Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Около 10-20 човека правим около 20% от общите мнения. Я направи едно проучване и да видим дали ще запазим емперичното правило 20/80 - в случаят 20% от топ коментиращите дали сме направили 80% от всички постове :)

Иначе скоро пожелавам 1 милион!

Менюто с Топ Спамърите го нема обаче за да видим кои са на почитната стълбица.

Честото и от мен на админите! :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Блинки държи ранг листата :D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Наскоро открих този форум. Само един пост имам изтрит и то заради грешен раздел. Няма да е излишно да се похваля пак, и да благодаря за уютното пространство. И не само тук ще се похваля. Има защо, че напоследък е рядко срещано явление в БГ нета.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

В началото нищо не се триеше :wink: Ама нема форум в бг да е издържал на това изпитание... и те така :rolleyes:
 
От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

ако някой се чуди от къде се тръгнало :) ето скрииншот на първия запис в архив.орг 2006г август - пътя беше дълъг

attachment.php

Ама яко сте били затънали в PPC - за близо 5 месеца цели седем мнения! :D

Блинки държи ранг листата :D
Не се знае. Трябва броя мнения да се разделят на стажа.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Е, в началото винаги е трудно. Най-важното е да останеш психически здрав след писането с 10-на ника :lol:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Най-важното е да останеш психически здрав след писането с 10-на ника :lol:
Ти май си се провалил :lol:
Между другото, някой да знае къде се изгуби Копипейстъра? :p
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Разковничето е в писането с 10 акаунта едновременно :twisted:
 
attachment.php

Ама яко сте били затънали в PPC - за близо 5 месеца цели седем мнения! :D

Да, забележи и "правилните" раздели, които сме мислили тогава. :) С времето нещата са се избистрили и много по-добре се подредиха. Ако знаете каква схема имаме за Ен секцията. Вече е написана и готова. НО само трябва да се напълни с контент секцията, за да се вкарат и плановете ни....така де - подсекциите. :) Ще е изненада. :)

Честитка и от мен. Пожелавам още 500 000К в Ен раздела, че там има нужда от раздвижване :)

@Coolice: началото винаги е трудно, но вие сте се справили и заедно с общността форумът дава толкоз много полезна информация

Мерси за пожеланието. Там минимум 1 милион. :)

Искам специално да благодаря на всички, които пишат и четат "Предприемач". Тук стартирах едни от най - успешните си проекти, които ми носят освен много щастие и удовлетворение, и по някой лев. Искам да кажа още, че работя с няколко човека от тук, които са супер професионалисти и добри хора (те си знаят кои са). Под повърхността, хейта, агресията се крие и много креативност и кадърни хора радвам се, че ви познавам!

Благодаря и на Блинки и Кулайс, за това, че успяват да запазят предприемаческия дух на форума.
Естествено форума е нужно да се развива, да се товари с още социална роля и ангажименти. Да организира, събира сплотява и дава на потребителите си все повече! Нали знаете какво означава форум? И както в Древен Рим и тук има триумфални шествия и избори, място за публични речи, наказателни дела , гладиаторски мачове , както и търговски дела.

Благодаря ти. Много мили думи и приятно възприятие имаш за форума. :)

Форумът като цяло е повече от хора, които си говорим....това е място, на което се чувстваме добре. И определено можем да влезем в други неща....близки до тези, с които се занимаваме всеки ден. Изключвам споровете и хейта. Но няма как и без него. Всички сме с реакции и носим характери. Като две планети с различни гравитации....винаги има силни сблъсъци, но след тях идват и красиви пейзажи. :) Нали? :)

Честито!Браво!Все така... и още повдигнахме бройкатаааа :p Шегувам се разбира се! Не че съм много активен и, респективно - едва ли полезен, но поне си ви чета и научавам...
Успехи, предприемачи!

Не е късно да станеш активен, нали? :) Все пак гоним 1 милион. Нали прочете какво пишат хората. :) Мерси, и успехи и на теб. :)

Менюто с Топ Спамърите го нема обаче за да видим кои са на почитната стълбица.

Честото и от мен на админите! :)

Блинки държи ранг листата :D

Честито на всички. Мерси, @gangster. Мили думи. Аз съм топ спамарът. Няма да си крия душата. :) Ако някой ме мине, ще се притесня за него. :) Шегувам е. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Аз съм от тези, които влизат само в този форум, така че пожелавам все така да се развива и да става все по-добър и полезен. Специално на coolice и blinky пожеланието ми е да има от какво да сте доволни и занапред. Чувството е несравнимо, когато твой проект се развива толкова добре. :beer:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Нещо кебапчита и фанта няма ли да има по случай случката? Келепир нещо :lol:
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Нещо кебапчита и фанта няма ли да има по случай случката? Келепир нещо :lol:
На един милион - един пикник на Витоша с бира и кебапчета. Как ви звучи? :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Едно наистина голямо браво и от мен! Най-искрено ви пожелавам форумът да става все по-голям и по-голям! Хубаво е да се види от къде е започнало всичко и къде е в момента, а още по-хубаво е да не се забравя никога от къде се е започнало! Поздравления! :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито, форума си го имам като собствен сайт, ако не го прегледам няколко пъти на ден няма да мога да заспя спокойно. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честитка и от мен :). 1-2-10 милиона - важното е да бъде все така полезен. Дори и петъчните теми са полезни понякога за отмора и повдигане на настроението :).
 
Честитка и от мен :). 1-2-10 милиона - важното е да бъде все така полезен. Дори и петъчните теми са полезни понякога за отмора и повдигане на настроението :).
Да, това е най-важното. Един форум да е ценен и потребителите в него да се поддържат. И все пак пожелавам на всички да ударим скоро тези 1 милион. А защо не и повече.

Малко офтопик, вчера разглеждахме с coolice европейските и световни webmaster форуми, и заключението ни е, че Predpriemach.com в сравнение с европейските е горе долу голям колкото тях (говорим за най-големите), като пример беше и http://www.webmasterpark.net/ с 750 000 поста. Но сигурно някои испански би бил по-сериозна конкуренция.

С другите - DP и WF сме много зад тях, ама много. :) Едните са с почти 17 милиона поста, а втория - малко над 7 милиона поста. Внушително. :) Но това в бъдеще. :) Успехи пак на всички тук. :)
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

На един милион - един пикник на Витоша с бира и кебапчета. Как ви звучи? :)

Викам по-скоро да стане милиона. :lol: :p
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Браво, честито на всички. Това си е голяма цифра за бг стандартите. Дано повече хора се включват в дискусиите, защото съм сигурен, че доста хора, които четат форума нямат регистрация или се притенсяват да пишат.
 

Горе