ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@jair , кво да ти кажа, мислех, че ще се променят, защото имаха по 1-2 бана за няколко месеца, но сега вече ги банирах постоянно. Писна ми да търкам между тях. Не мисля, че форума е място за спам или в по-лошия случай - място на хора с две мозъчни клиентки, които не знаят къде свършва поста и почва подписа. Все пак ниво е нужно да държим и в този ред на мисли, вече 3ти шанс не им е позволен. Сори. ;)
 
Пенчев ли съспенднахте:)

If you think we shouldn't have suspended your Predpriemach.com account, get in touch with us. Once you send in a request, we'll take a look at it and get back to you. Garancia Francia.
 
@jair , кво да ти кажа, мислех, че ще се променят, защото имаха по 1-2 бана за няколко месеца, но сега вече ги банирах постоянно. Писна ми да търкам между тях. Не мисля, че форума е място за спам или в по-лошия случай - място на хора с две мозъчни клиентки, които не знаят къде свършва поста и почва подписа. Все пак ниво е нужно да държим и в този ред на мисли, вече 3ти шанс не им е позволен. Сори. ;)

Е, ти сериозен ли си бе човек? И на пакистанските спамери ли даваш втори шанс? В същото време тия ги банваш, ама наспамените "сео оптимизирани" постове си им стоят. Ма направо си им накривил шапката.
 
Е, ти сериозен ли си бе човек? И на пакистанските спамери ли даваш втори шанс? В същото време тия ги банваш, ама наспамените "сео оптимизирани" постове си им стоят. Ма направо си им накривил шапката.
Не. Даже не знам що за сравнение е. Едните са реални хора, с явно някакви ментални проблеми, а другото си е чисти скрипт. :) Иначе, да, @хейтър , кофти тръпка е това и докато отпадне, ще мине време. Явно бота индексира много по-бързо от моята реакция по триене, която е уж бърза, но не достатъчно. :) Сега поне са само индийски копелета. :)
 
Аз искам да споделя случката ми с един от нашите съфорумници. Подвизава се под името: @Мирослав Чунов тук. На 08.07.2019 16:36 ч. на "пича" са му преведени 300лв за реклама в неговата страница: https://www.facebook.com/obicham.nqkogo/. От тогава, нищо не е направено по въпроса, не пише във скайп, а когато пише се оправдава, че имал проблеми.

@Мирослав Чунов Какво ще е оправданието този път? Ще пратиш ли обратно парите?

Съветвам да седите далеч от този "предприемач"
 
@Blinky - sylvia_g е следващия пишман спамер/сео оптимизатор:


Ама откъде да знам, може да решиш да даваш пак втори и трети шанс...
 
@Blinky , след като ме заболя пръста от доклади, които уж винаги се взимат под внимание, да питам и публично до кога ще са активни профилите на optimeon, moon21 и т.н. спамери или съвсем те мързи вече и това да погледнеш?
След многократни сигнали от оторизирани източници, пожелали неанонимност, Централната Антискам Комисия на форума се самосезира и започна масови чистки на рецидивни лица, в опит за предотвратяване бъдещото разппространение на масови фейсбук престъпления, обхванали територията на форума последните няколко години.:)
 
Некоректен - zaicev
Поръчва си софтуер, но след това, келеша, не се появява да си го вземе. Аз съм си виновен, че не исках капаро, но си имайде едно на ум, ако работите с този индивид.
 

Прикачени файлове

  • ss1.PNG
    ss1.PNG
    57.6 KB · Преглеждания: 42
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    39.9 KB · Преглеждания: 43
  • ss3.PNG
    ss3.PNG
    25.8 KB · Преглеждания: 35
  • ss4.PNG
    ss4.PNG
    92.9 KB · Преглеждания: 35
Некоректен - zaicev
Поръчва си софтуер, но след това, келеша, не се появява да си го вземе. Аз съм си виновен, че не исках капаро, но си имайде едно на ум, ако работите с този индивид.
Колега, без капаро/договор това няма да е последният път, в който ти се случва. Аз няколко пъти писах в тази тема докато се науча да го правя поне едното от двете всеки път :)
 
Колега, без капаро/договор това няма да е последният път, в който ти се случва. Аз няколко пъти писах в тази тема докато се науча да го правя поне едното от двете всеки път :)
По принцип за пъви път имам подобен проблем. Все пак така е, ще си знам за следващия път.
 
Пускам в темата 5ROVBABY - https://www.predpriemach.com/members/5rovbaby.7669/, не толкова защото ме е завлякал с къси пари, а защото гледам не му е за пръв път.

Малко предистория...
На 23 юли се разбираме да пиша статии на футболна тематика за неговия сайт. В началото всичко е ОК, та дори и ми плати в аванс.
По-късно имах въпрос към него, дали имам някакъв таван в публикациите на седмица и той ми отговори с "Засега не. Пиши на воля".

През това време продължавам да пиша статиите, като си мисля, че това са дребни пари, за да си прецака форумната репутация (най-малко). На 30-ти юли получавам съобщение, че ще получа все пак това, за което сме се разбрали, но уви. Почва да се отговаря на съобщенията ми през 1 седмица.
На 18 август, подобно съобщение, което ми стана ясно, че е колкото да отбие номера.

Това е общо взето. Няма драми, но който работи с него да има едно наум.
 
Пускам в темата 5ROVBABY - https://www.predpriemach.com/members/5rovbaby.7669/, не толкова защото ме е завлякал с къси пари, а защото гледам не му е за пръв път.

Малко предистория...
На 23 юли се разбираме да пиша статии на футболна тематика за неговия сайт. В началото всичко е ОК, та дори и ми плати в аванс.
По-късно имах въпрос към него, дали имам някакъв таван в публикациите на седмица и той ми отговори с "Засега не. Пиши на воля".

През това време продължавам да пиша статиите, като си мисля, че това са дребни пари, за да си прецака форумната репутация (най-малко). На 30-ти юли получавам съобщение, че ще получа все пак това, за което сме се разбрали, но уви. Почва да се отговаря на съобщенията ми през 1 седмица.
На 18 август, подобно съобщение, което ми стана ясно, че е колкото да отбие номера.

Това е общо взето. Няма драми, но който работи с него да има едно наум.

Аз също през пролетта работих с него - предплати ми сумата, извърших си услугата, помоли ме за допълнителна услуга - пробно, извърших му я, цената беше минимална, както се казва можеше да му свърша нещата и без пари, ако беше казал, че няма бюджет или нещо такова. Каузата му уж е хубава. Викам, хайде забравил е, писах няколко пъти, накрая ми писна да се пиша съобщения за нищожни суми. Явно не му е било за първи и последен път.

@5ROVBABY - просто не се прави така, пич.

Излез и разкрий обстоятелствата, защо не си платил на колегата или получаваш червен трейд от мене, не за друго, а защото тарикати на дребно нямат място тук. Просто като сигнал за другите потребители. Ако решиш все пак да се издължиш и на мен - не ти искам парите, дари ги на някое болно детенце.
 

Горе