Спечели книга на Юли Тонкин с автограф от автора!

Е, мадам ти като жена кажи не е ли така, ако си мераклийка на някой, хич няма да ти дреме къде ще ти бърка под полата

Мосю, донякъде сте прав, но само донякъде. Аз също не си падам по горските преживявания, особено по палатковото лагеруване и разбирам донякъде обекта на кирчовото ухажване. Може би не трябва окончателно да я отписваме... :)
 
nandi right now:
indianapolis-cheerleader.gif

Вътрешно да, но външно се владея напълно. ;)
 
Кирчо да я покани на гала вечеря с преспиване в най-убавия градски хотел и то ще си покаже...
 
Кирчо да я покани на гала вечеря с преспиване в най-убавия градски хотел и то ще си покаже...
Ако не му посочи тарифа, She's a keeper. :D

Пак неуместно включване от моя страна. Сори, Кире. :)
За да не бъде нахалост включването ми, да запитам: някой записа ли се вече за книгата? Хубаво би било след вземането и прочитането ѝ да сподели, как тя е спомогнала за неговото личностно и бизнес развитие. :)
 
Браво Нанди, разбираш ги тактиките. Лично аз съм на принципа да работя винаги с най-мотивираните. А най-мотивираните се селектират винаги така. Кво да направиш, професионално изкривяване.
 
Лично аз съм на принципа да работя винаги с най-мотивираните. А най-мотивираните се селектират винаги така. Кво да направиш, професионално изкривяване.

monday-motivate-92.jpg
 
@Saviour - да, аз също не харесвам изгнили ябълки. Инак къде точно ги видя? Не харесваш Юли ли? Той не пречи никому. Или не харесваш мен? Аз също не преча никому.

@tanipo - в рамките на месец и половина през операционната маса минаха двете ми баби (рак и камъни в бъбреците), майка ми (миома) и баща ми (мастно образувание).
Тъй че изведнъж си припомних колко ценно е то, здравето. Желая ти да бъдеш здрав! Всички останали дребни закачки във форума са без значение за мен, вярвам и за теб.

А колкото до стойността - на едно място Сет Годин казва: "Не харесваш тази торта? Няма проблем. И без това не беше за теб." Разбираш ли, целевата група е друга. Ти може и да не харесваш онова, което човекът върши, не си длъжен, разбира се, ала 2500 човека, отишли на семинара, го харесват, и на тях им е полезно. Впрочем около 20 човека се включиха в играта досега, а почти не съм я промотирал, като изключим фирмената страница, тук и мейл абонатите. Явно на тях човекът им дава стойност.

@nandibandi - хаха, благодаря.
Колкото до момичето - не съм тръгнал да ѝ се натискам. Откровено казано в момента не ми се занимава.

@CTAH - поогледай 3-4 произволни видеа, някои кратички. Кой знае, току-виж си открил нещо съдържателно там.

Хайде да се поздравим по случай втори юни - честит Ден на Ботев!

Кико
 
@Saviour - да, аз също не харесвам изгнили ябълки. Инак къде точно ги видя? Не харесваш Юли ли? Той не пречи никому. Или не харесваш мен? Аз също не преча никому.

@tanipo - в рамките на месец и половина през операционната маса минаха двете ми баби (рак и камъни в бъбреците), майка ми (миома) и баща ми (мастно образувание).
Тъй че изведнъж си припомних колко ценно е то, здравето. Желая ти да бъдеш здрав! Всички останали дребни закачки във форума са без значение за мен, вярвам и за теб.

А колкото до стойността - на едно място Сет Годин казва: "Не харесваш тази торта? Няма проблем. И без това не беше за теб." Разбираш ли, целевата група е друга. Ти може и да не харесваш онова, което човекът върши, не си длъжен, разбира се, ала 2500 човека, отишли на семинара, го харесват, и на тях им е полезно. Впрочем около 20 човека се включиха в играта досега, а почти не съм я промотирал, като изключим фирмената страница, тук и мейл абонатите. Явно на тях човекът им дава стойност.

@nandibandi - хаха, благодаря.
Колкото до момичето - не съм тръгнал да ѝ се натискам. Откровено казано в момента не ми се занимава.

@CTAH - поогледай 3-4 произволни видеа, някои кратички. Кой знае, току-виж си открил нещо съдържателно там.

Хайде да се поздравим по случай втори юни - честит Ден на Ботев!

Кико

Струва ми се, че не ми следиш мисълта. Имах предвид изгнилите послания.
 
Момче пак ми прозвучаха пожеланията ти за здраве като заплаха. Направо си те визуализирах като лорд Варис седящ в сянка и пожелаващ ми да съм жив и здрав. Дай по живо. Ясно, че здравето е най-важно и всички друго са отпадъци.

Относно момичето, не си губи времето, не става въпрос дали и се натискаш или не, няма нужда да заемаш стоическа позиция, ти си на двайсе и организма и съзнанието си иска своето, природата играе номера - искаш тая, оная, ама цялата работа свързана с реализацията е количествена игра, щото качеството е горе долу едно и също. За да си над нещата има неща за които трябва да се погрижиш, които са под нещата. Не можеш да го играеш над нещата без това, защото е просто поза.

Относно Юли, които най-вероятно е Юлиан, ама нали Антъни и той е Тони....та така, нищо лошо не съм казал, просто очевидното, ясно че не съм му целевата група, ама тогава изниква въпроса що го пускаш в тоя форум?
 
@Saviour - усетих те, че имаш предвид тъкмо изгнилите послания, ама нали и форум и някои работи в чата по-трудно се разбират.
@tanipo - о, момче, не са заплаха. Да, всичко друго е отпадъци.
Пускам го в този форум, защото тук са регистрирани и други хора, освен нас двамата. И зная, че някои от тези хора са заинтересовани от тази тема.

Дано и това не прозвучи двузначно - хубав ден на всички!
Кико
 
Добре, как ще класифицираш целевата група тогава, моля да я опишеш? Също така да пишеш и твоята целева група и как си решил да правиш тази кроспромоция, ще ми е интересно да почерпя опит от колега предприемач.
 
Добре, как ще класифицираш целевата група тогава, моля да я опишеш? Също така да пишеш и твоята целева група и как си решил да правиш тази кроспромоция, ще ми е интересно да почерпя опит от колега предприемач.

Целевата група на Юли и Тони са хора, които не са постигнали потенциала си в една или повече сфери на живота - кариера/бизнес, финанси, здраве, семейство, социален живот, духовност и т.н., тоест целевата група включва почти всички хора. Щом ти си отличник във всички сфери, поздравления. :)

Не съм видял Юли да дава съвети на чиста бизнес тематика, по-скоро се ограничава до развитието на отделните личности в един бизнес.
 
Добре, как ще класифицираш целевата група тогава, моля да я опишеш? Също така да пишеш и твоята целева група и как си решил да правиш тази кроспромоция, ще ми е интересно да почерпя опит от колега предприемач.
Нужно е да чуеш началото аз съм еди кой си с най-големите семирани по личностно развитие - това е таргет личностно, не бизнес. Сега ми прави впечатление отива и на продажби, което е изключително силна ниша в БГ, а за мен това е може би едно от най-важните умения(топ 3), които всеки, човек трябва има.
 
Последно редактирано:
Атакер, говориш глупости. Съвети за семейството може да ми дава Кали - която е с 3 различни деца от 3 брака, убеден съм, че нейните са по ценни. Забележката ти дали съм отличник или не отива на заяждане. Никой не е отличник включително и Юлиан/Юлиян. Аз нямам нужда някой да ми дава на готово изводи, чета, гледам и сам си ги правя. А, когато искам да почерпя опит се интересувам главно от разни тънкости, които може да ми каже само човек минал по определен път.
 
Атакер, говориш глупости. Съвети за семейството може да ми дава Кали - която е с 3 различни деца от 3 брака, убеден съм, че нейните са по ценни. Забележката ти дали съм отличник или не отива на заяждане. Никой не е отличник включително и Юлиан/Юлиян. Аз нямам нужда някой да ми дава на готово изводи, чета, гледам и сам си ги правя. А, когато искам да почерпя опит се интересувам главно от разни тънкости, които може да ми каже само човек минал по определен път.

Не съм целял да се заяждам, това с поздравленията не беше ирония - наистина сърдечно те поздравявам, ако успяваш да държиш високо ниво във всяко отношение.

Не мога да коментирам доколко жена с няколко развода е благонадежден източник на информация относно семейството, но във всички случаи Юлиан и Тони препоръчват да се слушат хора, успели в своите сфери, а ако може да си намерим успели лични ментори - още по-добре. Не следвам Юли особено много, но мога да кажа за Тони, че основните му продукти се въртят около темата за начина на работа на човешкия мозък - защо правим това или онова, как да го променим, как емоциите ни влияят и как да ги контролираме и т.н. Както виждаш тематиката не е толкова "как да имам по-добри отношения със семейството", а по-скоро "как да постигна максимума във всичко, което правя". Ако ти си запознат с тези неща от други автори или от личен опит - това е чудесно и няма абсолютно нищо лошо в това.

Честно казано, не виждам противоречие между твоята теза и моята. Казваме едно и също, но по различен начин.
 
ОК, не се заяждаме. Обаче защо да не взема съвети от Кали, убеден съм, че мога да отсея нещо и то на база опит, а не на база теории и логично звучащи неща, защото както казва маршал фон Молтке - Никой план не оцелява при сблъсък с бойното поле, а именно за мен е много по полезно да видя в реалност как работят някакви неща. Нищо не работи като по филмите. Повечето от тези съвети и системи не работят. Например имаш гадна колежка на работа, прочиташ съвети обаче някак си не става. За мен тая работа с продуктивити гурутата е тип професия като тая на журналята. редовен номер е хора които досег са нямали с нещо да пишат обширни статии. В заключение бих се доверил на някой за определен нишов проблем ако го е преживял лично. За мен да продават тия съвети е все едно да продават пясъка по морето. Безплатно достъпен за всички. Който има акъл ще отиде и ще си напълни кофичката без пари, а който е идиот и от магазина да си купи чувалче, ще си го сложи в сито да си го носи у дома и докато стигне няма да има нищо.
 
В сащ това което прави юли е мн разпространено - т.е. не е уникално явление за България... със сигурност има хора на които им "действат" такива приказки... това, че на вас не действат, не означава, че на други също не действат.
Следователно дискусията е безсмислена.
 
@nortrant - съгласен съм с всяка буква!

***
@tanipo - просто хората сме различни. Едни харесват такъв тип неща, а други ги смятат за безсмислици. Ако не ти харесва тази торта, няма проблем, и без това не е за теб. Твоята торта е друга.
 
Коя е моята торта? Що не ми помогнеш да намеря себе си? Но, за мен е важно, че Нанди ми харесва постовете :).
 

Горе