Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Вие ми развалихте представата с тея снимки, аз винаги е те така съм си го представял Деянчо:

81269619.jpg

Аз нещо такова си го представях:

7539327V.gif


@mihluzin, не станали сделката?
 
Не бе.

PoBwE.gif
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Който е доволен от мен - да ходи при Блинки и Фози
Който е недоволен - здраве да е.
Не дължа на никого нищо тук и за напред ще остане така.

XZrAk2n.gif
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

@mihluzin, не станали сделката?
Ем то бяха едни големи цифри, договор ме накара да правя и още какво ли не и накрая едно голямо нищо!
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ем то бяха едни големи цифри, договор ме накара да правя и още какво ли не и накрая едно голямо нищо!
Плюй три пъти в пазвата и пий една студена бира щом си се отървал без загу и.
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Плюй три пъти в пазвата и пий една студена бира щом си се отървал без загу и.

Да, всички това направиха. Да е жив и здрав и да видим в кой друг форум ще прецака някой друг. ;) Засичах някакви слухове около това, че в някой друг авто форум се е правил на тарикат. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Историята продължава. След като видя колко неща сме изписали за него (и отговори на някои), Деян ми се обади. От 1600 лв на ръка, които му бях дал, ми върна общо 600 лв. И пак приказки: "няма страшно, ще изкараме пари, аз не съм някой измамник". Обади ми се дори някакъв друг човек, дето и той го търсел и се чудеше защо Деянчо така прави, понеже с него бил много коректен (колко съм повярвал това е друга тема на разговор). От всичко казано до тук какво излиза - Деян Йорданов (Gioiello или там както го познавате) ми дължи на мен 1000 лв, а на счетоводителка от гр. Варна - 1350 лв. Обещанията много, приказки много, нищо наяве. Пиша тук, защото знам, че следи този форум (влиза и в скайп, и във фейсбук, но не ми отговаря никъде). Защо пиша? Не знам на колко още хора дължи пари, но докато не ми се издължи на мен и на счетоводителката, ще съветвам всички да не му се връзвате. За мен за 1 година той се доказа единствено като лъжец, измамник и псевдопредприемач. Писал съм му навсякъде, че очаквам до края на тази година да ми се издължи на цяло. Ако това не стане, мислим да внесем колективен иск аз и счетоводителката, и нещата да се решат в съда.
 
Последно редактирано:
Този маймунски фекал е всеизвестен измамник навсякъде и е стигнал дъното по всички правила. Да завлече някакви си мишки като него ОК, но да се ебава с хора, които имат толкова сила в нета, оптимизатори, хора с големи сайтове, това е някаква олигофрения. Нали утре ще реши да си търси работа и първото нещо, което ще направят е да го гугълнат. И кво ще излезе, некъв мизерник търси да бачка за някакъв. Баси якото, ще се избият за него фирмите. :)

Но като гледам или има съвпадение на имената или е вилнял и другаде: forum-varna.net/forum/index.php?showtopic=513 - но и въпросното говедо е от там, така че най-вероятно няма съвпадения, а просто си е той, в пълния му блясък. ;)

Някой ми спомена от тук, че и по автофорумите е вилнял. Идва времето на новото Цецо Кукото и А.А. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Това момче е за психиатрия,ако питате мен.Изглежда ми като типичен случай на биполярно разстройство.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Прави сте, но така или иначе е хубаво при търсене в Гугъл именцето му да излиза напред и да сочи какъв боклук е този манаф. Публикувал съм и в сайта си обява за него и за това, че Деян Йорданов е измамник-мишкар.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Прави сте, но така или иначе е хубаво при търсене в Гугъл именцето му да излиза напред и да сочи какъв боклук е този манаф. Публикувал съм и в сайта си обява за него и за това, че Деян Йорданов е измамник-мишкар.

Според информацията за него, е точно противоположното на манаф-направо си е чист амбриаж. ;)
 
Този е пълен кретенофоб. Ще искам да видя този дето след тази тема ще желае вътрешно да прави бизнес него. ;) Някой бесеш кретен като него със сериозни отклонения.

Между другото като му гледам снимките, не изглежда добре човека. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ето го въпросният елемент: http://vk.com/id70420475 Снимката говори красноречиво...
Едно време се подвизаваше навсякъде с никове "Didistingone" и "Диди манекена". Потърсете го с тези имена, има доста интересни резултати.
 
Последно редактирано:
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ето го въпросният елемент: http://vk.com/id70420475 Снимката говори красноречиво...
Едно време се подвизаваше навсякъде с ник Didistingone. Потърсете го с това име, има доста интересни резултати.

clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=varna&Number=1950381100&page=&view=&sb=&part=

searchengines.bg/forum/others/reviews/8938-проблем-с-didistingone;

Този е мега идиот. :) Много фагет е. Леле, колко ниско се пада в този живот. Ако чете тази тема. Пич....лекувай се...и после напиши книга като Емил Кондант или там както беше. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

"Деян Йорданов (Диди), манекен в Италия за Хоган, Валентино, Кавали, Прада и други модни агенции.." - култов...
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

"Деян Йорданов (Диди), манекен в Италия за Хоган, Валентино, Кавали, Прада и други модни агенции.." - култов...

Кретенът е класически случай. ;) Кой знае какво ства сега с неговата персона. Така е като ги пускат неизлекувани да обикалят улиците. :) Скапана здравна реформа. :D
 

Горе