ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

Така, гледам доста мнения има тук. Да си кажа и аз мнението от тази компания.

Аз съм собственик на няколко сайта. Единият е HotArena. Работя с всички- Гугъл, Изиадс, Етаргет и с братушките както ги наричате. Работя с тях от вече почти година. Впечатленията ми:

Коректни

Плащат винаги предварително, което е много добре

Доходността е много добра. Равна на Гугъл или по-добра от Гугъл.

Поздрави на всички. Въпреки, че това ми е първото мнение в този форум, не се скрия и съм посочил достатъчно факти. Под всяка публикация в hotarena.net може да видите тяхната реклама.
 
@rusislav, здравей и добре дошъл при нас. Мерси за мнението, което сподели с нас. Много от нас си имат въпроси за фирмата, но ще ги зададем към тях.

Реално можеш ли да споделиш как протече първоначалната комуникация и по какъв критерии (ако има такъв) определят на кой публишър какво да плащат? Имат ли някакви изисквани (изключвам спам историите и булшит страници / сайтове, които да диспейват рекламите), за да може да се работи с тях. Викаш да се поднови комуникацията с тях и каквото се уговорим в последствие? Мерси много за коментарите ти. :) Бяха полезни.
 
От: Re: ADNOW.COM

@rusislav, здравей и добре дошъл при нас. Мерси за мнението, което сподели с нас. Много от нас си имат въпроси за фирмата, но ще ги зададем към тях.

Реално можеш ли да споделиш как протече първоначалната комуникация и по какъв критерии (ако има такъв) определят на кой публишър какво да плащат? Имат ли някакви изисквани (изключвам спам историите и булшит страници / сайтове, които да диспейват рекламите), за да може да се работи с тях. Викаш да се поднови комуникацията с тях и каквото се уговорим в последствие? Мерси много за коментарите ти. :) Бяха полезни.

Писаха ми на служебния мейл. Понеже аз съм по принцип любопитен им отговорих. Малко след това комуникацията се пренесе в скайп. Искаха нормална статистика за сайта. Всеки рекламодател би искал такава. След това предлагат цена. Мен сумата ме устройваше. И носи по-висока доходност ако на съща позиция сложа други.

Както казах и в предишния ми пост, парите ги дават предварително. Реално никой от вас няма никакъв риск. Ако не ви харесват условията им просто не работете с тях. За мен са ок. От 2010 г. много изводи съм си направим за различни кампании и компании. Начинът на работа на руснаците никой не го предлага. Гугъл, Изи и Етаргет плащат ли предварително? Риторичен въпрос, всички те плащат с месец назад до 45 дни.
 
Re: От: Re: ADNOW.COM

Както казах и в предишния ми пост, парите ги дават предварително. Реално никой от вас няма никакъв риск. Ако не ви харесват условията им просто не работете с тях. За мен са ок. От 2010 г. много изводи съм си направим за различни кампании и компании. Начинът на работа на руснаците никой не го предлага. Гугъл, Изи и Етаргет плащат ли предварително? Риторичен въпрос, всички те плащат с месец назад до 45 дни.

Мерси много за инфото. Явно си струва да се пробват. :) Много задължен. ;)
 
От: Re: От: Re: ADNOW.COM

От ADNOW.COM се свързаха преди време с мен по мейл, тогава разменихме и скайп. Тогава само правеха проучване, казаха ми, че е все още не са готови. После се свързаха пак по скайп. Поискаха ми обща статистика за последните два месеца, което според мен е нормално. Направих им скрийншот, предложиха ми цена, която ме удолетворяваше. Изпратиха ми кода, уговорката беше да платят предварително и тогава да го сложа. За няколко дни се споразумяхме, разговорите са на английски. Не виждам някакви проблеми. На мен ми плащат около 5-6 число на текущия месец засега. В кая на краищата винаги мога да махна кода им, но засега не виждам причина да го правя. Доволна съм, внимателни и бързо отговарят, разбира това е може би след като вече съм им сложила рекламите, тоест имаме делови отношения. Даже ме питат дали съм си получила парите за текущия месец. :)
 
Еха, те ще дойдат доста добри. Супер, така и трябва. Евалата, ако са на това ниво, чак съм приятно изненадан. Ок, ще подновя и аз комуникацията да видя. Доколкото разбрах цената, която дават е строго индивидуална. ;) Така или иначе имаме техен представител тук, който ще даде още инфо.
 
От: От: Re: От: Re: ADNOW.COM

От ADNOW.COM се свързаха преди време с мен по мейл, тогава разменихме и скайп. Тогава само правеха проучване, казаха ми, че е все още не са готови. После се свързаха пак по скайп. Поискаха ми обща статистика за последните два месеца, което според мен е нормално. Направих им скрийншот, предложиха ми цена, която ме удолетворяваше. Изпратиха ми кода, уговорката беше да платят предварително и тогава да го сложа. За няколко дни се споразумяхме, разговорите са на английски. Не виждам някакви проблеми. На мен ми плащат около 5-6 число на текущия месец засега. В кая на краищата винаги мога да махна кода им, но засега не виждам причина да го правя. Доволна съм, внимателни и бързо отговарят, разбира това е може би след като вече съм им сложила рекламите, тоест имаме делови отношения. Даже ме питат дали съм си получила парите за текущия месец. :)

А как ги осчетоводяваш, трябва ли да имаш регистрация по ДДС?
 
От: ADNOW.COM

Тъй като вече няколко души явно работят с Adnow, могат ли да споделят впечатления за рекламите, които се появяват по сайтовете им? Забелязвам тези, които са на Hotarena, но те не са подходящи за моя сайт, дали мога да разчитам на нещо друго от портфолито им?
 
Re: От: ADNOW.COM

Тъй като вече няколко души явно работят с Adnow, могат ли да споделят впечатления за рекламите, които се появяват по сайтовете им? Забелязвам тези, които са на Hotarena, но те не са подходящи за моя сайт, дали мога да разчитам на нещо друго от портфолито им?

То не е ли редно да ти пускат релевантни реклами, защото иначе ефекта ще е много никакъв. Мисля, че така правят. Така, че каквото виждаш там, най-вероятно няма да е на твоите сайтове, ако не се приближават до тематиката на Hotarena.
 
От: ADNOW.COM

Да, моята логика също е точно такава, но понеже тук в някои мнения хората казаха, че няма голямо разнообразие от реклами за момента и току виж нямали достатъчно за да ги доставят релевантно :)
 
Re: От: ADNOW.COM

Да, моята логика също е точно такава, но понеже тук в някои мнения хората казаха, че няма голямо разнообразие от реклами за момента и току виж нямали достатъчно за да ги доставят релевантно :)

Значи, ако се включиш, ще пуснат най-релевантните - от частното към общото се върви. Освен ако няма и някакъв мениджмънт от страна на рекламодателя.
 
От: ADNOW.COM

Усещам как по-малко все повече хора ще пробват тази рекламна мрежа (аз съвсем скоро мисля да направя същото), особено летните месеци цената на клик пада доста при гугъл

да не стане така, всички за заменим гугъл?! Ха ха
 
От: ADNOW.COM

Първи месец с тях , платиха си преди да пуснем рекламата, малко бавна комуникацията в skype, но може би заради часова разлика и работно време, все пак всичко точно за сега, даже чакам следващият превод, може да им пускате фактури етц и си осчетоводявате пари те
 
При мен нещо се бавят с обратния отговор по мейл. Кой е отговорник зя бг публишърите? Комуникирам с един Иван и не знам дали той е точния човек. Ще видя какво ще се получи. А ти доволен ли си от печалбите от там? В смисъл цена на импресия. Питам не само за себе си, но и за другите, които търсят алтернативи. :)
 
От: ADNOW.COM

Щом са решили да работят в БГ, според мен трябва да имат и представител тук, които да отговаря за тях. За пример adcash ...
 
От: ADNOW.COM

Прилично е , първи месец ми е и не мога да дам сравнение , но аз продавам милиони импресии и като се сумира на края е прилично , ще ти дам контакт в скайп ако искаш , този Иван отговаря и в сайта им , на Livechat-a , но като цяло аз говоря с друг
 
Re: От: ADNOW.COM

Прилично е , първи месец ми е и не мога да дам сравнение , но аз продавам милиони импресии и като се сумира на края е прилично , ще ти дам контакт в скайп ако искаш , този Иван отговаря и в сайта им , на Livechat-a , но като цяло аз говоря с друг

Да, май ще ми е нужен един. :) Мерси много, знаеш как да ме намериш, хахаха. :)
 
От: ADNOW.COM

Незнам за вас но аз чакам плащане от близо месец.

Благодарим Ви и молим да се свържем с вас сега в лс.
Ще се опитаме да ви помогнем и да се разберем защо е таково задържане на плащането!
Поздрави
ADNOW.COM
 
Последно редактирано:

Горе