iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравей, преди да се логнеш провери си пощата - някои социални мрежи изискват потвърждение на регистрацията.

Ако използваш един и същи акаунт е по-добре да чекнеш на браузъра си да запомни паролите. Ако ползваш различни трябва да се логваш в съответния профил - най-чисто е да изтриеш хисторито преди да започнеш за да не постнеш през някой друг акаунт, в който вече си логнат.

Колкото до логването - има плъгинчета, много удобни за такива цели - например Autofill Forms addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4775/

iMacros е простичко приложение и не може да "разбере" дали вече си логнат т.е. всякакъв скрипт писан за imacros, който да те логва би бил по-досаден от използването на някое плъгинче.

Прозвуча далеч по-сложно отколкото е на практика

Сори, че се включвам ама Борисов май не е наоколо за да отговаря, а потребителите на iSOCBOX-a трябва да си помагаме
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравей, преди да се логнеш провери си пощата - някои социални мрежи изискват потвърждение на регистрацията.

Ако използваш един и същи акаунт е по-добре да чекнеш на браузъра си да запомни паролите. Ако ползваш различни трябва да се логваш в съответния профил - най-чисто е да изтриеш хисторито преди да започнеш за да не постнеш през някой друг акаунт, в който вече си логнат.

Колкото до логването - има плъгинчета, много удобни за такива цели - например Autofill Forms addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4775/

iMacros е простичко приложение и не може да "разбере" дали вече си логнат т.е. всякакъв скрипт писан за imacros, който да те логва би бил по-досаден от използването на някое плъгинче.

Прозвуча далеч по-сложно отколкото е на практика

Сори, че се включвам ама Борисов май не е наоколо за да отговаря, а потребителите на iSOCBOX-a трябва да си помагаме
явно това е начина. да помни паролите или да си логнат винаги. при мен е по-странно защото след затваряне на мозила винаги чисти кеш, хистори и тн.
нищо де, скриптовете са си добри и за цената са си направо златни :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Вчера получих едно изключително любезно писмо от Борисов. Няма да го цитирам, но оказа се, че, като стар клиент (или по-скоро бета тестер), имам подарък - още една социална мрежа, която мога да включа в iSOCBOX пакета си. Забелязах, че Борисов не споделя кои са включените букмарк сайтове и ще се съобразя с това. Само ще вметна, че новата социалка е една от най-популярните, а скриптчето работи като швейцарски часовник.

В първия момент щях просто да риплейна, но после предпочетох публично да изкажа благодарността си за изключително доброто обслужване. Действително не съм очаквал, че:
- онлайн
- за такива пари
- и най-вече в България
някога ще получа подобно отношение.

Малко твърде рекламно прозвуча, но си е вярно и предполагам, че другите потребители ще го потвърдят.

Сега едно въпросче, някой забелязал ли е в коя социалка най-бързо се индексират линковете? Определено залагах на Свежото, но свежото цъфва понякога дори след повече от един ден.
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Малко твърде рекламно прозвуча, но си е вярно и предполагам, че другите потребители ще го потвърдят.

Рекламно или не - казаното е самата истина :).
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Определено залагах на Свежото, но свежото цъфва понякога дори след повече от един ден.

Това когато са изключили захранващия кабел на сървъра им ли ? :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Първо искам да благодаря отново на BullBlogger, че отговаря на въпросите вместо мен.

Сега по същество. През последните няколко дни се случиха някой промени в iSOCBOX и смятам за редно да кажа какви са те:
1. Добавени са 2 нови социални мрежи - и двете са DoFollow
2. Поради технически промени в няколко от вече включените в пакета социални мрежи бяха извършени и промени по скриптовете, така че да отговарят на нововъведенията.

Изпратено е писмо на всеки потребител на iSOCBOX с подробна инфромация за ъпдейтите.

Искам да изкажа специални благодарности на vaskoa за оказаната помощ при намирането и отстраняването на проблемите.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз искам да направя най-накрая ревю, след като видях толкова голямо старание от страна на Борисов:
Съпорт: 11/10, демек повече отколкото може човек да желае!!!
Ефективност: 9/10, т.е. в списъка съществуват 3-4 силно таргетирани социални мрежи, които или не ти одобряват поста или те трият за неспазване на техните правила. Въпреки това тази цифра е незначителна в сравнение с 42 мрежи.
Бързина на добавянето: 9/10. Бързо наистина, но в действителност си го представях по-бързо, въпреки че на дали е възможно при работа на този принцип. В крайна сметка ми отнема към 50 сек на мрежа (ако не трябва да се логвам, а понякога трябва), което прави 30 минути при една новина и около 50 мин при две или повече.
Цена: 10/10. Наистина евтин продукт за труда, който е вложен в него!
Цялостна оценка 9,5/10! За мен продуктът си струва.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Търся си човек за добавяне на съдържание в svejo и другите БГ социални мрежи. Имам новинарски сайт с по 10 нови новини на ден. Тоест общо около 200 на месец. Предлагам 25 евро на месец и ако искате ще ви купя лиценз за iSOCBOX. Плащам с Moneybookers. Пишете ми на лично ако се интересувате.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

предпочетох публично да изкажа благодарността си за изключително доброто обслужване. Действително не съм очаквал, че:
- онлайн
- за такива пари
- и най-вече в България
някога ще получа подобно отношение.

Малко твърде рекламно прозвуча, но си е вярно и предполагам, че другите потребители ще го потвърдят.

Потвърждавам с 2 ръце! :-| :-|
Скрипта работи изключително бързо и точно, вложен е доста труд (разглеждах принципа на работа и ми отне няколко дни, докато стопля). За цената, която платих съм хипер доволна. Казвам ,че работи точно, защото в някои мрежи имаше разминаване, но то е отстранено вече.
Поръчката и получаването става за секунди - плащаш и веднага получаваш линка за свалянето.
Упътването за инсталация е направено като за блондинки :D , което е повече от чудесно.
Това, че са добавени тематични мрежи за мен е плюс, не е нужно да си блъскаш всичките сайтове навсякъде :)
Борисов е изключително коректен и точен, изпраща ъпдейт, корекции и данни и изобщо реагира много бързо и адекватно.

Пожелавам му успех! Наистина си заслужава инвестицията (ако такава малка сума може да се нарече така)

Много благодаря на Борисов за всичко, което прави за клиентите си!
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,
интересува ме каква е цената на iSOCBOX в момента и ако реша да го закупя, как мога да ви преведа парите, понежа нямам paypal акаунт. Възможно ли е да стане с банков превод по сметка или да ви ги изпратя с куриерска фирма до посочен от Вас адрес ?
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Първо искам да се извиня на всички за отсъствието си, но то се дължи на неотложни ангажименти свързани със други проекти и вярвам, че бихте ме разбрали.

Изключителн се радвам да видя позитивни отизиви за iSOCBOX.

И аз искам да направя най-накрая ревю, след като видях толкова голямо старание от страна на Борисов:
Съпорт: 11/10, демек повече отколкото може човек да желае!!!
Ефективност: 9/10, т.е. в списъка съществуват 3-4 силно таргетирани социални мрежи, които или не ти одобряват поста или те трият за неспазване на техните правила. Въпреки това тази цифра е незначителна в сравнение с 42 мрежи.
Бързина на добавянето: 9/10. Бързо наистина, но в действителност си го представях по-бързо, въпреки че на дали е възможно при работа на този принцип. В крайна сметка ми отнема към 50 сек на мрежа (ако не трябва да се логвам, а понякога трябва), което прави 30 минути при една новина и около 50 мин при две или повече.
Цена: 10/10. Наистина евтин продукт за труда, който е вложен в него!
Цялостна оценка 9,5/10! За мен продуктът си струва.

Благодаря за прекрасното ревю! Надявм се и занапред iSOCBOX да ви е от полза и за напред.

Потвърждавам с 2 ръце! :-| :-|
Скрипта работи изключително бързо и точно, вложен е доста труд (разглеждах принципа на работа и ми отне няколко дни, докато стопля). За цената, която платих съм хипер доволна. Казвам ,че работи точно, защото в някои мрежи имаше разминаване, но то е отстранено вече.
Поръчката и получаването става за секунди - плащаш и веднага получаваш линка за свалянето.
Упътването за инсталация е направено като за блондинки :D , което е повече от чудесно.
Това, че са добавени тематични мрежи за мен е плюс, не е нужно да си блъскаш всичките сайтове навсякъде :)
Борисов е изключително коректен и точен, изпраща ъпдейт, корекции и данни и изобщо реагира много бързо и адекватно.

Пожелавам му успех! Наистина си заслужава инвестицията (ако такава малка сума може да се нарече така)

Много благодаря на Борисов за всичко, което прави за клиентите си!

Благодаря за изчерпателното ревю! Надявам се iSOCBOX да ви е от полза и за напред.


Добави LinkNotize.eu :)
Благодаря ви за предложението. Ще следя работата на тази социална мрежа известно време и ако тя е стабилна и постоянна със сигурност ще влезе в iSOCBOX.

Здравейте,
интересува ме каква е цената на iSOCBOX в момента и ако реша да го закупя, как мога да ви преведа парите, понежа нямам paypal акаунт. Възможно ли е да стане с банков превод по сметка или да ви ги изпратя с куриерска фирма до посочен от Вас адрес ?

Цената на iSOCBOX на офицялният сайт е $25, но за потребителите на Предприемач има
намаление от $5, т.е. цената на iSOCBOX за вас е $20. Ако тя ви устройва, можете веднага да поръчате от първия пост в тази тема.

Към момента нямам време да прочуа други методи за плащане освен Paypal, поради усилена работа по друго проекти. Тази разплащателна система позволява директно предоставяне на iSOCBOX на клиента, веднага след плащането.

Ако PayPal не е удобна за вас опция, то моля свържете се с мен чрез Лично Съобщение за да видим, дали ще успеем да се споразумеем за друг начин на плащане.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Темата е хубава и дано продължава в същия дух. Ще помоля без спам и офтопици, за да не се модерираме. Все пак тук се прави бизнес и на никой няма да му е добре, ако в неговата тема се пишат глупости, а той в същото време се опитва да промотира своята улсуга / продукт. Успехи и продължавайте с темата.

П.П: Аз лично го имам софта и обещавам скоро да го пробвам и да дам и аз едно мнение тук.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте! Наскоро ми се наложи да купя продукта на Borisov, но имам малък проблем. Човекът е много отзивчив, но замина в отпуск и не ми се иска да го притеснявам. Затова пиша тук, пък дано някой помогне.

И така, в упътването пише, че информацията за потребителя трябва да се въведе по следния начин: името в А2, парола в В2 и т.н. При мен не стана, но го направаих така: името в А2, (запетайка) парола (запетайка), повтаряме паролата (запетайка) и т.н. Дотук добре, акаунтите ги регистрирах, уникално бързо между другото, но не мога да го накарам да събмитва статии. Дава ми невалидно URL, описание, абе изобщо не попълва полетата. Пробвах по 5-6 различни начина, но не става.

Нека ако някой съфорумец е запознат, да помага :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Наистина @Borisov е много отзивчив човек и хубаво обяснява !

@Fozzy, пробвай така:

http://prikachi.com/images/812/2382812I.png

маркираш всичкия текст променяш енкодинга и поставяш текста който си копирал
запазваш и пробваш
след това пишеш пак тук :D
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Много съм прост :D:D:D Вчера го правих този номер, но не ставаше... днес нз какво по-различно съм направил, но взе, че стана. реп
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Много съм прост :D:D:D Вчера го правих този номер, но не ставаше... днес нз какво по-различно съм направил, но взе, че стана. реп

радвам се !
8)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам да изкажа своето мнение. Това е един страхотен продукт, с още по-готин човек, който седи зад него. Ползвам isocbox вече около месец и резултатите стават все по-добри и по-добри. Самият продукт работи безотказно. За да си улесня живота, обаче, исках една къстъм модификация, която на първо четене ми изглеждаше невъзможна. Все пак се свързах с Borisov, който по абсолютно професионален начин ми обясни всичко, което ми трябва да знам за това, което искам да се направи. След това го направи за мен за изключително кратко време и цена, която очаквах да е поне двукратно по-голяма.

Който има блог или сайт с често обновяващ се кънтент, да не му мисли, скачайте веднага. :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Borisov може ли да ми пратиш ЛС имам предложение за теб...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Borisov може ли да ми пратиш ЛС имам предложение за теб...

Не мога да разбера в кое е сложното, ти да му пратиш лично.
 

Горе