Списък на всички SEO гурута в България

bgkulinar, бате не му се вприагай - той си е провокатор по природа. Сега всеки да тръгне да си показва постиженията ли. Сори, но аз не мился да му се връзвам. Пък и той няма да го направи така че няма какво да говоря повече. :wink:
 
Най-малко съм искал bgkulinar да ми се връзва, щото не се съмнявам изобщо в способностите му в SEO. Жалко е обаче че има толкова много хора които се мислят за експерти, а всъщност няма какво да покажат.
 
мисля че не е морално един вид да пиша адресите на сайтовете защото все пак са проекти на фирмата в която работя и не мисля че от морална гледна точка имам право да си приписвам такива заслуги.. като се появят първите подобни постижения с лични проекти може да пусна вече.
 
AxCx тролиш по малко да става лафчето лошо няма :)

Форума не ти ли харесва как е направен идеите НЕ са само мои НО съм избрал уникална комбинация от такива и това си е моята комбинация :) Така че, ако имаш конструктивно предложение как може да стане по-добре го постни в нова тема ще го обсъдим винаги съм готов да обсъждаме конструктивни предложения :) Така се печели уважение по форуми.... :|
 
Не се връзвам, хваля се. Съгласен съм, че ако се занимаваш със СЕО трябва да си покажеш портфолиото. Скоро ще дам точно инфо за всеки сайт поотделно, брой посещения, по какви ключови думи се класира, какви методи са използвани за СЕО и т.н. Нямам нищо за криене (е, почти нищо).
 
AxCx каза:
Може ли всеки от гурутата да покаже по един добре оптимизиран от него сайт ? Би било много интересно.

Нещо не схванах, нали в списъка присъстват вече някакви сайтове? Като ти е интересно гледай тях.
 
icakis каза:
AxCx каза:
Може ли всеки от гурутата да покаже по един добре оптимизиран от него сайт ? Би било много интересно.

Нещо не схванах, нали в списъка присъстват вече някакви сайтове? Като ти е интересно гледай тях.

Ами там виждам предимно блогове за SEO :oops:
 
AxCx каза:
icakis каза:
AxCx каза:
Може ли всеки от гурутата да покаже по един добре оптимизиран от него сайт ? Би било много интересно.

Нещо не схванах, нали в списъка присъстват вече някакви сайтове? Като ти е интересно гледай тях.

Ами там виждам предимно блогове за SEO :oops:

Нормално... както да виждаш, като повечето само това имат ;)
Едно е да седиш и да превеждаш другите, друго е да седнеш да си поиграеш сам и да видиш какво ще се получи
 
Колко жалко че гурутата от форума нямат желание да просветят нас невежите като ни покажат някой сайт за пример за SEO. Щеше наистина да е добре да се дискутират елегантни сайтове, дори и с по 10 посетители седмично и PR1, вместо блогове събмитнати в 1500 директории. Ама май наистина всеки само превежда глупостите на Matt Cunt и айде "Аз се занимавам със SEO" ... Ако познаваш числата и знаеш елементарните операции с тях не означава че си математик.
 
може ли се поясниш малко...какво значи сайт за пример ?
Не смятам, че е поради липса на желание, а по-скоро на време. И това гуру мисля, че никои не може да се нарече така. Все пак действаш в една област, която се мени доста динамично и никой не знае всичко на 100% ... иначе както казва MacTeP-a : SERP-a ще е мой :lol:
 
Нямам предвид сайт за пример, а сайт който да бъде даден за пример когато се обсъжда SEO.
 
AxCx каза:
Колко жалко че гурутата от форума нямат желание да просветят нас невежите като ни покажат някой сайт за пример за SEO. Щеше наистина да е добре да се дискутират елегантни сайтове, дори и с по 10 посетители седмично и PR1, вместо блогове събмитнати в 1500 директории. Ама май наистина всеки само превежда глупостите на Matt Cunt и айде "Аз се занимавам със SEO" ... Ако познаваш числата и знаеш елементарните операции с тях не означава че си математик.

ами изглежда просто повечето от списъка немислят да си губят времето в безмислени спорове към, които провокираш ;)

Аз пример не съм дал, защото немога да кажа че съм специалист, просто се занимавам с това от извесно време.

Дай ти примери да те видим ? Защо искаш само другите да показват ? :lol:
 
пример: www.bulgaria-hotel.com
сайт, които е писан на Майкрософт УОРД :D и после е конвъртнат за HTML. Колкото искаш грешки в кода и неспазване на стандартите.
Но на сайта нищо не му пречи да се класира напред. Вече не се поддържа от към SEO, но преди 2-3 месеца беше в топ5 тук, но нищо не му пречи да се намира тук или тук.
Беше в топ3 за всяка една ключова дума доста време наред, но след като спря да се работи за даден сайт всичко отива на вятъра.
Този пример може да тегли по една м*й*а на всички слухове, че стандартите класирали сайта, помагали при оптимизация и позициониране. Всичко, което може да се чуе за влиянието на w3c стандарти...до сега не съм видял сайт, при който това го бута напред!

Запомнете, че SEO-то не е еднократен процес и всичко иска време, търпение и ресурси. Ако искаш нагоре в класацията, все повече средства са необходими, за да се постигне това. А не както обещават доста хора - 300лв. и първо място в гугъл за една година.
АБСУРД!
 
Най-важното!

Най- важното в крайна сметка е това: както и да го усуквате, каквото и да правите, няма да изкарате сайта на предни позиции БЕЗ ДОБЪР ТЕКСТ! Толкоз!
 
Сигурен ли си ?
Цъкни тука.
Това е обсъждано в www.webmasterbg.org, където мисля си наказан за влизане, или нещо такова (незнам точно).
Ако ми покажеш за първия сайт, които излиза www . hamalite.hit.bg къде в текста му има думата ХАМАЛИ и как излиза на 1во място...та призная на писач :wink:
 
kalin4y каза:
Сигурен ли си ?
Цъкни тука.
Това е обсъждано в www.webmasterbg.org, където мисля си наказан за влизане, или нещо такова (незнам точно).
Ако ми покажеш за първия сайт, които излиза www . hamalite.hit.bg къде в текста му има думата ХАМАЛИ и как излиза на 1во място...та призная на писач :wink:

Подкрепям с 2 ръчички :)
 
kalin4y каза:
пример: www.bulgaria-hotel.com
сайт, които е писан на Майкрософт УОРД :D и после е конвъртнат за HTML. Колкото искаш грешки в кода и неспазване на стандартите.
Но на сайта нищо не му пречи да се класира напред. Вече не се поддържа от към SEO, но преди 2-3 месеца беше в топ5 тук, но нищо не му пречи да се намира тук или тук.
Беше в топ3 за всяка една ключова дума доста време наред, но след като спря да се работи за даден сайт всичко отива на вятъра.
Този пример може да тегли по една м*й*а на всички слухове, че стандартите класирали сайта, помагали при оптимизация и позициониране. Всичко, което може да се чуе за влиянието на w3c стандарти...до сега не съм видял сайт, при който това го бута напред!

Запомнете, че SEO-то не е еднократен процес и всичко иска време, търпение и ресурси. Ако искаш нагоре в класацията, все повече средства са необходими, за да се постигне това. А не както обещават доста хора - 300лв. и първо място в гугъл за една година.
АБСУРД!


Имам един засран до небесата сайт, който се класира в top20 за прословутото bulgaria property във Google, Yahoo и Live (btw мога да кажа, че там се попада доста лесно и не виждам какво всички разправят колко е трудна думата)... ама не мисля, че мога да го дам за пример, защото като onpage SEO е супер куц. Просто така се случиха нещата, че с времето сайта започна доста да се вдига. А това сайт за пример са бахти и глупостите, чесно.
А на пича горе ще му кажа, Matt от известно време даже не си правя труда да го чета, всяка втора дума му е абсолютната лъжа.
Ако искаш да гледаш сайт за пример, виж сайта ми от състезанието, сайт без meta keywords, без meta description и тн... все неща дето всички ми твърдят че имали голямо значение и тн... за мен лично нямат никакво значение.
А това със SEO гурутата е пълна глупост на автора на статията. Мисля че в България само oggin може да се нарече SEO гуру... голяма част от хората описани във въпросни списък даже не се занимават със SEO, просто начина на изработване на въпросния материал е меко казано идиотски и имаше не малко грешки и тн...
btw AxCx много ми е интересно ти няма ли да покажеш нещо? Защото напоследък нещо все да говориш сякаш си супер компетентен в SEO областта, а нищо не сме видели от теб. Или май и ти само си говориш като повечето маняци дето нареждаш?
 

Горе