Айде, и другия гербер се появи :D
Това да ти прилича на политическо мнение?

(Ползвам най-близкото попаднало ми)
 
От: Re: От: Re: РЕЗУЛТАТИТЕ

Еми така де, само глупости. Кои от кои по-тъпи. :)
Абе хубаво си е да има някаква дискусия на тема политика, но си прав. Наистина тези заяждания стават малко досадни. Всяка тема, която отворя, само обиди и караници..
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

На това ли му викаш лесен начин? Не прочете ли изречението предложенията да са реалистични, а не в сферата на фантастиката. Дай нещо реално, което би могло да се случи поне в рамките докато сме живи тук пишештите.

Задължително гласуване е решението. В момента гласува твърдия електорат на партиите. Много хора не са достатъчно мотивирани да отидат да гласуват, защото всички са боклуци- това е и моето мнение. Много пъти съм гласувала преди- обикновено за ВМРО. Никога не могат да достигнат прага, за да влязат в парламента, така че моят глас е разпределен точно за хората, на които не вярвам. За какво да гласувам изобщо?! Но... ако има задължително гласуване, всички хора като мен, които не гласуват, защото харесват малка партия и на този етап, такава малка партия няма шанс, ще пуснат своята бюлетина. При повече гласоподаватели, настоящото статукво ще падне. Наистина ще ни управляват тези, които искаме да ни управляват.
А относно това, кой е победил на изборите- сравнявайте евроизбори с евроизбори, а не евроизбори с парламентарни избори. Освен това, трябва да се види колко Човека отговарят на този вот, а не какъв е процента. Та нали ако гласуват днес 100 гласоподаватели, а утре 20 гласоподаватели има разлика. Дори и процентите да са по-високи или по-ниски е важно, колко хора реално са избрали тази партия.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Каква е ползата на народа?

Има 7 милиона българи съм сигурен, че ако ги попиташ всеки ще има поне по 5 мнения за "ползата на народа".

Очевидно нямам как да стане да се удовлетворят всичките мнения за "ползата на народа".

Я виж, открихме и друг проблем, нямаме ясни национални интереси, няма ясна посока, накъдето да искаме да се развием.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Я виж, открихме и друг проблем, нямаме ясни национални интереси, няма ясна посока, накъдето да искаме да се развием.


Не мога да кажа, че е проблем.

Аз имам ясно изразени виждания и съответно гласувам за тази партия, която поне евентуално може да осъществи част от тях, щото сега да искаме всичко да е наред - просто няма как.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

"Цялата политическа борба в която и да е държава, се води само между евреи. Затова че са умни ли? Не, но затова че организирани и че са много. Затова че са навсякъде – явни, полутайни и замаскирани, порусначени и поамериканчени. Всички политически партии се управляват от евреи, но това не означава разногласие между евреите. Това е обикновен трик, в резултат на който, някой от тях, при всички случаи, ще дойде на власт. Всички профсъюзи са завладяни от евреи, при което същите се явяват и банкери, и капиталисти. Ще кажете, че това е против теорията,
и че профсъюзите трябва да се борят с капиталистите. Така евреите ви обясняват. А на практика, и еврейските банкери, и еврейските профсъюзни босове, грабят християнските народи, от двете страни."
Виктор Марсден 'Евреите в Русия' - писана 1918 г.

Колкото и да се пънете да хвалите едните или другите това е много вярно.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

За жалост да....
Виктор Марсден 'Евреите в Русия' - писана 1918 г.

Колкото и да се пънете да хвалите едните или другите това е много вярно.
 
Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ


Хахаха, това е добро. То и без да гласуваме за старото, то ще си купи гласовете. :) За какво мислите, че социалните служби са пълни с "социално слаби", за да не им изчезне ректората. :) Във всичко безсмислено, което се случва има идея. Лошото е, че никога не е била в интереса на едно развиващо се общество.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Писането на кирилица е препоръчително, въпреки че ситуацията май по-добре се описва на латиница. :lol: :lol: :lol:


10339589_10202049338981646_3916539256512929978_n.jpg

:lol: хахаха така им се пада на БСП!!!
 

Горе