OLX изцяло се променя....

От: OLX изцяло се променя....

Аз пробвах да редактирам една обява, в която има няколко цифри и ми изписва- Грешка, не може да се поставят тел. номера в описанието. В началото и края на всяко изречение в текста се е появило това "<p>", него също не ми позволява да изтрия. Пълно дърво от всякъде, по-зле и от базара станаха.
 
От: OLX изцяло се променя....

Аз пробвах да редактирам една обява, в която има няколко цифри и ми изписва- Грешка, не може да се поставят тел. номера в описанието. В началото и края на всяко изречение в текста се е появило това "<p>", него също не ми позволява да изтрия. Пълно дърво от всякъде, по-зле и от базара станаха.

Аз си направих регистрация в базара днес, тия ме изгубиха тотално ...
Не съм гледал дали майчетата се възмущават във фейсбук страницата им, трябва да е голяма суматоха покрай изтритите оценки :D
 
От: OLX изцяло се променя....

В текста на обявата не можеш да публикуваш телефонен номер или "@" . Това забелязах докато си публикувах обявите.
 
От: OLX изцяло се променя....

Абсолютно зле ще настане сега без оценките. Всеки втори търгаш ще има едемнайсе профила и тея 6 месеца минимум няма да смогнат да вкарат нещата в ред.

Дано майките им мрънкят организирано да върнат рейтингите. Място на страницата има.

Дори името ти не го пише в обявата!!! Кажи ми как да брандира даден бизнес в тоя сайт???!?!?! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
 
От: OLX изцяло се променя....

Тъкмо щях да питам аз ли недовиждам или наистина са премахнали напълно всички възможности да видиш името на потребителя, който е пуснал дадена обява.
 
От: OLX изцяло се променя....

Махнаха рейтинги, последователи, за обновяване на всяка обява сега трябва да се заплаща.. години бях потребител на продавалника/olx, но май всичко хубаво се свършва.. направих регистрация в подобен сайт magazinera.bg , май след тези промени olx ще последва съдбата на aukro :(
 
От: OLX изцяло се променя....

Сега чекнах фейс страницата им и всичко е недоволно и описват новия сайт като чист кенеф, а тия обясняват колко е добър. Много си мразят юзърите тези... Eдин пич беше писал че арианата е сменил пък новия им скапан сайт нямало да смени :lol:
 
От: OLX изцяло се променя....

направих регистрация в подобен сайт magazinera.bg

Доста опции са копирали от продавалника. А форума е 1:1 :D Базар.бг имат шанс точно сега и дано се възползват

Сега чекнах фейс страницата им и всичко е недоволно и описват новия сайт като чист кенеф, а тия обясняват колко е добър. Много си мразят юзърите тези... Eдин пич беше писал че арианата е сменил пък новия им скапан сайт нямало да смени :lol:

нали реваха и за името :twisted:
 
От: OLX изцяло се променя....

Българина не обича промените по презумция. Традиция е всяко нещо ново да се оплюва независимо дали е добро или лошо.
Като нещо не ти харесва има лесно - спираш да го ползваш !
Но не,
нали трябва да се запълва безкрайно многото свободно време с драскане по форуми и плюене по каквото падне.

Хайде сега , скочете ми и на мене... :lol:
 
От: OLX изцяло се променя....

Сега чекнах фейс страницата им и всичко е недоволно и описват новия сайт като чист кенеф, а тия обясняват колко е добър. Много си мразят юзърите тези... Eдин пич беше писал че арианата е сменил пък новия им скапан сайт нямало да смени :lol:
Знаеш ли колко е трудно 6 месеца да разучаваш как да публикуваш обява и на края да ти прецакат наученото:lol:
Не, бъзикам се, но има и такива потребители.
 
От: OLX изцяло се променя....

Махнаха рейтинги, последователи, за обновяване на всяка обява сега трябва да се заплаща.. години бях потребител на продавалника/olx, но май всичко хубаво се свършва.. направих регистрация в подобен сайт magazinera.bg , май след тези промени olx ще последва съдбата на aukro :(
Тея много зле. Сложили снимките в uploads/ads/ и адблокера ги скрива :D
 
От: OLX изцяло се променя....

Много зле. Хора който са се стремили да имат добър рейтинг, сега изчезна, АКо беше безполезно нямаше и в иБей да има рейтингова система.

Друго отрицателно е, че вече не можеш да виждаш колко човека ти наблюдават обявата (както в иБей) и да се ориентираш дали цената ти е адекватна и има интерес към обявата.

Мисля, че повече са отрицателните въведения, отколкото положителните такива, много хора ще мигрират към Базарбг
 
От: OLX изцяло се променя....

Има две нови интересни неща - да си разпечаташ листовка с листчета за късане за дадена обява с QR код и др. (не работи коректно) и да си направиш банер с твоите обяви ид а го поставиш на сайт (доста интересно, сигурно си мислят че ще залеят пространството с банери, ама пък не искат бизнес клиенти само частни обяви, как да стане... жалко че ганьо е прост и няма да имат и 100 човека, които да ползват тази функционалност).
 
От: OLX изцяло се променя....

Като цяло минусите са много повече от плюсовете, публикувал съм през последните години няколко пъти обяви в авито.ру и е пълно дърво, за щяло и не щяло ти дава грешки. Дефакто веднъж публикувана, не можеш да си редактираш обявата. Аз ще ги избягвам занапред, даже ме накараха да се замисля да им стана конкуренция, че имам 1 много подходящ домейн за случая :)
 
От: OLX изцяло се променя....

Премахването на рейтинга е пълна глупост...
Този рейтинг само продавачите го гледаха. Не, че като не го ползвам ми е пречел ама не виждам къде е драмата?
 
От: OLX изцяло се променя....

Този рейтинг само продавачите го гледаха. Не, че като не го ползвам ми е пречел ама не виждам къде е драмата?

Примерно виждаш телефон Samsung S5 за 500лв. от продавач с рейтинг 0 , ровиш се малко - виждаш го на същата цена само че на профил с рейтинг 50.. от кой би си взел ?
Аз бих си взел от този с по-високият рейтинг... Много хора са ми се обаждали и първите думи който казват са : " Виждам ,че имате хубав рейтинг в OLX - ще Ви се доверя изцяло ".
 
От: OLX изцяло се променя....

Този рейтинг само продавачите го гледаха. Не, че като не го ползвам ми е пречел ама не виждам къде е драмата?

Продавам в olx. Поне 50 човека са ми заявили, че са купили от мен заради висок рейтинг.

Поздрави!
 
От: OLX изцяло се променя....

Примерно виждаш телефон Samsung S5 за 500лв. от продавач с рейтинг 0 , ровиш се малко - виждаш го на същата цена само че на профил с рейтинг 50.. от кой би си взел ?
Аз бих си взел от този с по-високият рейтинг... Много хора са ми се обаждали и първите думи който казват са : " Виждам ,че имате хубав рейтинг в OLX - ще Ви се доверя изцяло ".

същото правя и аз , тука се изложиха малко, но иначе към дизайн е станало супер същото мога да кажа и през телефона ;)
 

Горе