ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

37 страници е темата вече - неприятна статистика.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

37 страници е темата вече - неприятна статистика.

г**нари под път и над път + "времената са тежки" + доверчивост = пълен та*ак, мрънкане, кифладжийски номерца, сапунени сериали и всякаква подобна помия.
 
И ей такива мнения, които допълнително надуват обема на темата :D
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

37 страници е темата вече - неприятна статистика.

всъшност не повече от 30 тина души са баннати което е 5 -6 на година

ама се мрънка като се вдигнат ограниченията... за минимум постове и престои
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

всъшност не повече от 30 тина души са баннати което е 5 -6 на година

ама се мрънка като се вдигнат ограниченията... за минимум постове и престои

Абе и да няма ограничения, някой който се прави на тарикат и се опитва да мами и да краде пари, директно да се намира и да яде тупалки... Аз съм си заплюл един, който ако го видя някъде и разбера, че е той - ще чака линейка после 30-40 мин със счупени пръсти и зъби...
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм си заплюл един, който ако го видя някъде и разбера, че е той - ще чака линейка после 30-40 мин със счупени пръсти и зъби...
Много сериозно изказване....
Хайде да се замислим за следното: ти си му дал кинти за услуга, той съответно те е изпържил - та кой е за бой? Ти? Звучи логично, нали? Можеш да си избиеш своите зъбки, ако следваш логиката на своето изказване...
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Много сериозно изказване....
Хайде да се замислим за следното: ти си му дал кинти за услуга, той съответно те е изпържил - та кой е за бой? Ти? Звучи логично, нали? Можеш да си избиеш своите зъбки, ако следваш логиката на своето изказване...

Нещо не можах да ти схвана логиката... :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти да търсиш логика в постовете на Валдес е като да търсиш логика в постовете на @DalasWeb
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти да търсиш логика в постовете на Валдес е като да търсиш логика в постовете на @DalasWeb
Ахх, как съм го изпуснал това тролване:)
Форт, ти от разправията с тия индийци в блога ти съвсем изостана. С даласа ще правим група - ''Далас нокаута'' и ша избием рибата. Прогнозирам че до 2 години във всеки накичен голф ще цвили прайм парчето от албума, а ти все още ще лъжеш''чаветата'' с фейк листи от всякакъв калибър:).
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Къде ги видя тия фейк листи? И за какво по дяволите говориш ВАЛДЕС?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Къде ги видя тия фейк листи? И за какво по дяволите говориш ВАЛДЕС?
Жегнах те:).
Ами понеже ме избъзика и да не ти остана длъжник.
Изглежда, разбираш от традиционните забавления на изчезващата раса, разпростираща се в рамките 111к км/2, някъде из необятните ширини на Юго-Източна Европа, та си напраивл няккава съпоставака с амуджите в Индия (вроятно сме рода).
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нека да продължа темата със порицание към себе си. Приех задача, за която не успявам да отделя време, ангажирах клиента и макар да е търпелив, аз вече губя позицията защото както се казва "ни вест, ни кост" от мен. Излъгах, макар и без да искам със срока и с ангажимента който поех. Предполагам, че доста от вас за запознати с приливите и отливите при работа на свободна практика. Изпратих извинително писмо макар, че това няма да оправи нещата.
Не се оправдавам, а се порицавам. Тук е мястото където да бъда наказан с червените точки. Нали все пак тази тема е за това. Смятам, че е по добре да се знае от всички, защото не съм в този форум за един ден, а освен плюсовете трябва да си показваме и минусите. И аз съм бил лъган няколко пъти от "клиенти" без да се оплаквам, което може би не е било правилно.
Това исках да споделя и се надявам на обективни мнения от колегите във форума.
Темата: тук
Клиента: тук
Ако някой може да поеме работата без да се повтори това което аз направих ... ще е добре.

Извинителното писмо:
Здравей,
знам, че те забавих и вероятно ти обърквам плановете. Не намирам достатъчно време за всичко и няма да успея да приключа с ангажимента който поех. Съжалявам за объркването и забавянето от моя страна. Определено, ако можех по-рано да преценя това нещата нямаше да стоят по този начин. Бих компенсирал/помогнал по някакъв начин за в бъдеще ако би имало полза.
Поздрави,
Филип Филипов
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нека да продължа темата със порицание към себе си. Приех задача, за която не успявам да отделя време, ангажирах клиента и макар да е търпелив, аз вече губя позицията защото както се казва "ни вест, ни кост" от мен. Излъгах, макар и без да искам със срока и с ангажимента който поех. Предполагам, че доста от вас за запознати с приливите и отливите при работа на свободна практика. Изпратих извинително писмо макар, че това няма да оправи нещата.
Не се оправдавам, а се порицавам. Тук е мястото където да бъда наказан с червените точки. Нали все пак тази тема е за това. Смятам, че е по добре да се знае от всички, защото не съм в този форум за един ден, а освен плюсовете трябва да си показваме и минусите. И аз съм бил лъган няколко пъти от "клиенти" без да се оплаквам, което може би не е било правилно.
Това исках да споделя и се надявам на обективни мнения от колегите във форума.
Темата: тук
Клиента: тук
Ако някой може да поеме работата без да се повтори това което аз направих ... ще е добре.

Извинителното писмо:

Браво! Във форума има доста качествени , достойни хора, но за първи път (поне аз де) чета толкова честно изказване, без заобикалки и условности, без опити черното да се изкара бяло или сивкавко :) Не съм чел темата по случая и мненията на клиента, нямам и намерения да ги чета, поведението ти е достойно за адмирации! От мен имаш чистосърдечно зелена ряпа :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз пък вместо да се чудя за каква ряпа си бих ти препоръчал въпреки всичките проблеми да довършиш проекта. Може да го компенсираш с каквото и да е по-късно. Като за начало може да почнеш с полубезплатно или безплатно довършване на този проект.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Привет колеги, жалко, че и тук ми се налага да пиша и то със сигнал за меко казано некоректна потребителка! Иде реч за потребителката с ник sunshine33 - http://www.predpriemach.com/member.php?u=10464 , Албена skype: blue7772 . Тук ще дам само линк към нейна тема, където съм описал случая подробно - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34808 . Моля да вземете отношение по случая и да изразите мнение дали е коректна или не и дали има лъжа и опит за измама от нейна страна.
Моля и админите да кажат дали ще предприемат някакви мерки и какви .
 
Искам тук да предупредя за потребител, който в SearchEngines.bg е излъгал няколко души.

Повече по темата тук.

П.П: Търсих по IP, но нямаме такъв потребител, за това предупреждавам предварително. Внимавайте!

П.П.П: Благодаря на Оги от другия форум.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ето още едно лице което е за тук
http://www.predpriemach.com/member.php?u=11666

Крум Крумов.

Историята е свързана с тая тема:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35933

Разбрахме се за цена. Свърших работата, човека ми плати 75%. Дадох му скрипта. Трябваше да ми плати останалите 25% до 3 дни. Това беше преди 15+ дни.
Освен това добави нова работа в поръчката за още малко пари. И тя беше свършена и чакам парите за да предам.
Не ми отговаряше на мейла и скайп. Звъннах му на ГСМ. Каза, че чака пари. ОК. Ама минаха от тогава повече от 10 дни.
Сега ми трябваха левое и се опитах да се свържа с него - не вдига ГСМ-а. Неоткриваем е. Пратих му СМС дали се крие. Нищо.
Изглеждаше сериозен, но явно не е. Ако имате взимане-даване с него - само със 100% предварително плащане.
Вината си е и моя, че му пратих скрипта в сорс код. Нищо, вече няма така да правя ;)
Ако плати, ще напиша.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Винаги ми е било чудно как се хваща някой да работи с човек с толкова малко активност (мнения) тук. Репутация се гради трудно и тогава човек си пази доброто име. Новият акаунт няма какво да губи, тъй като може да си регистрира още по-нов акаунт.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Винаги ми е било чудно как се хваща някой да работи с човек с толкова малко активност (мнения) тук. Репутация се гради трудно и тогава човек си пази доброто име. Новият акаунт няма какво да губи, тъй като може да си регистрира още по-нов акаунт.
Не е проблем нов акаунт. Проблема е в мен, че не си защитих кода.
А и той преведе пръв пари само на база видео на скрипта. Ако исках да го изпържа, можех.
Както и да е - да си знаете. Може наистина да не му стигат парите, но мен това к'во ме грее? Чаках го повече от много.
 

Горе