ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз да обвинявам??? Никак даже, просто посочвам грешка, която е в основата на този, така интересен за нас зяпачите конфликт.

Относно мотивите и прегрешенията на двете страни, можем само да гадаем - и го правим, ей така, докато си чоплим семки и си почиваме.

И моля те, излез от съдебния трилър - тая история никога няма да стигне до съд. :)
Не знам дали съм в съдебен трилът, ама съм бил на такива дела, че тва тука ще като полет в ясно небе.. леко и спокойно(с леки турболенции).(шегувам се разбира се, казуса си е доста заплетен.)

Не знаете, за какво буквално се съдят хората, няма и да повярвате. Нямате си и грам представа какви жалби се подават прокуратурата..

Ако се заведе дело, всяко едно нещо, което пишат двете страни може да се вземе под внимание в съдебната зала, за това ще ви дам 1 съвет.. внимавайте какво пишете. ;)

Успех на всички и нека справедливостта възтаржествува.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако и двете страни са достатъчно големи професионалисти, то никога не биха изчепили своите финансови неволи в публичното пространство:)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако и двете страни са достатъчно големи професионалисти, то никога не биха изчепили своите финансови неволи в публичното пространство:)

Как най-правилно е трябвало да реагират при вече свършен факт и без наличие на документи?

Интересно ми е, защото по принцип хубавото на форума е, че може да даде странична гледна точка (тази на другите потребители), която понякога човек пропуска, когато е на "топа".
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Как най-правилно е трябвало да реагират при вече свършен факт и без наличие на документи?

Интересно ми е, защото по принцип хубавото на форума е, че може да даде странична гледна точка (тази на другите потребители), която понякога човек пропуска, когато е на "топа".

Мен също са ме пържилили с мангизли, но това бяха хора извън форума, ако бяха хора във форума, пак не бих вдигнал такава гюролтия, защото ще ми неудобно да съм част от цялата сапунка, която се разиграва в момента:)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Елементарно е... не взимайте пари на ръка. Всички, които сме в бранша имаме банкови сметки, epay, paypal и един куп други разплащателни системи. Най-малкото което е може да се принтира едно гражданско договорче и срещу подпис да се вземат пари.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм по старомодната практика, ако някой се опитва да ме изчука с пари - аз му избивам зъбите, защото съм едър и винаги ще се фукам с това. Другите да си търсят правата по правен път, амин:)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм по старомодната практика, ако някой се опитва да ме изчука с пари - аз му избивам зъбите, защото съм едър и винаги ще се фукам с това. Другите да си търсят правата по правен път, амин:)

Прави и по една снимка да показваш на хората които правят бизнес с теб :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм по старомодната практика, ако някой се опитва да ме изчука с пари - аз му избивам зъбите, защото съм едър и винаги ще се фукам с това. Другите да си търсят правата по правен път, амин:)

Да те наема защитник? Ако биха ми върнали това, което ми дължат разни използвачи, ще си купя къща около София.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да те наема защитник? Ако биха ми върнали това, което ми дължат разни използвачи, ще си купя къща около София.
25% комисион и ти връщам, това с което са те наклецали, деал?
Познавам хора от ''сивия сектор'' ако искаш може да поговорим сериозно:)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм по старомодната практика, ако някой се опитва да ме изчука с пари - аз му избивам зъбите, защото съм едър и винаги ще се фукам с това. Другите да си търсят правата по правен път, амин:)

Хамелеон с предприемачески дух .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хамелеон с предприемачески дух .

Всички сме гледали този филм за хамелеона, не се срамувай - само ми пусни ЛС, ще ти намерим и на теб място.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пфу , да не ти направи човек комплимент за подхода . Мутрите са така - първо бият , после говорят :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм по старомодната практика, ако някой се опитва да ме изчука с пари - аз му избивам зъбите, защото съм едър и винаги ще се фукам с това. Другите да си търсят правата по правен път, амин:)

Под "едър" какво имаш предвид? дебел или силен?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Под "едър" какво имаш предвид? дебел или силен?
Дебел и силен? :lol:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

000020286MV5BMjIzNzE0ODc1OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMTAyNzE5NA@@._V1._SX640_SY960_.jpg


Момчета, не се занасяйте със Скалата.:evil: Не само, че е едър, но и пронизителен. Имаме си фаворит в лицето на Валдес. ;)
 

Горе