iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Много готина програмка :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Проблема ми е решен, благодарение на г-н Борисов. Проблемът е бил в машината ми. Благодаря за съпорта. :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз съм много доволен от това как работи.

Някои от сайтовете се бъгват... ама този проблем не е в нашия телевизор.

Предполагам, че след около седмица ще се радвам и на по-сериозни и положителни резултати :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Първо да изкажа мнението си за продукта.
Една дума ... СТРАХОТЕН. Върши уникална работа направо прави магии с гугльото. За тези пари направо си е подигравка да не го вземете.
Какво да кажа за човека изработил този страхотен продукт ?
Не съм вярвал, че в България са останали такива хора. Едно голямо БЛАГОДАРЯ. Изкючително любезен,отзивчив и каквито още се сетите добродетели. Готов винаги да помогне.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Какво да кажа за човека изработил този страхотен продукт ?
Не съм вярвал, че в България са останали такива хора. Едно голямо БЛАГОДАРЯ. Изкючително любезен,отзивчив и каквито още се сетите добродетели. Готов винаги да помогне.

Имам едно сериозно предложение към хората от този форум. Да се съберем да го вземем този човек и да го занесем да го изследват нещо и да го клонират евентуално...:).Съвсем сериозно...мислех, че такива хора не са останали....И от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Напълно съгласен с по-горните 2 мнения ! (разбира се с най-добру чувства) :)

И аз му благодаря че е изключително коректен и отзивчив.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам да кажа, че лично пробвах софтуера iSOCBOX и смея да твърдя, че е едно много добро решение, с което можем да прибаваме сайтовете си в БГ социалните мрежи, като естествено придобием популярност с едно единствено движение. Не правя това ревю, защото пича е готин и искам да му тръгне бизнеса (добре де....искам да тръгне бизнеса, и то много), а защото се е постарал и наистина това, което виждам като разработка е един невероятен продукт, който всеки един линк билдър в БГ би трябвало да има.

Ей......., ровил съм се къде ли не, за да смъкна от къде ли не линикове за сайтовете си, като социалките са били е топ листите ми винаги. Сега е повече от лесно това да се случи. Искам да пожелая на автора на самото решение успехи, както и да продължава напред. Може да измислиш нещо за бизнес едишън, за мрежи, като на Investor, NetInfo....ей такива. ;)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

След тестването на продукта се придържам към коментарите на колегите.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Супер е презентацията на софтуера, а и той самият е добър доколкото виждам!

Браво, поздравления!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Тествам вече седмица този невероятен туул. Впечатленията са ми, че всеки уважаващ себе си уебмастър трябва да го притежава. Постигнах страхотни резултати с един от новите ми сайтове. Нека направя малко сравнение. Преди да започна да използвам ISCBOX правех по 50-80 посещения (все пак говорим за нов проект на около 5 месеца.) След като започнах да го използвам ... в рамките на 2 седмици от 50-80 уникални на ден, скочиха на 500-800. ЗАБЕЛЕЖЕТЕ... 10 пъти скочиха посещенията. Прозвуча като реклама, но това е самата истина.
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ако смени социалките да има и на английски веднага купувам и аз.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

и аз си го закупих, ще пиша след време отзиви.
А идеята за англоезични социалки, никак не е лоша
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз се сдобих.
Първоначално имаше някакъв бъг, но човека го оправи веднага. В последствие се разбра, че е от новата версия на imacros - така че вече има и ъпдейт на файловете, за тези които не са ги изтеглили още.
Иначе за тулчето - много съм доволен. Спинването е супер. Добавянето на 4 линка едновременно в някои мрежи, отнема по-малко от 10 секунди. :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Впечатления досега:
регистрацията работи перфектно - 10/10
имаше малък бъг в началото (може би като предното мнение на колегата), но съпорта е перфектен. Човекът го оправи веднага и беше много учтив и внимателен - 12/10
Публикуване в социални мрежи - работи отлично, както е показано в клипчето - 10/10
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

А някой да знае защо в описанието ми дабавя [FONT=&quot]в началото \" и в края \"? Оказва се, че проблема е при мен и е само когато вкарам дълго описание с примерна дължина като това:

"[/FONT]Това е интернет пазар - система, кадето имаме свободата да излезем на пазара с предложенията си и да дадем на клиетите продукти и услуги по най-добър начин и на по-ниски цени. Вярваме, че това е най-хубавата система разработвана някога за удовлетворяване на потребностите и създаваща възможности за инициативния и предприемчив човек. Вие може да заемете мястото си в тази система, в която се предлагат продукти и услуги на онези, които желаят да заплатят за тях. По този начин може да изградим успешна дейност, която да донесе на всички желаните възнаграждения и удовлетворение.
В този сайт може да предлагаме, търсим и намираме реални продукти и услуги."

Някой пробвал ли е с дълги описания?
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

А някой да знае защо в описанието ми дабавя [FONT=&quot]в началото \" и в края \"? Оказва се, че проблема е при мен и е само когато вкарам дълго описание с примерна дължина като това:

"[/FONT]Това е интернет пазар - система, кадето имаме свободата да излезем на пазара с предложенията си и да дадем на клиетите продукти и услуги по най-добър начин и на по-ниски цени. Вярваме, че това е най-хубавата система разработвана някога за удовлетворяване на потребностите и създаваща възможности за инициативния и предприемчив човек. Вие може да заемете мястото си в тази система, в която се предлагат продукти и услуги на онези, които желаят да заплатят за тях. По този начин може да изградим успешна дейност, която да донесе на всички желаните възнаграждения и удовлетворение.
В този сайт може да предлагаме, търсим и намираме реални продукти и услуги."

Някой пробвал ли е с дълги описания?

Здравейте. Отговарям си на собствената тема за да не я редактирам пак и да стане объркващо за четене. За тези, които са прочели горния ми пост проблема по принцип се оказа, че е в моя телевизор. По незнайни причини като вкарам по голямо описание през CSV Editor-а, то се прехвърля в долния ред и вместо данните във файла iSB-Links.csv да са на един ред стават на два реда. Обяснението от г-н Борисов:

В твоя файл, както виждаш, една част от описанието е пренесено на следващия ред, което по принцип не е правилно, защото в csv файловете, всеки ред представлява елемент от файла
[11:30:16] Borisov - iSOCBOX: всеки ред съдържа N на брой колони, които са позициите в елемента от csv файла
[11:31:17] Borisov - iSOCBOX: При опит да "прочете" твоя файл, iSOCBOX вижда, че втори ред не завършва както трябва и продължава да чете напред, докато открие всички позиции, които би трябвало да се намират в съответния ред (елемент от csv файла)...
[11:32:59] Borisov - iSOCBOX: Тъй като, този ред (елемента) е разположен неправилно, за да успее да го прочете и да извлече информацията се налага да покаже, сам на себе си къде свършва въпросният елемент, той слага "\ ...........\" , което се нарича escape charachters (не знам точният термин на български, съжелявам)
[11:33:28] Borisov - iSOCBOX: Както обаче се вижда от твоя проблем, тези знаци са видими и за потребителя.

След дълги проби и опит да фикснем проблема с г-н Борисов не намерихме по-интелигентно решение, от това след като се добавят новините в iSB-Links.csv да се отвори файла и да се преместят частите от реда, които са на нов ред на предния, т.е. да станат на един ред. Интересното е, че проблема го има както на служебния, така и на домашния ми компютър. Възможно ли е да има някаква настройка на Windows-a, която автомтично пренася редовете, когато са по-дълги от N на брой символа....?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Колеги дайте някаква идея за тактика при използването на ИСБ.
Имам интернет магазин. Там всяка страница е отделен продукт. Как точно да ползвам ИСБ при такъв случай? В смисъл, ако добавя линка на продукта в социалка, много от тях просто блокират акаунта ми. Нещо аз ли бъркам или ИСБ не е приложима за магазини, заради условията на социалките.

Иначе за ИСБ - много добра идея. Коя е последната версия, щото май съм изостанал от нея. Нямам спинър. Към автора, може би имейл известие за нови версии ще е полезно.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Още малко впечатления:
събмит частта: работи много добре, много бързо, дори мисля, че скоростта е ограничена от интернет скоростта, не от скрипта. Спинъра си върши работата. Абе като цяло доволен съм то покупката
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Мойте впечетления за iSOCBOX
скоро го взех, пробвах го и останах приятно изненадан! Защо ли ?

ами да започна с CSV Editor-а - невероятно лесно, просто и удобно е с него, много по-добре от преди, пести време! (не се занимавам с енкодинг,офис и т.н.)

възможноста за спин синтаксис е изключително удобство! много лесно може да се правят уникални заглавия(едно от най-важните) както и описания....

софтуера iSOCBOX при мен работи изкльчително бързо, да не кажа светкавично !

при добър нет, страниците да се зареждат бързо, събмиа ш соц. мрежи с iSOCBOX е изключително бързо и спестяващо много време! Така че ори и само за времето си струва да се вземе iSOCBOX v1.5 (нали времето е пари? :) )

за сега бъгове не съм открил :Д но съм сигурен че @Borisov ще съдейства!

Казах нещо за софтуера, да кажа и две думи за @Borisov - изкючително точен и коректен! Напрашво е истинско удошолствие да контактуваш с такива хора...

Това е от мен за сега! :)
 

Горе