(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Гласувал съм в тази анкета за ГЕРБ, ама много отдавна. Не знам защо, може би съм се объркал. Наистина няма как да гласуваш два пъти за едни и същи идиоти...

ПС. Мога ли да си сменя гласа? :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Съветвам те да не се обзалагаш, че в политиката не можеш им хванеш спатиите :)
Динамична, че всеки ден се отчитат и има някъв тренд.

Бил съм достатъчно дълго в политиката за да знам че до сега няма случай управляващата партия на вторият мандат да си е подобрила резултатите от първият - да не говорим за случаите когато е била изгонена с камъни, а хората се палят като факли от отчаяние.

Така че който иска да залага ако вярва в резултатите на дира - там дават почти 40% аз им давам толеранс от още 10%
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да Блинки така си е, и затова казвам дир-а над 60к бяха последно като гледах гласувалите, масов сайт е и с различни демографски фактори - докато стане 100к ще е почти изчистен, вота и ще е близко до крайния.

Тепърва ще гледаме “социолози “ и “анализатори “ как ни обясняват че рейтинга на герб се покачва,очаквам да стигне най-малко 80 процента.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Дирската анкета направо ме умори от смях. То бива,бива, ама подобна простотия не може да съществува просто.... Абсолютно нереалистични резултати са показани там. Тука сме доста по-близо до истината. За съжаление и тука сме трагедия с тоя гроб начело.... Толкова загубени хора да има.... не е истина.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз само не разбрах, що тук е правдоподобна, а там не?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Щото не е.

ГРОБ - 40% Абсолютно невъзможно. Както каза мантата те на предните избори нямаха толкова, та сега ли. Невъзможно от където и да го погледнеш.

ДПС - 1% Който малко от малко вдява от политика ще се смее на това с гъз си. Няма да го коментирам, щото е смешно.

ДСБ - 10% ХА, ХА, ХА.... Само в мечтите на Костов

АТАКА - 5% Мога да сложа едно шише блекбуш, че резултата на АТАКА ще е над 10%.

БГ - 3% Тука незнам... последните дни са в криза може това да е близко до реалността.


В дира са жени ниско интелигентни, затова е така.:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

ДСБ - 10%
Според мен ще вземат 50% и Костов отново ще спаси България :!:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

А щото е реално тук - 16% Атака и 20% не гласуващи?

Все ми е тази след 13 Май ще е ясно!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Според мен ще вземат 50% и Костов отново ще спаси България :!:

Може би, ама надали....:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

А щото е реално тук - 16% Атака и 20% не гласуващи?

Все ми е тази след 13 Май ще е ясно!


Над 10% си е повече от реално за АТАКА, даже е малко, ще се убедиш сам. 2005 г. всички "експерти" казваха, че ще е чудо ако влязат в парламента, а те не само, че влязоха ами взеха почти 9% . 2009 пак казваха, че няма да влязат, а какво стана... почти 10% Сега всички олигофрени казват, че АТАКА имат 5-6-7 %, така че смятай:) 15% горе-долу ги виждам аз.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Честит ден на политиците, т.е. първи април!
Днес трябва да празнуват и дружките им социолози.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Биаро приемам облога за 10% на Атака :beer:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Имам чувството, че ще има кръстосване на четворка партии - АТАКА И ДБГ срещу ГЕРБ И БСП.

Едните ще са между 15-20%, а другите между 10-15%.
Надолу са ДПС и КОСТОВ между 5-10%.
Така ги виждам нещата.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Биаро приемам облога за 10% на Атака :beer:

Чудесно! Хванахме се пред свидетели!:roll: Направо ще ти я поръчам от някой дринкшоп в Лондон. Само дето няма да ми се наложи:-o

Ето го батко: http://www.thewhiskyexchange.com/P-2833.aspx#drinkaware за два дена е пи теб.


Аз като спечеля ще видим как ще стане, че тука не е толкова просто, но това няма значение ще го наредим някак....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

ГЕРБ - колкото и да се връщам назад във времето, някак си не успявам да видя по-добро правителство до момента от това на ГЕРБ
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз пък изобщо не мога да видя добро правителство включително с последните. Няма такова просто. Трябва да стане някакво чудо явно, за да се появи от някъде наистина качествена и добра партия :shock:

А чудесата както знаем рядко се случват в реалния живот и повече в приказките :)

Трябва да станат най-малко 3 неща:

1. Да се появи воля от някой нормален човек, а не от всякакви боклуци свързани по един или друг начин с мафия и партии.

2. Този човек да има възможностите и капацитета да организира група от хора в партия и да успее да събере 7000 мисля, че беше последно членове, които заедно да формират най-оптималната платформа и програма.

3. Тази партия новоформирана да успее да запознае максимално много хора с платформата си и да се яви успешно на избори.

ГЕРБ - колкото и да се връщам назад във времето, някак си не успявам да видя по-добро правителство до момента от това на ГЕРБ
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

ГЕРБ - колкото и да се връщам назад във времето, някак си не успявам да видя по-добро правителство до момента от това на ГЕРБ

Защото си сляп, затова.


Ти ми отговори на няколко въпроса и сам ще разбереш, но искам да ми ги сравниш с ГЕРБ вмомента

По времето на Станишев като премиер :
Колко е бвп
С колко се увеличиха доходите и пенсиите
Имаше ли строителен бум и дори ЛИПСА на работни ръце в някои сектори
Колко работни места нови имаше по времето на Станишев като премиер
Защо по времето на Станишев като премиер имахме близо 7 милиарда ср. резерв

Спомняш ли си какво завари Бойко - колко милиарди и колко излишък и колко вмомента БОЙКО оставя? НИЩО не оставя - ПЪЛЕН ФАЛИТ В ОБЩИНИТЕ, ПЪЛЕН ДЕФИЦИТ В РЕЗЕРВА, БЮДЖЕТА НА МИНУС И НАЙ-ВЕЧЕ ФАЛИТ НА МАЛКИЯ И СРЕДНИЯ БИЗНЕС И НИЩЕТА И МИЗЕРИЯ

Б.Б. - БЕДНОСТ, БЕЗРАБОТИЦА!





И като за финал за слепите като тебе - всяка година Станишев излизаше на ПЛЮС в бюджета и влизаха по 5-6 милиарда инвестиции а и хазната винаги излизаше на плюс, докато при ГЕРБ - винаги са на дефицит - защо? Това ли им е доброто управление? Затуй ги изгониха с камъни и кръв.






аа да - сетих се и нещо много важно - простаците от ГРОБ - кажи ми колко ВЪНШЕН ДЪЛГ имаме благодарение на последното управление на ГРОБ и колко има да връщаме - то добре ако имаше нещо блага ако създаваха, но те всичко опоскаха, само на кредит се разплащат и после ще ревем много лошо.





ВЪРНИ СЕ НАЗАД ВЪВ ВРЕМЕТО И МИ КАЖИ РАЗЛИКАТА И НАПРАВИ СЪПОСТАВКА НА ВЪПРОСИТЕ И ПОСЛЕ ЩЕ ГОВОРИМ.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Биаро приемам облога за 10% на Атака :beer:

Мисля, че ще е голям късмет ако влязат. Но оптимистичните ми прогнози за тях са около 5%. Народа обича да го боли, за това и ГЕРБ пак ще управляват. БСП, ДПС, някоя синя коалиция, може би Куневата и да ни е честито пак. :)
 

Горе