Уважавай, за да те уважават

От: Уважавай, за да те уважават

Баце то проблема с тях си го направихме ние, иначе да прав си не е труден за решаване, като им орежат привилегиите и ще увиснат.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Аз няма да се учудя ако има някакъв план от преди 20-тина год. за "набавянето" на брой глави за гласове... :?

И още нещо което ме дразни - казват, че проблема с циганите е голям..аз не мисля, че е такъв - проблема не е голям и е лесно решим.
Просто не искат.



не вярвайте в такива глупости.
Няма как да стане до 2016 защото това е след три-четири години.
Ако тенденцията е същата още 50-60 год. - вече може да се говори за нещо подобно.



Какво стана бе?
нали искаше да ги избиваме?
само чакаш наготово (баш като циганите) ...защото така е най-лесно?

АБЕ ГЮТВЕРЕН ХОРИМАГСКИ
НЕ СЕ БИЙ В ГЪРДИТЕ НИКОЙ НЯМА ДА СЕ СЪБЕРЕ ПОД ТВОЙТЕ ЗНАМЕНА
но определени сиганите ще се превъзпитат от такива
лагерите на смъртта
 
Последно редактирано:
От: Уважавай, за да те уважават

Ей сега прокуратурата няма дали да се самосезира? Няма ли деПУТ(КИ)ати, които да кажат, че това оскверняване на български символи. Съдят Мишо шамара за една песен, а това е много по-зле.

Ако някой знае къде трябва да се подаде сигнал да каже - в понеделник отивам.

Тия мангали, мръсни - да им пръснат гъзовете от големи хемороиди
 
От: От: Уважавай, за да те уважават

Това трудно ще стане...как мислиш, че всички ще се обединят зад такава кауза?
нали като не си платиш сметката ще ти пратя мутрите, заеми и други - почват лихви, тока - режат и т.н.
хората нямат пари - ти иксша да с енатоварват повече...

моите искания са по-реални! защото няма да ти навредят на те, нито а мен.
Напротив - ще станем за пример!
Към горните искания забравих да добавя, че е необходима и малка промяна в образователната система.

Не споря, логически твоите искания са по-реални. Инстиктивно е моето мислене - именно Страхът от "мутрите" спира хората да се обединят зад такава кауза. Затова изходът е спорен въпрос и ще е такъв, докато сме подвластни на този страх.

@uni-web
Пете, ако се случи това ще клекне цялата държава.

Именно, това е целта - да клекне и да се изправи с нови сили. ;)

Все още сме на принципа "Разделяй и владей", докато нашите цветнокожи приятели твърдо застават зад мотото: "Обирай и владей" - налице е тяхната законова Неподвластност. Защо? Защото не познават това чувство на страх. Всички действия при тях са инстинктивни. Тук е в сила "ефекта на 100-те маймуни", те са си изградили собствена матрица без закони. Не защитавам позицията им, поради някои вредни навици, но реално погледнато, ако ние продължим да робуваме на властите, скоро няма да сме в истинска България...
 
От: Уважавай, за да те уважават

АБЕ ГЮТВЕРЕН ХОРИМАГСКИ
НЕ СЕ БИЙ В ГЪРДИТЕ НИКОЙ НЯМА ДА СЕ СЪБЕРЕ ПОД ТВОЙТЕ ЗНАМЕНА
но определени сиганите ще се превъзпитат от такива
лагерите на смъртта

От първия ред една дума не разбирам :)
стига си плещил някакви невъзможни неща, в някаква секта ли си...не мога да те разбера

история не ми давай да чета :wink: хубаво е да я знаем - защото не трябва да се повтарят някои грешки
 
От: Уважавай, за да те уважават

Мен това изобщо не ме учудва, защото си е напълно в реда на нещата да се случва. Все пак сме много толерантни и на манго всичко е позволено...

По-важния въпрос е дека сега е прокуратурата!? За бялото момче от Варна има има прокуратура дето се самосезира, а за бай грозен циганин, гаврещ се с национални герои, няма. Това вече е най-гризна простотия...
 
От: Уважавай, за да те уважават

Много неправилно мислене според мен!!!
Аз не смятам да спирам да си плащам това което съм изразходвал и данъците които е необходимо.

Това което даваш като идея - да спрем да внасяме пари в бюджета за да няма пари да им дават помощи - може и да проработи, но няма да стане никога.
Затова по-добре избери нещо по-реално.

аз горе казах какво искам - да се намалят/промени начина на отпускане на помощи и задължителна работа в ползва на обществото за най-малкото провинение.


бахти идиота! не си по-различен от циганите

като каза това "трепем" се сетих за един безмозъчен мой съученик
и той мрази циганите и викаше: копаем една дупка, убиваме ги всичките и се заравят.

Абе, мозък - ти убивал ли си човек? асимилираш ли какво означава това?

и ти си същия..аз осигурявам оръжието - ти ги убиваш, съгласен ли си?
а на него казах, че аз ще изкопя трапа, пък той да ги убие.

Само празни приказки и някакви неща които много добре знаете, че никага няма да станат!

Човека е прав без бой до смърт няма как да се отървем от тази сган!
Тази песен описва много точно проблема
[video=youtube;3YM6l-8TXg0]https://www.youtube.com/watch?v=3YM6l-8TXg0[/video]
 
От: Уважавай, за да те уважават

Човека е прав без бой до смърт няма как да се отървем от тази сган!

Ами ок! Действайте! Почвайте да ги биете и убивате.
Аз не ви подкрепям.
Ще видя какво и кога ще направите - според мен нищо и никога.

И не забравяйте - “На сила хубост не става”

Не съм наясно и затова питам.
Поради каква причина никой не "наказва" провинилите се с обществено полезен труд?

има и наказани - http://topnovini.bg/node/43663

В рамките на една година мъжът ще трябва да положи и 100 часа безвъзмезден труд в полза на обществото.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Ами ок! Действайте! Почвайте да ги биете и убивате.
Аз не ви подкрепям.
Ще видя какво и кога ще направите - според мен нищо и никога.

И не забравяйте - “На сила хубост не става”



има и наказани - http://topnovini.bg/node/43663
Ок човека е пил и ще извърши труда, но ако беше циганин нищо нямаше да му направят нали се сещащ? Какво стана с мангала дето прегази момчето от Катуница? Само 5 (доколкото помня) години и то условна и после ми говори, че има справедливост. :)
 
От: Уважавай, за да те уважават

Да надигнем глава. Да популяризираме това, и да спрем гаврата. Ако не друго то това го можем!!! Нека вкараме това в всички медии и да гръмне целия нет с него. Мисля, че ще имаме успех!
 
От: Уважавай, за да те уважават

Какво стана с мангала дето прегази момчето от Катуница? Само 5 (доколкото помня) години и то условна и после ми говори, че има справедливост. :)

Не е вярно. Осъдиха убиеца на 18 години затвор ефективно.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Ок човека е пил и ще извърши труда, но ако беше циганин нищо нямаше да му направят нали се сещащ? Какво стана с мангала дето прегази момчето от Катуница? Само 5 (доколкото помня) години и то условна и после ми говори, че има справедливост. :)

незнам дали има наказан мангал с обществено полезен труд...
мисля, че не са много като цяло подобни наказания - не и такива които се изпълняват ефективно.

на мнение съм, че това наказание трябва да се прилага по-често и да стане най-често използваното - дори към най-дребните провинения. Но задължително и към затворниците - които са като циганите - ние ги храним и затвора излиза, че е хотел.

Да надигнем глава. Да популяризираме това, и да спрем гаврата. Ако не друго то това го можем!!! Нека вкараме това в всички медии и да гръмне целия нет с него. Мисля, че ще имаме успех!

няма нужда - мернах линк към новините в сайта на бтв, сиг ще го дадт и по телевизията
другите тв също.
 
От: Уважавай, за да те уважават

И аз ще го дигна :)
 
От: Уважавай, за да те уважават

Седя и се чудя как може все да търпим това. Първо бяха онези другите "красавци", чиито снимки бяха до каменните плочи на гробовете, да не забравяме,че не бяха пропуснали да добавят и патешките джуки.. сега-това.. Трябва да се направи нещо,за да се спре този фарс!
 
От: Уважавай, за да те уважават

Батко ви Волен ще ги оправи само му дайте повечко власт :D :D
 
От: От: От: Уважавай, за да те уважават

Именно, това е целта - да клекне и да се изправи с нови сили. ;)

Аз мисля че това е крайно време да стане, защото друг изход няма да се оправи. Когато едно тяло е болно и има глист който изсмуква живота на тялото, какво правят лекарите ? Гледат да премахнат и убият първо паразита, като го лишат от храна или го отровят, и чак тогава започва лечението и захранване на тялото. Сами хората могат да си отговорят колко глисти и тении храним в тази държава, които изсмукват и последната капка кръв, и стрижат козината до кожа, и след това съдират кожите.
 
От: Уважавай, за да те уважават

мда, просто им се свалят заради европа и кинтите ....
Казах ви аз че всичко е комерсиална история, вие за българия с малка и голема буква ми говорите, чак на бой скачате :twisted:
 
От: От: От: От: Уважавай, за да те уважават

Аз мисля че това е крайно време да стане, защото друг изход няма да се оправи. Когато едно тяло е болно и има глист който изсмуква живота на тялото, какво правят лекарите ? Гледат да премахнат и убият първо паразита, като го лишат от храна или го отровят, и чак тогава започва лечението и захранване на тялото. Сами хората могат да си отговорят колко глисти и тении храним в тази държава, които изсмукват и последната капка кръв, и стрижат козината до кожа, и след това съдират кожите.

Само дето това нашите политици няма да го допуснат да стана щото тези са им избирателите и ги покровителстват. Родната милиция ще бие българите за да защити гласоподавателите както стана при протестите в Катуница - даже жени, деца и страци биха.
 

Горе