Световно първенство - Русия 2018

Кой ще спечели Световното първенство?

  • Аржентина

    Votes: 3 7.5%
  • Бразилия

    Votes: 2 5.0%
  • Франция

    Votes: 7 17.5%
  • Германия

    Votes: 10 25.0%
  • Испания

    Votes: 6 15.0%
  • Португалия

    Votes: 0 0.0%
  • Англия

    Votes: 2 5.0%
  • Белгия

    Votes: 3 7.5%
  • Друг (посочете кой)

    Votes: 7 17.5%

  • Общо гласове
    40
Тц-тц-тц... Тва феновете на говеждия отбор са злобно племе. ЦСКА за разлика от сборното им съставче не е държавна доктрина, а се бори сам срещу целия държавно-бюрократичен апарат, и пак има повече успехи. Ай със здраве. :)
По темата: Освен Хърватия нямам фаворит. Който и от останалите да вземе купата, все ще ме е яд.
:D:D:D
Създаден с указ на ЦК на БКП и закрит на 9 септември преди две години, след завличане на държавата с 30 милиона /дългове/, които ще плащат - ти, родителите ти, приятелите ти и всички работоспособни българи. Същите тези сме плащали заплатите на държавното отроче, за да може да жъне някакви успехи. Много случайно след 89-та секват тия успехи, бре... В момента ЦДНА няма и всички, които вярват в обратното мога да припознаят и сдатат задните си части на някой подобен на ГГ, обещаващ им тенекии и вечна слава. :eek:
 
Аз бих си премълчал, при отсъствието на аргументи. :D
Така стои по-добре:



:D

Да ти пусна тате, да видиш каква аргументация вади. Аз поне не наричам опонентите ''говеда", а само отбора. :D:D:D
 
Хайдеее, отиде темата за Световното.

Иначе за мен Франция или Белгия трябва да спечелят, защото си го заслужиха. Другият поток беше извънредно слаб.
 
Да ти пусна тате, да видиш каква аргументация вади. Аз поне не наричам опонентите ''говеда", а само отбора. :D:D:D
Разбирачи на всякакви теми най-обичаме. Разбирачи от футбол, политика, алхимия, жени, коли - бол. Щом ги нарича говеда, на пребоядисаните, докато имаха отбор им викаха "прасета". Много се впечатляваш, хаха.
 
200.gif
 
Аз казах ли ви, че Ю. Корея ще е на финала, ама не вервате.
 
В неделя ставам хърватин за един ден :D
Ако франция вземе тенекията, ще станешли алжирец:D
 
Трябваше и Белгия да е на финала поне да видим нов световен шампион на 100%.
А руснаците бяха баси якото изживяване. Жалко, че отпаднаха. Е, разбира се голямата ми болка са Аржентина.
 
Аржентина, Германия, Испания, Португалия, Италия (въпреки, че не бяха), Бразилия, от много време не са отбори лидери. Да, първенствата в тези държави са на много високо ниво, но тук вече е различно. А ние освен да се радваме за чуждите успехи, май нищо друго не ни остава. Скоро идва Европейски, сигурен съм, че хората от сега си мислят за отбор, който да подкрепят и там. Който не е нашия. :)
 
Е как да не са лидери, като навсякъде първенствата са съставени главно от футболисти от тия националности, които са твърди титуляри за отборите си? Кои са лидерите?
 
kpetrov Руснаците били яко изживяване? Най-големия анти-футбол беше от тяхна страна. И измислена дузпа срещу Испания. Добре, че отпаднаха!
 
Не разбирам много от футбол, но лидери няма, вече гледам постоянно "изненади" по европейски, световни. Лидерите не са това, което бяха. Преди да речем няколко години се знаеше, че остане ли Бразилия срещу Гърция, или Германия срещу Дания....горе долу нямаше изненади. Сега малките отбори от не толкова големи държави (изключвам нас и още някакви, които много много не са подготвени за такъв футбол) успяват не само да се опрат на големите уж лидери, но и да ги побеждават. Мисълта ми е, че вече на това световно имаме един лидер, който е Франция, но Хърватия - някой би ли дал прогноза за тях. :)
 
Хърватите бяха по-силни на всяка позиция от Англия. Факт. Младостта не може да бори опита, или поне не се случи и този път. Обърнаха ги в 120 минутен мач, какъвто хърватите играха още 2 пъти преди това.
Има класи и те са ясно изразени. Просто има едни отбори, които се учат да играят катеначо - всички отзад и 2-3 контри в мача, от които при една, ако се получи гол - супер, ако не се получи - продължения, лежане и чакане на рулетката, наречена дузпи. Когато се срещнат два отворени отбора, всичко е коренно различно и е наслада за окото да се гледат такива двубои. За жалост вече масово се практикува катеначото или накратко казано - "отзад за 0:0, напред каквото стане". И все пак мен ми пълнят окото мачове, в които със зъби и нокти значително по-слабите си бранят точката и понякога им се отплаща.
 
Аржентина, Германия, Испания, Португалия, Италия (въпреки, че не бяха), Бразилия, от много време не са отбори лидери. Да, първенствата в тези държави са на много високо ниво, но тук вече е различно. А ние освен да се радваме за чуждите успехи, май нищо друго не ни остава. Скоро идва Европейски, сигурен съм, че хората от сега си мислят за отбор, който да подкрепят и там. Който не е нашия. :)

Друг е въпросът, защо от всички балкански страни, България има най-слабият футбол. В момента сигурно дори от Македония не сме по-силни. Да не говорим, разбира се, за държави като Хърватия, Турция, Сърбия, Босна, Гърция, Румъния и Словения, които ще ни смачкат без да се напрягат много.
 
Друг е въпросът, защо от всички балкански страни, България има най-слабият футбол. В момента сигурно дори от Македония не сме по-силни. Да не говорим, разбира се, за държави като Хърватия, Турция, Сърбия, Босна, Гърция, Румъния и Словения, които ще ни смачкат без да се напрягат много.

Като цяло футбола до една или друга степен е отражение и на това какво е в държавата. Както всичко. Ние ще продължаваме да сме така много време, ако не се направи чистка в БФС и по други губещи звена. Сещам се за 2-3ма футболисти, които знам, че нещо става от тях, за другите - ПЛАЧА. Единият е Бербатов....да си го видял него да мята салфетки в някоя чалготека, човекът седи на терена постоянно, не е като нашите пияници. Много велики в бг първенството, а като излязат в Европа и след 2-3тия мач се прибират. Нали, изключение прави Лудогорец, но там се наливат пари, не можем да го вземем за добър пример.

Чак се чудя какви са тия хора с нулев социален живот, които са седнали да гледат българското първенство, че някои дори и са някакви ултраси. Чудя се защо и как така ги е подминала еволюцията. Вчера седнах с един приятел да пийнем по нещо в едно заведение. И собственика извади телевизор....викам си "Супер, ще гледаме малкия финал....". После се сетих, че не се играе сега....Пусна ни ЦСКА с още някакви пияници. Викам си, този може ли да ни занимава с тия глупендери....да, верно....световно е, всички малко или много са на футболна вълна, ама чак пък така рязко да ни приземи в тиняка, може ли такова нещо. :)
 

Горе