Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва да промениш първо постоянните връзки.screen.JPG
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

измислих решение но нз дали е правилно :D

страниците ти сега така ли са: http://site.net/?p=123

ако да, избираш Custom Structure и пишеш: /?p=%post_id%
така не промянш структурата на линковете които вече имаш, но възможността за промяна на имената на страниците в url-ите е на лице
 
Последно редактирано:
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

измислих решение но нз дали е правилно :D

страниците ти сега така ли са: http://site.net/?p=123

ако да, избираш Custom Structure и пишеш: /?p=%post_id%
така не промянш структурата на линковете които вече имаш, но възможността за промяна на имената на страниците в url-ите е на лице

Така ми бъгва целия админ панел:

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/popbg/public_html/gaming-bg.eu/wp-includes/class-wp.php on line 201
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой да е чувал за плъгин за генериране на тагове към публикациите. Автоматично генериране на тагове на база на ключовите думи и най-вече фрази в текста?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Bullblogger, има да, Strictly Auto Tags
Има възможност да го оставиш на самотек или да посочиш до колко думи да са ти таговете
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Bullblogger, има да, Strictly Auto Tags
Има възможност да го оставиш на самотек или да посочиш до колко думи да са ти таговете

Знаеш ли Гошо как гледа на тези автоматични тагове?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

А ти знаеш ли разликата между "Търся ..." и "Коментирайте ..."? :beer:
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

А ти знаеш ли разликата между "Търся ..." и "Коментирайте ..."? :beer:

Мен ми беше интересно дали си го ползвала и дали имаш опит, понеже имам познат с наказания от такива авто тагове. Не съм искал да те нападам или какво и да е било :beer:
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не ползвам ауто тагове.

Доколкото видях, има възможност за кратко време да се набичат доста. Респективно е напълно възможно да има проблеми, ако не се конфигурира както трябва
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли подобен plugin за wordpress (става дума за създаване на страница от въпроси) и ако да бихте ли ми го казали кой е? :)
Благодаря предварително!
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли подобен plugin за wordpress (става дума за създаване на страница от въпроси) и ако да бихте ли ми го казали кой е? :)
Благодаря предварително!

Contact Form 7
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли подобен plugin за wordpress (става дума за създаване на страница от въпроси) и ако да бихте ли ми го казали кой е? :)
Благодаря предварително!

Contact Form 7

А как да добавям различен тип полета (текстови, падащи менюта с възможни отговори и др.)?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има 1 дропдаун "Generate Tag".
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
имам каталог с цени, искам когато се кликне на цената за евентуална поръчка, да препраща към форма с кратко описание на продукта или каталожен номер и съответно купувачът да зададе параметри за доставка ... ето тук един много тъп сайт, но е бърз пример : estestvena-kosa.net, когато натиснеш "купи сега", формата знам как да си направя , въпросът ми е как да взема и катоаложният номер в случаят, размер, цена ?
Благодаря , дано е станало ясно...
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ако допуснем че си постнал в правилния раздел, най-добре се ориентирай към някой e-commerce плъгин. Примерно WooCommerce или Jigoshop.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Спешно ми трябва плъгин. Мога да го опиша като "register to download". Имам една страница на фирмения сайт за даунлоад на пдф документи. Искам това сваляне да става само след регистрация. Има ли начин да се вмъкне подобно нещо само за тези линкове? Някой плъгин, който генерира шорткод, който да сложа на линковете, които искам? Или друго решение?
 

Горе