Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Скоро няма да има PR ъпдейт или поне любимецът на милиони уебмастъри по света Мат Кътс ще бъде изненадан ако такъв бъде пуснат до края на годината.
6635840i.jpg


Доста хора мислят, че PR ще бъде премахнат, защото няма ъпдейт. Това, което става всъщност е, че google просто не предоставят тази информация публично. PR си го има, и се взима под внимание когато става дума за качество на линковете, но само търсачката знае колко точно е той. В това видео, Кътс обяснява защо няма ъпдейт, като основно говори за липсата на приставка за IE и Chrome, което звучи доста несериозно. Той дори намекна, че в един момент google PR toolbar ще изчезне.

Според мен ще се опитат максимално да ни орежат информацията, за да бъде по-трудно да се манипулират резултатите, а също така да се насърчи рекламирането в google. Нека не забравяме какво направиха с аналитикса, уж за по-голяма сигурност на личните данни

източник
 

Прикачени файлове

  • 6635840i.jpg
    6635840i.jpg
    17.4 KB · Преглеждания: 11
От: Тече ПР ъпдейт

Това много гадно, сега новите ми сайтове ще си седят на 0 до края на годината :(
 
От: Тече ПР ъпдейт

Това много гадно, сега новите ми сайтове ще си седят на 0 до края на годината :(

Според мен няма да е до края на годината ами ще е форевър така. Нека не забравяме че все пак, ПР-а на сайта е една от предпоставките за продажба на линкове. ;)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Кътс е тотален лъжец - празнодумковец. Стратегията им е такава ... да смачкат уебмастърите и повече хора да им минат на платената реклама. И си постигат целите доста политически, лъжат и мажат и говорят само хубави неща, но реалността зад думите им е коренно различна
 
От: Тече ПР ъпдейт

Прегледах главните ми сайтове няма мърдане за момента явно все-още не е минал през тях, иначе по графиката за мен явно си личи, че най-после са го пуснали. :)

Тия дни най висока активност от 8 месеца насам. Дали пък няма да мине сега?

П.С. На Кътс аз не вярвам. Каквото е казал винаги обратно става.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Явно му е лошо пиянството. :D
Аз имам domain authority 33 и 1100 линкове и съм си на PR0... тоя google е пиян...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Аз имам domain authority 33 и 1100 линкове и съм си на PR0... тоя google е пиян...


Сигурен ли си че те е минал бота?

При мен за сега 3 сайта - няма промята никъде... Дано да има ъпдейт наистина, че се нервя...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ако, става въпрос за БГ. аз проверих 20 няма ралика за сега, но в БГ., винаги е имало забавяне.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Еми да. Пък и то зосилването е от вчера, пък той ъпдейта трае повечко...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Даммм, ако е пуснат сега промените в БГ. ще са явни чак събота-неделя до понеделник. Тук сме си последната дупка на кавала. :D

Еми да. Пък и то зосилването е от вчера, пък той ъпдейта трае повечко...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Еми така е... Абе важното е да е пуснат... толкова чакахме, няколко дни ще изтърпим.
 
От: Тече ПР ъпдейт

И при мен все още няма раздвижване. Ако обаче тула PageRank prediction е верен, резултатите ще са добри. :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен си стои на нула пейдж ранка, а имам линкове към сайта. Дано да го отчете, ако наистина има ъпдейт
 
От: Тече ПР ъпдейт

Според PageRank Prediction моите трябва да се покачат с по 1-3 единици. Тъкмо след ъпдейта ще се види колко е верен тоя тул. :roll:
 
От: Тече ПР ъпдейт

Кой PageRank Prediction ползвате? Тоя на seomastering ли? При мен уж 4.29 показва а съм си кръгла 0 :) :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Кой PageRank Prediction ползвате? Тоя на seomastering ли? При мен уж 4.29 показва а съм си кръгла 0 :) :)

Да, същия. Затова едва чакам да мине ъпдейта да видим дали в действителност е верен...
 

Горе