Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Аз сериозно ти го казвам. След като споделяш лична и конфиденциална информация за други хора е редно поне да споделиш и своята. :)
Ако ти ги върна тези последните ти 100лв аз, без да имам каквото и да е било във вашите отношения ще си напишеш ли горепосочените данни? Изглежда, че толкова струват.

Дай ми последните си пари (без значение колко са) и след 2 месеца ще си напиша цялата лична информация тук.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Откъде знаеш, че са 100 лева? Чак сега ли се включи да ми обясняваш какво е редно и какво не? Знаеш ли че от 2 месеца все нередни неща се случват? Това, че съм му пуснал личната информация тук не го правя за негово добро разбира се, нито пък заради теб, а заради други като мен които ще му се хванат на тоя измамник.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

И да не ми беше взел пари това са 2 месеца ЛЪЖИ! Представи си 2 месеца да не работиш? След като си толкова отворен, това как ще ми го върнеш? И на мен и на Петко?
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Аз сериозно ти го казвам. След като споделяш лична и конфиденциална информация за други хора е редно поне да споделиш и своята. :)
Ако ти ги върна тези последните ти 100лв аз, без да имам каквото и да е било във вашите отношения ще си напишеш ли горепосочените данни? Изглежда, че толкова струват.

Да не е мамил, никой нямаше да му поства личната информация. Стига си пазил престъпници.

Лошо е, че хората не разбират нещо много просто, за да си успешен престъпник се иска много повече акъл и работа, отколккото да печелиш честно. Тоя една лична инфирмация не може да си пази, тръгнал да мами хора по нета. Ще го намери някой и ще го вхърли в реката да се дави като куче.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Бях ясен когато споменах, че ще се свържа с момчето до 2-3 работни дни. Писал съм му да ми даде банкова сметка да му върна парите.
Нямам желание да давам обяснение защо и къде бях, че телефона не е бил с мен и не съм отговарял на обаждания.

Ще очаквам данни и банкова сметка, а вие недейте да работите с мен.
Също така и за злонамерени деяния срещу личните ми данни мога да сезирам органите на реда. Сега всички ще скокнат и ще кажат, че съм измамил момчето....
отнесосех се некоректно, но ще му възтановя сумата когато получа банкова сметка. Нямаме подписани договорни клаузи за възлагане на проект. Не искам да се оправдавам за постъпката си, но мога и ще си търся правата по отношение на личните ми данни и злонамерени деяния срещу тях.

EDIT: Само да вметна, че впредви срока, който бях поел. Забавянето е близо 30 дни. И пак казвам, не се оправдавам просто изказвам моята гледна точка, която мисля че е важна.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

За личните данни нищо не може да направиш, те са навсякъде по нета, да не си си ги поствал. Хем си тъп, хем си нагъл, хем и мамиш.

И какво като му върнеш парите, как ще му върнеш загубеното време? Не само неговото лично, ами и за бизнеса му, защото докато ти се моташ, тоя бизнес губи възможности заради лекета като теб. То и той си е виновен, че избира идиоти да му вършат работата, но ти що не беше честен в началото, като разбра, че няма да може да я свършиш.

Като цяло, твоята гледна точка не е важна, такива като теб, нямат право на мнение. Връщай парите и изчезвай, стига нерви хората повече, че ще вземе някой да те вхане и да ти счупи гръбнака.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

За какво вобще му се обръща внимание на тоя човек. Казах ти парите ги прати на Петко на пейпал, нали му го имаш? Той те е търсил пак не си му отговарял. Тоя номер с невдигането на телефона вече сме го научили наизуст. Чак правата щял да си търси :beer:
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Здравей, не знам какво е твоето юридическо образование, но закон за ЗЗЛД казва че физическото лице има право по всяко време да поиска от администратора да заличи, коригира или блокира негови лични данни, обработването на които не отговаря на изискванията на този закон.
Това, че са достъпни в интернет аз като човек държащ личните си права мога да подам иск. Не искам да влизаме в съдебен спор защото съм запознат с това, което говоря.

И пак споменавам, злоупотреба с лични данни и предоставянето им на трети лица без позволението на физическото лице чието данни са засегнати е строго забранено от закона.
В крайна сметка, не знам защо искаш да ме давиш и да ми счупваш гръбнака, но ще се радвам да се видим и да обсъдим мотивите за такова деяние.
От уважение съм във форума и се опитвам да реша този проблем, но понякога се чувствам отчаян.

Ще очаквам връзка с хората защото с тях започна всичко и с тях ще приключи.
Поздрави

EDIT: Държа всичко да мине по банков път.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Каква връзка очакваш ние не спираме да те търсим?! Да беше отговорил по скайп или вдигнал телефона...
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Писал съм на jeki_100 тази вечер. Вече съм на линия така че не виждам причина да не проведем разговор.
Не искам да споменавам прични за отсъствието си, защото са оправдаеми, но не искам да ги коментирам с никого.. изпратил съм на Blinky защо се е случило всичко, и той ще прецени.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Връщай парите на хората и изчезвай, стига се извинява!
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Този спор се решава точно за 5 минути - с едно обаждане...AloneInTheDark направо ти се чудя, как може да не се обадиш на клиентите ти.. Поел си работа, не си се справил със срока и още повече ги дразниш, че се криеш. Аз, честно бих откачил - 2 месеца, им дърпаш бизнеса назад. Разбирам, няколко дена ама това са 2 месеца. и им върни парите вече, само приказки от теб и то някакви безсмислени.
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Чакам банкова сметка стана няколко дни. Не виждам какво да направя, да им ги занеса лично ли?
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ти сляп ли си бе?
Дай и готовия скрипт, с какъв шрифт да го напиша, че да го видиш?
Чакам банкова сметка стана няколко дни. Не виждам какво да направя, да им ги занеса лично ли?
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не ме интересува ти какво пишеш и какво искаш. Хората си искат парите, аз чакам да ми дадат банкова сметка да им ги върна!

Бих се съгласил само на Easypay, като алтернатива за плащане.
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Петко написа, че иска скрипта, ти май си кьорав?
Не ме интересува ти какво пишеш и какво искаш. Хората си искат парите, аз чакам да ми дадат банкова сметка да им ги върна!

Бих се съгласил само на Easypay, като алтернатива за плащане.
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не ме интересува ти какво пишеш и какво искаш. Хората си искат парите, аз чакам да ми дадат банкова сметка да им ги върна!

Бих се съгласил само на Easypay, като алтернатива за плащане.
Мене също не ме интересува ти на какво си съгласен, ако искаш всичко да е точно се погрижи за поръчката, която ти е платена и предай на купувача готовия скрипт
Щом си се захванал с нещо, трябва да го изпълниш, а не да шикалкавиш и увърташ
Ако не се разберете, ще светнеш в ярко червено, защото мразя тарикати
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Блинки ще трябва да сменим заглавието с трите му имена да излиза по добре в гугъл да го знаят. Също ако може като го банваш в причината да му сложиш номера ми ако реши да върне парите :)

Дай ми номера си и ще помоля инфото за него да е по оскъдно. Имената и снимка е ок. ;)
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не ме интересува ти какво пишеш и какво искаш. Хората си искат парите, аз чакам да ми дадат банкова сметка да им ги върна!

Бих се съгласил само на Easypay, като алтернатива за плащане.
Днес щее успееш ли да в оправиш задълженията. ;) Айде имаш и днес, защото не са изроди хората. И ще се махне с
Инфото, което се свърза с теб. ;)
 

Горе